» »

Smite

Smite

fr4nc ::

A igra kdo poleg subbya Smite (Closed Beta)?

Fajn bi blo če nas bi blo 5 za team...
Ingame nick: Fr4nc - če kdo hoče (sem lvl 7 trenutno in mi gre nadpovprečno dobro - pač praksa iz LoL-a ter Dote 2)

Če kdo ne gre za kaj se gre:

Mene je igra precej navdušila in sedaj sploh LoL-a ne zaženem več :D.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

freesty ::

Glih ceri mi je brat predlagal ta spil:)
Bom probal, da vidim.
https://account.hirezstudios.com/smiteg...

Ka rabis key? Al je free?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

freesty ::

Ne morem vec popravlat, zgleda je samo invite beta. Sem ze dobil key, dljam:)

fr4nc ::

Key rabiš... če si ga dobil pol super. Glih to je problem tukaj ja - key dobit :8).

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

freesty ::

Prijavis se pa cakas.. Nimas druge. Al pa po forumih fehtas.

somethingnew ::

Če kdo rabi key mi naj pm piše...drugače pa nisem pretirano navdušen nad špilom :)

korenje3 ::

LOL itak nima konkurence.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

fr4nc ::

Ja glede števila playerjev ziher ne... sicer pa to je šele Beta.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Gizm0 ::

Jaz mam en odvečni beta key: F13F4-CA85E-E6DD4-2B98C-B0605

whitefish ::

Vsi DotA kopirajo ..

freesty ::

To je tak kot bi rekel, da battlefield kopira call of duty...

Good Guy ::

freesty je izjavil:

To je tak kot bi rekel, da battlefield kopira call of duty...


zate pa se govori da si na glavo padu

Cannonrock ::

js pa par kolegov smo zacel igrt zj k sm dobu inv pa se neomejeno referalov, zadeva je uzivantska in me zelo vlece da bi kupil god pack za 24€ ker grindat zanje bo kar trajal zgleda, skrbi me samo da se igra v dolgem roku ne bo obnesla in sem denar vrgel proc :s

kakorkol ce kdo rabi free inv naj tu napise email pa posljem
LP

jizzer ::

Lahko kak key prosim? Al pa recimo referal samo kaj ti to pomaga?

Niko55 ::

Seveda, isto je kot key. Če kdo hoče naj samo email pove.

koyotee ::

špil vsebuje mikro transakcije?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

oemdzi ::

prosim za invite: idl3r89@gmail.com

Niko55 ::

Evo, moral bi ga dobit.

oemdzi ::

Ejga super, sem dobil! hvala :)

Niko55 ::

Ni problema, pa dodajte THEKIZZI za kakšno igro ;)

oemdzi ::

Sam kaj je vic tega, da cakam na igro 4 minute, ko pa pise da je 278 igralcev na cakanju :O ?

Niko55 ::

To je zato ker ti išče začetnike ki imajo toliko izkušenj z igro kot ti :)

oemdzi ::

http://www.twitch.tv/maleix en smite streamer se snema se med spanjem ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Take4spam ::

No, sedaj je že skoraj 2 leti odkar je ta objava nastala in v smitu si je tudi marsikaj spremenilo.

1.) je SMITE uradno izšel
2.) nova conquest mapa, nova arena mapa, nova assault mapa , nova joust mapa
3.) mastery leveling zraven navadnega. Vsakega boga lahko spraviš na lvl. 10, z lvl. 1 pa dobiš mastery lvl. in možnost nakupa golden skina. Ko dosežeš lvl. 10 na bogu in imaš golden skin, dobiš brezplačno legendary skin.
4.) Voice chat: v igri lahko za komunikacijo uporabljaš voice chat, npr. stisneš tipke VA2 in napoveš svojim igralcem naj napadejo midl lane. Vsak bog ima tudi svoj Voice pack ki ga lahko kupita za 200 gams-ov. Nekateri posebni skini celo vsebujejo čisto svoj voice pack. Prav tako v igro dodajajo zvoke ko bog ubije drugega boga ali pa ko bog kupi kaj v trgovini, itd.
5.) Ste naveličani igrati samo 5v5 3lane mode? no smite vam nudi veliko drugih zanimivih gamemod-ov, npr. arena, kjer se bojujete samo na sredini in pazite na točke. Smite vam tudi nudi MOTD v katerem vsaki dan zamenjajo njegov pomen, npr. enkrat lahko igraš 5. istih bogov v assaulti drugič igraš naključnega egipčanskega boga v stari domination mapi.
6.) nove stvari prihajajo skoraj vsakih 2. tedna včasih pa tudi na 1. teden. Predvsem bo sedaj zanimiv april, saj so izdali na SMITE Launch Tournament-u kar nekaj zanimivih novosti. Mogoče bomo tudi dobili priložnost igrat prvo MOBA igro na konzolah.
7.) zelo se vam splača kupit Ultimate God Pack dokler še je na voljo.

Obstaja pa tudi slovenska smite skupnost.

SMITE - Cinematic Teaser

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Take4spam ()

Lolcek23 ::

Igra je full dobra.

Pozabo pa si najpomembnejše povedat :P verjetno so razvijalci najboljši XD enostavno poslušajo igralce kaj si v igri želijo ter na streamu se zelo trudijo, da je stream skoraj 24/7 prižgan in zraven tega zabavat gledalce.

