» »

Kronični dolgčas oziroma kaj počet cele dneve?

Kronični dolgčas oziroma kaj počet cele dneve?

1
2
»

Relanium ::

Ne morem verjet, koliko trolov je na S-T,
ampak ena ideja, čeprav se morda zdi neumna pa v bistvu sploh ni in mi je zelo všeč:

DimmniBurek je izjavil:

Štopaj v Indijo. Zihr ti ne bo žal.

Sam vseen z nulo na bančnem računu nebi ravno šel, se pa da zelo ugodno pridet skoz.

draciel ::

tip je očiten troll. Še registriral se je včeraj. Ah, moderatorji že vedo , kateremu nicku pripada IP naslov ;D

Janac ::

moj ze ni!

_Denny_ ::

Isotropic je izjavil:

fak a si nebi poj nasel sihta?
vpis se na elektrotehniko poj


Hah, najlažje rečeš "najdi si šiht", realnost pa je nekaj čisto drugega. Sploh, če veš, da si v zadnjih letih obiskal, klical in pisal vsem podjetjem, ki imajo vsaj en računalnik in od njih dobil same negativne (oz. nobenega) odgovore brez povabil na razgovor. Lahko bi seveda delal enako kot ostali in vlekel status v nedogled, samo sem prepošten za to, lahko pa bi tudi delal kaka fizična dela za minimalca brez garancije za redno izplačano plačo. So mi pa tudi na zavodu rekli, da se je brezveze prekvalificirati, ker v današnjem času itak ni dosti možnosti za zaposlitev osebe brez formalnih delovnih izkušenj.
Faks sploh ni opcija, ker ne učijo stvari, ki bi me zanimale in jih ne bi že vedel od prej. Sem leta 2009 sem s kolegom obiskoval predavanja elektrotehnike in me stvar ni pritegnila. Brez interesa tudi vem, da ga ne bi naredil.

tl;dr: zaenkrat mi ne gre tako slabo, da bi se sekiral za šiht...ko bo možnost, bo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

bluefish ::

Tole početje je na dolgi rok fail.

_Denny_ je izjavil:

Sam sem si celo naredil še en template (vstaviš ime firme in ime kontaktne osebe) za to, ker se mi enostavno več ne ljubi truditi, če so se do zdaj na od 100+ poslanih ponudb odzvala le 3 podjetja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Blinder ::

če nebi blo krize in če zgledaš/bi zgledal vsaj povprečno, bi zdaj že imel 4 leta job, resno punco, otroka in še na svojem bi živel.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

oemdzi ::

bi zdaj že imel 4 leta job, resno punco, otroka


Slisi se grozno >:D

Ramon dekers ::

Nissan GTR je izjavil:

če bi jz imel preveč časa, bi se šel japonščine učit



To stane, pa niti nevem kaj ti lahko koristi. Zdej če si inžinir, strojnik te bodo vzeli povsod že samo z dobro angleščino, da se učiš zase nima smisla ker pozabiš in ne obnavljaš. Vem kako je z mojo ruščino:)

oemdzi je izjavil:

bi zdaj že imel 4 leta job, resno punco, otroka


Slisi se grozno >:D



Koliko je star op 27? Ja res grozno, same obveznosti, ampak dolgčas mu ne bi bilo, zjutraj dretje pa ponoči dretje...

EDIT: moral bi biti s kakšno res težko žensko, potem bi vedel kaj pomeni biti sam in to cenil!!

Zgodovina sprememb…

gendale ::

Blinder je izjavil:

če nebi blo krize in če zgledaš/bi zgledal vsaj povprečno, bi zdaj že imel 4 leta job, resno punco, otroka in še na svojem bi živel.

pri 27 je še malo zgodaj za otroka (če si moški, za ženske je drugo)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

gendale> pri 27 je še malo zgodaj za otroka (če si moški, za ženske je drugo)

Čemu?

gendale ::

ker smo moški plodni dalj časa kot ženske in ni problema imet otrok kasneje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

34054 ::

oemdzi je izjavil:

bi zdaj že imel 4 leta job, resno punco, otroka


Slisi se grozno >:D


Pa res, nocna mora. >:D

Drugace pa sem sam bil v podobni situaciji, pac delaj sedaj kar te veseli; ce ne ves kaj te veseli poskusaj razlicne stvari, ce najdes kaj koristnega lahko to preoblikujes v konkreten zasluzek (oz. ti lahko koristi pri iskanju zaposlitve) na neki tocki. Meni ni bilo nikoli dolgcas ko sem bil brez sluzbe, mi je pa danes dolgcas v sluzbi. 8-O

jype ::

gendale> ker smo moški plodni dalj časa kot ženske in ni problema imet otrok kasneje

Ali pa prej.

Karaya 52 ::

Najslabse je doma cepeti, ce po vasi listje grabis za kupico spricerja se bolje pocutis. True story!

noraguta ::

vlaž se pa čaki, si boš že kej spomnu ne sekeri se.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

ColdCat ::

Matako je izjavil:

Oz. še bolje, začni pisati blog. Za vzor si vzami Mikstona ali še bolje Terezo Vuk (http://terezavuk.wordpress.com/), ki se s tovrstno situacijo spopada že leta... z manjšo pomočjo zdravilnih zeli, seveda ;)


Ali se priključi ekipi 91-94 tu na S-T. Veseli smo vsakega.8-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarna pomoc starsem - Prezivljanje starsev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110087 (7585) koyotee
»

Zavod in sociala (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6913591 (10970) jalovec09
»

Rad bi nadaljeval z življenjem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212751 (9838) cebelar123

Zaradi hiše brez socialne pomoči

Oddelek: Problemi človeštva
466701 (6061) Gandalfar

Več podobnih tem