» »

IOS applikacija za predvajanje MP3jev, ki so na lokalni mreži, z možnostjo Queue-anja

IOS applikacija za predvajanje MP3jev, ki so na lokalni mreži, z možnostjo Queue-anja

TRIROG ::

Najprej malo backgrounda: Vsa glasba, ki jo imam, je naložena na lokalnem strežniku dostopnem preko lokalnega omrežja.Glasbo imam urejeno na svoj način in ni uvožena v Itunse.

Iščem applikacijo, ki mi bo omogočala predvajanje glasbe neposredno s strežnika ob enem pa tudi postavljanje komadov v t.i. playlisto (queue).

Torej rad bi izbral komad na strežniku, ga predvajal, med tem pa brskal po strežniku in dodajal druge komade, ki bi se predvajali po zaključku trenutnega komada. Poudarjam, da ne iscem nekaj kar mi bo omogočalo tako početje z glasbo, ki je na ipadu, temveč na lokalnem shareu. Ve kdo za kaj takega?

Hvala!
  • spremenil: TRIROG ()

TRIROG ::

Anyone?

ToniT ::

XBMC.
Rabiš pa jailbrejkan iPad

Apple ::

Kaj pa kakšen GoodPlayer? Sicer nisem probal za glasbo... Filme se da pa fino streamat z lokalnega neta...
LP, Apple

TRIROG ::

Xbmc bi res šlo... Goodplayer po mojih infrmacijah ne podpira zahtevanega...

TRIROG ::

hnmmm... XBMC je preveč okoren ... to je pa res škoda da ni namenske app za tovrstno početje...

Limit-sky ::

Kaj pa Home sharing pravi?
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

TRIROG ::

Emmm kot sem napisal ... glasba ni uvožena v itunse... tako da verjetno ne pride v poštev.

jype ::

Pozabi. Apple pač ni naklonjen uporabnikom, ki točno vedo, kaj bi z napravo radi počeli.

Lahko jim pa plačaš $100 na leto in napišeš svoj program, ane Limit-sky.

Limit-sky ::

Seveda. Za 100$ jih lahko napišeš koliko hočeš.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

bzp ::

AIR AV se čisto lepo poveže na lokalni UPNP/DLNA server, nisem pa sprobaval kako je s kreiranjem playlist.

borutzi ::

če imaš synology NAS to zna početi DSMusic, pomoje pa zna na smb:// share iti tudi kak GoodPlayer ali BuzzPlayer. Če te zanima lahko probam popoldne
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

TRIROG ::

Sem resno razmišljal o tem da bi se lotil pisanja svojega appa... samo kaj ko nisem računalničar ... :(

DS music sem sprobal, pa ni znal dostopati do SMB shareov

Buzzplayer zna pogledati po lokalni mreži in tudi predvajati ...¸ampak ne zna pa dodajati v playliste... :(
Good player enaka zgodba ...

Sej vem ... sem zahteven ampak vseeno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357579 (1548) Robert
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10221652 (3947) zavajon
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814822 (7147) Map
»

iTunes zacetniske tegobe, ali bi jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
465854 (4534) next3steps
»

iPod, itunes, velki problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
61772 (1362) seemon

Več podobnih tem