» »

Tai chi

Tai chi

CWIZO ::

Zaradi problemov z rokami (RSI) aktivno delam na zdravljenju. Včeraj sem bil na trigger point terapiji in mi je terapevtka predlagala naj probam Tai Chi. V bistvu me je zadeva že prej zanimala (oz. sem imel željo se učiti neko borilno veščino) in sem se odločil da bom dejansko zdej začel vadit to.
No zanima me če kdo "dela" Tai Chi? Kam se splača hodit (Ljubljana)? Kaki nasveti itd, share :)

Ne zanima me s stališča fajtanja kot bolj s stališča sproščanja in razgibavanja celega telesa. Zanima me tudi sabljaški aspekt zadeve.

Tako da kakršnekoli informacije in izkušnje so zelo zaželjene če jih boste delili :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

DimmniBurek ::

Kakšne probleme pa imaš z rokami, če ni skrivnost? Lahko ti predlagam eno napravico, ki bi ti znala pomagat, samo morm vsaj približno vedet kak problem imaš. Pa sorry za offtopic
There Is No Stronger Drug Than Reality

CWIZO ::

Težko opišem dejansko, bolečina v spodnjem delu roke, v zapestju itd. Pač posledica večletne uporabe računalnika (RSI). Mogoče niti ni tok bolečina kot konstanten občutek zategnjenosti, al kako nej rečem :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

DimmniBurek ::

Preberi si malo o violet ray. Napravico dobiš na ebayu za nekje 70€ za te bolj cheap. Za poizkusit je
There Is No Stronger Drug Than Reality

Sriple Tix ::

Povprašaj tule http://www.dojo-ancnik.si/vadbe/taichic...
Pri njem sem pred leti treniral shotokan (tai chi pac ne) in moram reci, da je izreden trener/pedagog.

Zgodovina sprememb…

CWIZO ::

Šefe mi je tega zdej priporočil (mojster je baje med top 10 najbolšimi na svetu): http://www.taiji-institute.si/

DimmnitBurek: bom pogledal hvala.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Rias Gremory ::

Vem, da je off-topic vendar me zanima če si uporabljal kaj takega?
 Podloga z gelom

Podloga z gelom


Ta gel naj ne bi pomagal pri položaju zapestja temveč celo deformiral zapestje ob daljši uporabi.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

CWIZO ::

Nevem če je bil glih tale, nekaj podobnega sem pa uporabljal 2 dni, potem je bila pa bolečina še hujša.
Fora je namreč da moraš roke v luftu met med tipkanjem, ne smeš jih polagat na roko, ker s tem sam pritiskaš na živce in mišiče in jih dodatno stiskaš in obremenjuješ.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joga

Oddelek: Loža
203460 (1600) jype
»

Meditacija

Oddelek: Loža
424250 (3288) gzibret
»

Musklwiiber

Oddelek: Novice / Konzole
194342 (3007) Jst
»

Thermaltake Mozart Tx: domovanje dveh računalnikov v enem ohišju

Oddelek: Novice / Modifikacije
153253 (2501) PrimozR
»

thermaltake ohišja

Oddelek: Kaj kupiti
91325 (968) DemonBoo

Več podobnih tem