» »

iPod, itunes, velki problemi

iPod, itunes, velki problemi

b4ssk1ller ::

Stvar je taka: problem je v ipod nanotu (3, najnovejša generacija) ali pa v itunes, neevem kje točno. ko dajem muske ročno iz neke mape v ipodov playlist stvar dela normalno, res lepo, problem je pa da vsekih 10 komadov k jih dam gor stvar zašteka, na ipodu ne piše da se sinhronizira, itunes zmrzne, včasih tud explorer in start menu. Se zgodi, da čez 30 sekund je vse v redu in se zrihta in sinhronizira, lahko pa da se vse vleče in vleče tko da ko sm prsiljen izklučt ipod brez ejectanja se v trenutku vse odmrzne in vse normalno dela. Sm že velikokrat restore naredu na ipodu, je updejtan, mam itunes 7 (najnovejša verzija), tastar itunes 6 ne podpera tanovga nanota, sm že probu. Torej če nerešm tega problema je ipod skorej neuporaben, kr sm rabu enkrat 3 ure da sm dov gor 100 komadov, nakoncu je vse zaštekalo do konca. Ima še gdo take probleme, mi lahko gdo prosm pove kaj lahko nardim?!?

Hvala za odgovore, sm zlo obupan.

StandAgainst ::

Povej kateri OS uprabljaš? Meni je enako delalo z glasbo in slikami, na visti. Pa sm naložo xp, zaj pa dela ko šus.

Celeborn ::

Mogoče je slab USB port. Ne rabi veliko, pa je pri iPodih takoj nekaj narobe. Poskusi v drug vhod.
If air travel is so safe, why do they call it a "terminal"?

b4ssk1ller ::

slab usb port? sam a to pojasni da mi npr en 100mb velik set prenese, pri 5mb velkm komadu pa vse zašteka? bom seveda probu. ja vista je, na xpjih dela normalno:/ škoda


Edit, z vsmi porti je isti drek, na kompu od seke k ma pa xp pa vse leti, tko da škoda...kaj če dam xpje v vmware server in probam, je možnost da bo bolš delal?

Zgodovina sprememb…

fulgur ::

BOM KAR TUKAJ VPRAŠAL:

Imam iPod shuffla.... sedaj sem inštaliral itunes in bi rad vanj importal playlisto, ki sem jo naredil v Windows Media Playerju... Torej kako playlisto, narejeno v WNMP importati v iTunes?

Ker se ne bi sedaj jova na novo matral z addanjem vseh komadov v library iTunesa, nato pa izbiral med njimi ta hude, jih metal v novo playlisto in potem posinhroniziral to playlisto v ipoda....

Hvala za pomoč! :D (pa hitr, ker mi tamala visi za vratom... ker sm ji vse komade dol pobrisov, zdej pa ne znam playliste iz WMP notr fliknt)

fulgur ::

sem ugotovil..... -> treba je shraniti playlisto kot m3u in ne wpl...

sedaj bi pa še vprašal glede vrstnega reda komadov na ipod shufflu... ker mi sploh ni jasno... kako bi naredil fiksni vrstni red kot je na playlisti... zakaj se songi kar nekaj rotirajo in ponavljajo?

in kaj sploh pomenita knofa v itunes-u spodaj levo:
- turn shuffle on or off
- play playlist once, repeat playlist, or repeat item

HVALAAAAAAAAAAAA 8-)

Mi res ne zna nihče razložiti? ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

seemon ::

Mene tud zajebava ta ipod nano zadnje generacije. Uporabljam XP pa se mi nikakor noče povezat z itunsom. Kaj naj naredim? V spodnjem desnem kot v windowsu se mi prikazuje ikona za namestitev(vsake 3 sekunde jo vrže ven nato pa spet pokaže). V itunsu ipoda tud ne zazna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: seemon ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ipod Touch

Oddelek: Pomoč in nasveti
6737 (676) Fadil
»

Test iPoda Shuffle druge generacije

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
183569 (2858) MitjaP
»

iPod Video 30GB + AR ALPINE 9855 + iTunes

Oddelek: Pomoč in nasveti
51553 (1460) BaTeMaN
»

Apple poslovne rezultate na ogled postavi

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
214398 (2758) jarhead
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608446 (7344) Roadkill

Več podobnih tem