» »

Liberty reserve (info)

Liberty reserve (info)

lalalala ::

jst bi prosu za par osnovnih informacij o temu...ce si nardim account, kaj potrebujem? kako nakazem gor denar, kako plačam...itd, in se kakrsna kol druga informacija je dobrodosla!

hvala :)

Ajrina ::

1. Da ustvariš račun, potrebuješ samo svoje podatke. Ime, priimek, naslov, mail, skratka klasika. In nobene št. kreditne kartice.
2. Koliko mi je uspelo izvedeti, lahko denar nakažeš samo preko drugih servisov. Jaz uporabljam www.exchangezone.com. Pazi pa na oderuške provizije. Tu je pa seznam vseh strani, ki omogočajo menjavo:
http://www.libertyreserve.com/en/exchan...
3. Z Liberty Reserve plačuješ na podoben način kot s PayPal. Pazi pa, da si nekam shraniš vsa gesla, ki jih dobiš, ko si ustvariš račun. Če jih pozabiš, je mala verjetnost, da še kdaj prideš do svojega računa.

Tukaj si še preberi koliko kaj stane: http://www.libertyreserve.com/en/fees

P.s.: Še ena značilnost. PayPal plačilo lahko prekličeš v določenem roku. Liberty Reserve ne moreš. Je dokončno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Ajrina ()

lalalala ::

thank you!! sam za nakazilo denarja gor mi pa ni nc jasno..ka rabim kako kartico al prek banke al od kje dejanski moj papernat dnar konca na netu :D ? (nimam paypala in podobnih stvari) kako se najbol splaca ?

anyone? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lalalala ()

Ajrina ::

Samo preko zgoraj omenjenih ponudnikov. Samo s kartico, brez PayPal ali podobnega bo težka. Če pogledaš na strani http://www.exchangezone.com/, vidiš, da je možna menjava v LibertyReserve iz:
- AlertPay (USD)
- Bank Wire (USD)
- Bitcoin (BTC)
- C-gold (USD)
- MoneyBookers (USD)
- MoneyGram (USD, EUR)
- Neteller (USD)
- Paypal (USD)
- Pecunix (USD)
- WesternUnion (USD, EUR)
- WmE, WmZ
Je pa stran zanesljiva, ker se vsem gre za rating. Prav tako ostane denar pri ponudniku (exchangezone) v primeru, da menjaš z nekom, ki ima recimo PayPal, ki ga je možno razveljaviti. Jaz dobivam plačilo v LibertyReserve za neke Photoshop stvari in vedno menjam preko zgoraj omenjene strani (v MoneyBookers ali PayPal). Zanenkrat je potekalo vse tako, kot mora.

lalalala ::

da vidm ce si prov predstavlam...naredu sm si moneybookers account (kateri kao podpira slo banke, paypal pa ne) v katerega unesem svoj bank account in prek svoje banke nakazem € na MB...pol prek exchangezona gre iz MB v LR. ??

pa na tem seznamu je moneybookers(USD) in ce si jst gor € nakazem pol morm kej valute spreminjat al kako je z tem?

btree ::

a boš investiral s 50% donosom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

Matija82 ::

Že vidim, da bo problem, ko bo treba GPG naštudirat :D

lalalala ::

hmm what?... jst sm rabim mau kesa na LR da neki kupm prek neta...

btree ::

meni so danes poslali mejl, malo mi je sumljiv tale 50% donos v enem mesecu, čeprav imam račun že cca 5 let in nisem do sedaj imel nobenih zapletov.:

The Liberty Reserve's first investment program is officially completed
Positions are closed, assets are cleared
All profits distributed as dividends, investors paid in full

Launched in June, 2012 program had gathered +100,000 active customers
Acquired asset volume exceeds $26,500,000 in direct deposits
The proposal's end-value estimates at over $40,000,000
Including deposits, withdrawals and special bonuses for participants

Liberty Reserve opens a SECOND FUND!

New investments are accepted from 27th of July until 10th of August, 2012 (UTC/GMT-6)
Each dollar invested gains a 150% return. (e.g., deposit 100$, receive $150)
Minimal deposit starts from $100 & maximum - $15,000 per person
There are no fees or additional taxes on deposits/withdrawals
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liberty Reserve nedostopna, ustanovitelj aretiran

Oddelek: Novice / Varnost
54596 (3046) enadvatri
»

PayPal - Moneybookers

Oddelek: Loža
274489 (3472) alless
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120369 (17446) Kwizlord
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517613 (10702) techfreak :)
»

Visa splavila alternativo Paypalu

Oddelek: Novice / Zasebnost
239240 (8414) SlimDeluxe

Več podobnih tem