» »

Računalnik - človekov najboljši prijatelj

Računalnik - človekov najboljši prijatelj

Sonix ::

Hmm.. nekateri so že sedaj odvisni od interneta, kaj bo šele v prihodnosti...

Glede na to koliko časa preživim(o) za računalnikom se sploh ne čudim. In ko bomo nekoč v službi bo treba kakšnih 8 ur presedet za računalom in pol še doma par ur in čez 10-15 let lahko zamenjamo penzijo za umobolnico ko se bo itak vsem strgal.8-O:(

Me zanima koliko časa vi preživite za računalom??? Jst okol 2-5 ur odvisno, včasin nič, včasih pa cel dan.
-[ Sonix ]-

poweroff ::

TOrej je s tabo se vse v redu...:)

Z mano je huje... do 8 ur v sluzbi, potem pa se doma malo... ko sem diplomo pisal sem pa presedel za racunalnikom po 14 ur dnevno.8-)

Elemen_T ::

;) Enako.
Presedim okoli 6h na dan...brez službe. Lahko pa rečem da sem odvisen...vendar povečini od interneta...tako odvisen da prez povezave ne morem biti več kakor 2 uri :(

V biostvu pravim tako::)

Računalniki so pač..nekaj nedojemljivega in nadnaravnega, brez katerega danes ne morem(o).

miranpozar ::

Kako pa izgleda to, da osem ur delaš v računalniškem podjetju - servisu... in ti celo dopoldne težijo s tehničnimi pizdarijami, surfaš po internetu, se učiš vseh mogočih for v softveru, itd. Potem pa ko prideš domov, pa najprej vklopiš računalnik in poješ kosilo ful hitro, da se lahko čimprej usedeš pred monitor? Kriza!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OrlyTM ::

Mislim, da mamo vsi precej podobno situacijo ... jest delam po cel dan ... včasih v trgovini, včasih pa za računalom, v glavnem se že čez dan nabere sedenja za računalom po ene 3-5 ur. Pol pa pride večer in noč, in skor vsak dan je ura krepko čez polnoč (3 ali 4 zjutraj), ko mi uspe zapustiti mojo rezidenco za računalom, tko da ... kr kriza .. sam vseen ... računalnik rula .... :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

Odvisno od dneva... vcasih sem pri racunalu samo 2 uri, vcasih pa kar 15,16,17 ur... Odvisno od stvari, ki jih pocnem na racunalu...







whatson

andrej ::

racunalnik je tako kot veliko ostalih naprav, brez katerih ne moremo - avto, telefon, itd.. Vse te naprave so del nasega zivljenje - seveda smo lahko prej ziveli tudi brez njih, vendar je zivljenje z njimi boljse...tako je tudi z racunalnikom... kaj ni svet racunalnikov bajen - vedno se nekaj dogaja...

Tomi ::

Zaenkrat še ni krize, ker med tednom, ko sem v Ljubljani, je to 1 ura ( predvsem internet ), ko pa sem doma, pa itaq nimam časa, da bi kaj "pametnega" delal na računalniku, tako da je recimo do 2-3 ure med vikendom..
No, se bo pa spremenilo, ko si bom kupil notebooka:\
metrodusa.blogspot.com

AlchemY ::

8 li vec ur vsluzbi potem pa se dm ml neta,kaksna igrca in nonsto ucenje in spremljanje raznih novost, ucenje programov,......za info prejsni teden sem stiskal 150.000 kartic na termicnitiskalnik,zaradi vsehtehsilnih stevilk nisem mogel zaspati,......eh j... ga saj v tem uzivamo ne?:D

PaJo ::

Se strinjam z Andrejem. pac compi so postali ujno zlo in so pac del nasega vsakdana. Koliko cas pa sem za kompom na dan pa se sam nevem obicajno bi lahko rekel od jutra do vecera, ce se slucajno ne vozim okoli ali pa jem:D
No ja... tak pac je zivot:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TinkaPinka ::

Za racunalnikom sem nekje 6-8 ur dnevno, in uzivam vsako sekundo v tem. Zelo rada delam za racunalnikom, pa kaj novega odkrivam, pa kaksen trouble-shooting, pa internet, malo studija, predvsem pa branje slo-tech-ovega foruma.:)

