» »

nevidni programi v meniju start

nevidni programi v meniju start

speljak ::

Potrebujem pomoč,
neki virus mi je skril vse programe, ki jih načeloma odpiram v meniju start. Nevidni so tudi nadzorna plošča, network, my documents....

Sedaj lahko programe odpiram le v RUN (win+r)

Virus mi je skril tudi vse ikone na namizju, vendar sem to v cmd-ju že nekako popravil.

Prosim za pomoč
  • zavaroval slike: Gandalfar ()

boogie_xlr ::

Kaj pa imaš pod "All programs"? Je tam tudi vse prazno ali so tam programi? Poskusi zagnati iz "All programs" in ikona programa bi se morala pojaviti v meniju. Gre namreč le za seznam pogosto uporabljenih aplikacij/programov.

Glede ikonc "Documents", "Computer", "Control Panel"... pa desni klik in properties ter klikni na gumb "Customize" in označi / obkljukaj elemente in gumbe ki jih želiš imeti.

Zgodovina sprememb…

speljak ::

boogie_xlr je izjavil:

Kaj pa imaš pod "All programs"? Je tam tudi vse prazno ali so tam programi? Poskusi zagnati iz "All programs" in ikona programa bi se morala pojaviti v meniju. Gre namreč le za seznam pogosto uporabljenih aplikacij/programov.

Glede ikonc "Documents", "Computer", "Control Panel"... pa desni klik in properties ter klikni na gumb "Customize" in označi / obkljukaj elemente in gumbe ki jih želiš imeti.


hvala ti tole sem rešil z customize.

Je pa še ena zadeva; če želim iskati programe v meniju start mi ne najde ničesar. Se tudi to kje nastavi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: speljak ()

boogie_xlr ::

Poskusi zagnati Windows Search servis iz "services.msc" (napiši v RUN brez narekovajev).

speljak ::

Imam zagnanega, sem resetiral, vendar đe zmeraj enako...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows XP in windows 7

Oddelek: Operacijski sistemi
272503 (2201) Jebac18
»

vzpostavitev povezave

Oddelek: Omrežja in internet
11987 (813) gavro
»

Nadgradnja XP z update-i

Oddelek: Operacijski sistemi
91328 (1063) Volk|
»

program za temp. grafične?

Oddelek: Programska oprema
81338 (1188) EvilK|NG
»

dodaj/odstrani sistemske programe v win2k

Oddelek: Programska oprema
7852 (787) andrej

Več podobnih tem