» »

Diablo III

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 131 132 133 »

Shadow666 ::

Si že na 39 ;D Čestitke poba!
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

potepuhec ::

Vajenc je izjavil:

Odlično. Če nisem kaj spregledal, tako visoko predstavnika ST lestvice še nismo imeli.

Smo, smo... in to celo na koncu sezone, ko vsi igrajo solo in se borijo za mesta na lestvici ;)
pacman je bil v S6 - 12, S7 - 51 in S8 - 38
nuclid je bil v S8 - 48
kita104 pa v S8 - 52
verjetno se kje kdo ampak za ostale ne vem iz glave, iskat po lestvicah za nazaj pa se mi ne da.

Sedaj na zacetku sezone solo lestvico igrajo boljsi igralci samo za sharde ali pa malo za dolgcas ubijat. Vsekakor Izijev rezultat ni slab... bo pa, ce bo pri tem ostalo, za konec sezone verjetno prenizek za na lestvico.

Shadow666 ::

koncno dobil ancient harvester knife! :D vzelo mi je 24 rerolov navadnega harvesterja.... jezus kristus that was a ride.kaj je blo najvec rerollov k ste jih rabl za en wep ali item da ste ga kanaial v ancienta? :D moj pomoje tale.ostalo mi je prej ratal dobit
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

potepuhec ::

Shadow666 je izjavil:

koncno dobil ancient harvester knife! :D vzelo mi je 24 rerolov navadnega harvesterja.... jezus kristus that was a ride.kaj je blo najvec rerollov k ste jih rabl za en wep ali item da ste ga kanaial v ancienta? :D moj pomoje tale.ostalo mi je prej ratal dobit

Jaz sem v prejsnji sezoni, za na pol solidnega sacred harvesterja, porabil preko 120 rerolov v kocki pa upgrade-al sem par 100 rumenih v upanju da bom dobil anc sacred harvester (povprecno sem dobil 3 na 100 poizkusov in vsega skupaj niti enega anc).
Kaksnega pa sem dobil pa lahko pogledas na lestvicah prejsnje sezone... zalost od zalosti...

Izi ::

Jaz z antičnim Harvesterjem na SC nikoli nisem imel nobenih problemov, ponavadi ga dobim kot loot nekje okoli paragona 500. Redko kdaj moram uporabiti en ali dva "reforga". Na HC je pa kar velik problem, še posebej ko ga izgubiš vsakič ko umreš :P
Reforge jaz vedno uporabim kot zadnjo skrajno možnost. Na začetku vedno rumeno opremo spreminjam v legendarno.
Največji problem WD-ja na startu je pri meni prstan "The Shortman's Finger". Vedno imam že celotno Helltooth opremo prstana pa še ne. Šele z njim WD postane raketa, ki melje vse pred seboj, HT Garg build pa brez njega sploh ne deluje. Pa kakšen dober "Nemesis Bracers" je tudi kar težko dobiti že prvi dan, brez njega pa na začetku ne gre nikamor.
Najbolj redek predmet je pa po moje "Tasker and Theo". Imeti dober antični T&T je pa sploh utopija.

Shadow666 je izjavil:

Si že na 39 ;D Čestitke poba!
Sem še malo pritisnil na GR 84 in sem spet na 34 mestu: S9 Witch Doctor Greater Rift 8-)
strani: 1 ... 131 132 133 »