TESKAn ::

Odkar sm 'odkril' Slo - tech, mi je velik bl v veselje kaj šraufat po računalniku, ki je 'živ' dokaz za to:D. drgač pa - kokr je prostga časa, včas pa še vč... darn, ta odvisnost mi že preseda...:'(. Se mi je pa zgodilo polet, lih konc poletnih počitnic je blo, blo vreme lepo itd, pa sm rajš zjutraj, ko sm ustau, pojedu en fajn fruštk, pol pa na kolo pa 60 km prekolesaru od tle pa do Kobarida, natančneje do reke Nadiže, pa se pol vrgu v vodo...aaahhhhhhhh....to so bli cajti...upam, da spet pridejo.
V glavnem, takrat sm spoznau, da je življenje brez računalnika čist lepo možno.

P.S.: Nazadnje da sm ceu dan prežveu brez računala je blo takrat, ko je moja sestra uzela4. del Harryja Potterja v Angleščini - 600 strani sm prebrau v enem dnevu, na računalnik nism niti pomislu, še za to, da sm kaj pojedu, sm se mogu orenk prepričvat...nekatere stvari te lahko tut bl obsedejo k računalnik.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

gorenc ::

jast sem pa odvisen od FRPjk

Zipper ::

miranpozar: Obcudujem te, da poleg vsega kar pocnes, najdes se cas za kolo. Jaz presedim za racunalnikom povprecno dve uri na dan. Na Slo-Tech-u sem vsaj 3x v enem dnevu, predvsem zvecer.L.p

Yohan del Sud ::

Pa sem že mislu, da je neki narobe z mano (siva polt, rdeče oči, tresoče roke po 8 urni neuporabi tipkovnice...) :(

TinkaPinka ::

Yohan, to stanje, ki ga opisujes, je ze kronicno pri meni. Dobim delirij (tresoce roke), ce ne dobim moje dnevne doze ionckov :)). Lani na morju nisem imela zraven racunalnika, pa sem se za zadovoljitev potrebe po ionckih igrala z mojim GSM-om.. Sicer ni isto, ampak v sili hudic se muhe zre. LOL

Sonix ::

Ja ka pol pa je najbolš da je folk tak ko Robo Cop, sam možgane nataknejo na računalnik, pa še za monitor pršparajo.;((
-[ Sonix ]-

Thomas ::

Lakota za informacijami in po izmenjavi date z drugimi je strašna reč. Če jo lažje gasimo s pomočjo računalnika ali mobilca - so be it!

Ne iščemo iončkov - iščemo bite. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TinkaPinka ::

LOL Thomas, whatever. Jaz bi rekla, oboje.:)) Mene ze pac sama tehnika navdusuje. Pa naj bodo to racunalniki, ali pa super video kamera, PDA, GSM, karkoli...

TESKAn ::

Hehe, sam da lahk razstavim pa izboljšam, pa sm srečn:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

noogy2noogy ::

Od 8 ur v službi sem ziher 5-6 ur pred monitorjem, pa naj bo to delo ali Slo-Tech...:D

Doma pa tudi rajši namesto resničnih zgodb poslušam priljubljene mp3-je, 'raziskujem' Napster in berem Slo-tech. Dnevno se tako včasih nabere tudi 10 ur, ampak ker me to veseli se ne sekiram preveč. 8-)
lp noogy

AlchemY ::

se bomo sekirali cez kaksnih 10 let, ko bodo vidne kaksne konkretnejse posledice,... heh >:D

MRB0rYS ::

Da mam le mal časa že mešam po mašini koliko na dan hm to je pa odvisno kolk sm lahk nevem 2 uri ko pa špil špilam pa tut 5 ur pa sploh nevem da je že tolk mimo komp bolezn
b0rys



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko efektivnih ur naredite na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546369 (4465) LeQuack
»

Koliko časa preživite na računalniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526670 (5080) boss-tech
»

Kolk ur na dan na netu

Oddelek: Loža
361791 (1078) root987
»

Koliko časa prebijete dnevno na Slo-Techu?

Oddelek: Loža
241929 (1473) reXor
»

Čas za računalnikom

Oddelek: Loža
281305 (1011) whatson

Več podobnih tem