» »

S čim zamenjat računalnik?

S čim zamenjat računalnik?

me gusta ::

Vsakič, ko mi je dolgčas in nimam kaj za početi grem na računalnik, tako sem na dan na računalnik tudi, do 5 ur in več. Polektega trpijo tudi moje oči, zraven nenehno jem neke nezdrave obroke in sladkarije, ker tudi ni najbolje. Zanima me s čim zamenjati računalnik, ko mi bo dolgčas?

amigo_no1 ::

Pes, punca, lahko kaj pospravljaš, se učiš, outdoor športi, služba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

broken/link ::

problem je v interesu, ker če bi imel interes počet karkoli drugega, bi to že naredil. Izbire imaš neskončno, tako da treba je narediti miselni preskok in početi nekaj, kar te veseli in potem se ne boš več srečeval s takimi in podobnimi vprašanji.

oemdzi ::

me gusta je izjavil:

Vsakič, ko mi je dolgčas in nimam kaj za početi grem na računalnik, tako sem na dan na računalnik tudi, do 5 ur in več. Polektega trpijo tudi moje oči, zraven nenehno jem neke nezdrave obroke in sladkarije, ker tudi ni najbolje. Zanima me s čim zamenjati računalnik, ko mi bo dolgčas?


5 ur ? Jao takoj podpisem :D

BlaY0 ::

Prodaš komp in za denar ki ga dobiš nabaviš nekaj res brezveznega. Recimo neoblane smrekove colarce. Potem si pa zadaš cilj, da boš iz tega naredil nekaj pametnega in uporabnega.

DimmniBurek ::

Zadnje čase se pojavlja vse več tem kako vam je dolgčas in visite nonstop na kompu.
A res nimate nobenih interesov v življenju? Želje se neki sam naučit, narest neki? Vam to ne prinese nobenega zadovoljstva? Jaz imam premal časa za vse kar bi rad naredil jao.
Drugače pa ja, usedi se na bicikel in gasa
There Is No Stronger Drug Than Reality

Assass1n ::

Počitnice, potem pa nimajo nič za počet cel dan pa jih mal mede, pokonc do 03 spat do 15 se pozna :D
Vem mam iste probleme včasih ko sem na dopustu pa nikamor ne grem.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

PecenkA ::

Knjiga, rekreacija, delo, klubi in društva...

Rias Gremory ::

Prodaj računalnik in potem kupi šibkejšega oz. si moraš sam dopovedati, da si preveč na računalniku in si najdi neko dejavnost, ki te zanima.
Nekaj splošnih stvari:
- Šport
- Knjige
- Pomagaš drugim
- Računalnik (v tem primeru programiraš, pišeš novice, se kaj učiš; med tem imaš odmore na kakšno uro, da si spočiješ oči)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zgodovina brskanja Chrome in Firefox

Oddelek: Pomoč in nasveti
111446 (1294) Miha 333
»

Ah to življenje... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10117147 (12427) Vitez
»

Kronični dolgčas oziroma kaj počet cele dneve? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514835 (11577) ColdCat
»

Računalnik - človekov najboljši prijatelj

Oddelek: Loža
221731 (917) MRB0rYS

Več podobnih tem