» »

'sezonski internet'

'sezonski internet'

pobalinka2 ::

A obstaja kaj takšnega? Namreč v dokaj oddaljenem vikendu (v Slo) bi za krajše časovno obdobje potrebovala internet. V bližini ni nikogar od kogar bi si sposodila wi-fi, mi pa sicer ni problem plačati. Ampak res, potrebovala bi ga mesec, morda 2 na leto (zato mi različne vezave ne pridejo v poštev).
Nasveti?

Meizu ::

Kakšen instant internet, ki ga ponuja recimo mobitel, ne vem pa, kako se sklenjujejo pogodbe pri njih da bi vedel.

floyd1 ::

Točno tako.
Ali pa Tušmobil ima recimo varianto 1 EUR/dan (za 1GB ?), ki je tudi za take primere kar OK. Brez vezave, napolniš le, ko potrebuješ. Je pa vprašanje, če je tam njihov signal (ker na Mobitel roamingu nimaš interneta, le pogovore), pri nas na vikendu ga še lani ni bilo, letos je že OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

pobalinka2 ::

No, saj na te instant zadeve sem pomislila.
Aha, potem se da dobit nekaj kar ne vežeš za 12 mesecev? Ker vikend uporabljam med izpitnim obdobjem (:D), ampak brez interneta mi ne nuca velik.

sese12 ::

Jaz imam Tušmobil-internet. Plačaš 1 € za 24 ur po prijavi in nič več. Ko se čez dva ali tri dni prijaviš pa zoper 24 ur. V glavnem čas 24 ur teče odprijave do izteka. Račun pa polniš s kupljeno kartico ali kodo na bankomatu.

Meizu ::

Tega pa nisem vedel. To je super stvar, tudi meni bi tole prišlo kdaj prav.

18zimoni ::

Na mobitelu lahko preko sms zakupiš določeno količino podatkov.
250 mb,500 mb in 1 gb.

pobalinka2 ::

sese12 je izjavil:

Jaz imam Tušmobil-internet. Plačaš 1 € za 24 ur po prijavi in nič več. Ko se čez dva ali tri dni prijaviš pa zoper 24 ur. V glavnem čas 24 ur teče odprijave do izteka. Račun pa polniš s kupljeno kartico ali kodo na bankomatu.


wau; to jaz iščem! :)
res res res super; to bo prišlo še kako prav! hvala :)

ahac ::

Najprej preveri kakšen je signal na
dokaj oddaljenem vikendu
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

pobalinka2 ::

ahac je izjavil:

Najprej preveri kakšen je signal na
dokaj oddaljenem vikendu


emmm; pač okol njega ni nič, je pa nad Krško kotlino (bližina Rake recimo) in gleda direktno na Gorjance. Kje/kako pa lahko natančneje preverim?

Senitel ::

Greš na vikend in s telefonom "poskeniraš" omrežja.

amigo_no1 ::

Ali še boljše, testiraš delovanje v praksi.
Kakšenga umts-a se jaz tam nebi nadejal.

pobalinka2 ::

a?


:D

pobalinka2 ::

Urejeno;
sicer malo dražja varianta od Tuša, vendar deluje zelo dobro.
39€ za USB modem in SIM kartico (+ 1 dan interneta gratis) + 20€ za 10 dni uporabe neomejenega interneta. Torej 2€ po dnevu.

http://www.mobitel.si/paketi/instant-in...

LP,
M.

dunda ::

Tole smo tudi pri kolegu poskusili, pa se je dobro obneslo.
https://www.kacnje.eu

amigo_no1 ::

Tušmobil ni deloval ?
Kakšne so hitrosti ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

pobalinka2 ::

Živjo.
Se opravičujem, da se oglašam šele sedaj, danes ga prvič zares uporabljam. Zadeva je res dobra, signal je še v vinski kleti, ki je skoraj totalno pod zemljo :)

Kar se hitrosti tiče, pa prilagam sliko (upam, da pravo), ker sama pač o teh stvareh ne vem nič :)
Meni internet dela normalno, strani odpira hitro in brez dolgotrajnega nalaganja slik.
Je pa res, da zadeva ni tako 'poceni' kot pri konkurentih in tudi poraba dnevno ni omejena. Super res :)

 povezava

povezava



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86108752 (12176) zobnik
»

Poraba interneta 350€ Tusmobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
326182 (4443) Tomaz3
»

najbolj ugoden mobilni internet paket ?

Oddelek: Omrežja in internet
91918 (1763) ManDriver
»

Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5410687 (8402) MrStein
»

Tušmobil Internet

Oddelek: Mobilne tehnologije
152420 (2135) zantel

Več podobnih tem