Koliko je studio zajebalo ostali dve igri, so smite naredili in delajo toliko boljše :)

Drugače pa kdor še ni poskusil mu je lahko žal :)

kr?en ::

No, glede, da so isti razvijalci kot pri Tribes: Ascend, lahko pricakujes, da, ko zadevo izmolzejo kolikor jo lahko, bodo skenslali support in se lahko igralci jebate. Isto se je zgodilo z prej omenjenim spilom, ki je bil med beto carski, ko pa je prisel release, pa je slo vse samo navzdol.

Lolcek23 ::

Glede tega, da je trenutno #3 moba bo verjetno dlje časa ostala igra. Je pa vsepovsod tako, dokler je zaslužek bodo igro posodabljal, itd. RIOT bi lol tudi odvrgel, če ne bi bilo zaslužka. Ampak še to, da je SMITE 3x boljši v produkti in samem gameplayu od ostalih dveh iger verjetno da nebodo. Seveda pa se bodo zdaj, ko je SMITE uradno izšel začeli ukvarjat z verjetno drugo igro, nekateri pravijo, da naj bi to bila global agneda 2.
SMITE pa bodo verjetno zdaj 1x mesečno posodabljali.

Ampak dokler jih podpira Tencent in dokler še na kitajskem igra ne bo izšla, še imamo upanje da bo vse dobro :)

Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lolcek23 ()

Guzzy ::

Da, v sredini leta bodo začeli razvijat Global Agendo 2 in pustili development Smite, ali ga vsaj zelo omejili. To igro pa res komaj čakam :D že enka je bila svetovna

Take4spam ::

Guzzy je izjavil:

Da, v sredini leta bodo začeli razvijat Global Agendo 2 in pustili development Smite, ali ga vsaj zelo omejili


igre smite verjetno ravno ne bodo pustili, kot je povedal lolcek bodo samo majn pogosto zaceli posodabljat smite (dokler bo denar noter), verjetno bo tak kot je pri lol-i, vsake toliko časa kaj novega, da igro popestrijo :), seveda pa so še obljubili 10v10 mode :D

Guzzy ::

Na lolu Riot dela full time, kar je velika razlika kot pa Smite - ko bo ena skupina delala na tej igri, cela ostala firma pa na developmentu GA2. Look back on Tribes Ascend :)

Lolcek23 ::

Guzzy kaj pa jim to pomaga? Sem igral lol in sem nehal igrat, ker v tem letu kaj sem ga igral lol ni niti 1x dobil grafičnega update odkar je smite letos dobo grafični update na vsaki mapi in več kot 10 bogovom so ga dali. Ampak seveda je te še bil v Beti. Zdaj pa bo vse odvisno od igralcev, in verjemi, da je pri vsaki igri isto, dokler bo zaslužek bo studio posodabljalo igro. Ali si pa ti taki fan lola, ki kar misli, da je lol ko prišo ven mel miljone igralcev online dnevno? enostavno je isto začel kot smite.

m0f0x ::

Lolcek23 ti pa si taki Smite fan. Naj community odloči, če je res tako dober.

Guzzy ::

Lolcek23 je izjavil:

Guzzy kaj pa jim to pomaga? Sem igral lol in sem nehal igrat, ker v tem letu kaj sem ga igral lol ni niti 1x dobil grafičnega update odkar je smite letos dobo grafični update na vsaki mapi in več kot 10 bogovom so ga dali. Ampak seveda je te še bil v Beti. Zdaj pa bo vse odvisno od igralcev, in verjemi, da je pri vsaki igri isto, dokler bo zaslužek bo studio posodabljalo igro. Ali si pa ti taki fan lola, ki kar misli, da je lol ko prišo ven mel miljone igralcev online dnevno? enostavno je isto začel kot smite.


Kaj jim to pomaga? Da imajo celotno firmo obešeno na eno igro, medtem ko bo imel Smite samo eno(?) skupino usmerjeno v smite? Mislim da je dovolj očitno, ali?
Zgleda da si bolj slabo spremljal lol, saj je zdaj dve leti zaporedoma lol dobival grafični update. Grafika je tako al tako že dost lepa. Lol bo imel zaslužka še za dolgo, saj Riot ve kaj dela in kot sam jaz opažam, vedno več mladoletnih igra lol(že v osnovni) in tudi mindlessly kupuje paysafe. Sam sem ga igral že od S1, dokler ga nisem quital pred kratkim. Res je, da je isto začel kot Smite, je bil pa takrat inovativen, saj je bil eden prvih te zvste po principu Dote, le malo bolj casual da je bil bol noob-friendly. Sej ne pravim da Smite ni genuine s svojim third person lookom, ampak ima ta firma že dolgo v planu, da bo delala na GA2 in če firma ne dela 100% na igri(smite) je dost očitno da nebo prinašal več nekega zaslužka, razen če je čudež.

lp

Take4spam ::

Prosim, ne zdaj to temo spremenit v kreganje katera igra je boljša, itd. Tema je namenjena igri smite, da lahko kdo preprosto napiše kaj mu je všeč in kaj mu ni všeč, se dogovori za kako igro ali pa enostavno lahko poišče pomoč. Smo pač tukaj smite fani pa lol fani ter tudi dota fani ampak vse tri igre so posvoje dobre.

Kehgart ::

A še kdo igra? Sam sem zasledil, da dodajajo neke "Avanture" v igro in trenutno oz. naslednji patch bi dodali RPG elemente v igro pa me mika sprobat.

oo7 ::

SMITE 2 - Official Reveal Trailer



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144125 (3185) Jerry000
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619450 (5217) ahac
»

World of Warcraft je ostal brez naslednika

Oddelek: Novice / Igre
2910530 (8091) HeMan
»

Nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5819595 (18803) krneki0001

Več podobnih tem