» »

[EF: Poslovna Informatika] Diplomska naloga

[EF: Poslovna Informatika] Diplomska naloga

T_F_7 ::

HOLA!

V kratkem, oziroma čim prej se moram lotit pisanja diplomske naloge. Problem je v tem, da nimam še teme in moram reci da imam kar probleme s pridobitvijo le-te. Kot je v naslovu omenjeno sem obiskoval univerzitetni študij ekonomske fakultete smer poslovna informatika. Žal mi študij ekonomije ni bil nikoli pri srcu, zato imam tudi probleme z izbiro teme. Treba pa zadevo speljat do konca. Veseli me web design in sicer asp.net tehnologija. Tako da bi morda pisal neki v zvezi s tem. Moj moto pri pisanju diplome pa naj bi bil: Ne kompliciraj, čim prej tem bolje!

Zelo dobrodošel bi bil kak nasvet, namig, morda delen naslov. Skratka kar koli bi mi prišlo prav.
Res sem v stiski glede tega, eden redkih pacientov, ki mu je težje najti naslov za diplomsko kot pisanje diplomske same.
Hvala vnaprej.

onitam ::

Namig: banner desno... kaj v tem stilu?
bleh

fosil ::

Izberi si mentorja, pa bosta potem skupaj nekaj izbrala, za tako temo boš sicer rabil enega izmed "informacijskih" profesorjev.
Sicer pa greš na študent net in imaš tam rubriko zaključna naloga, kjer imaš seznam profesorjev in nekateri imajo tudi že razpisanih nekaj tem.

P.S.
A slučajno sedaj opravljaš zadnje izpite na poletni šoli? ;)
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

T_F_7 ::

@KLL1K3R:
Kaj misliš s tem?

@fosil:
Ne, sem še po starem programu. Sem pa bil na poletni šoli par let nazaj da sem spucal zadnja 2 izpita. Zakaj pa med tem časom nisem napisal diplome pa je druga, dolga zgodba. Nekako me mika da bi šel do Turka. Vprašanje je, če me bo vesel :|

fosil ::

Sred poletja te ne bo noben vesel, sploh če si čakal par let, sedaj bi pa ravno med počitnicami začel.
Počaki do septembra potem pa pojdi vprašat, koker sem slišal ne grize :D če bo reku ne, greš pač k naslednjemu,
Ne vem sicer kako je s tem, ali te uradno lahko zavrne če še nima zapolnjene kvote, ampak če ni zainteresiran, itak nima smisla vztrajat.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

2E55 ::

Če se sam ne moreš spomniti, je najbolje, da pogledaš naslove diplomskih iz prejšnjih let in skombiniraš iz tega par naslovov. Potem si narediš načrt, kako boš zastavil celotno zadevo in greš k mentorju, da ti da komentarje, a bolj/manj teoretično/praktično izpeljat in ali se mora navezovati tudi na ekonomijo. In če je tako, ti lahko on predlaga, kako obrnit naslov in del diplomske.

Lahko pa tudi predlagam "Vpliv spletnih tehnologij na uspešnost podjetja", "Vpliv spletnih aplikacij na razpoznavnost podjetja" ali pa kaj o responsive web design-u, smernice dobre prakse za področje, ki te zanima.. če pa rad banner-je izdeluješ, potem pa o tem.

jc ::

Ma piši jim mail in se najavi na govorilne. Za Turka ne vem, Jaklič ti tudi med poletjem ne bo kompliciral. Poznam dva, ki sta pred enim tednom oz. 14 dnevi začela s pisanjem. In oba isto brez domišljije, kaj bi pisala.

T_F_7 ::

@fosil: veš kako je, avgusta imam namen na polno pisat, ker bi nekako rad do oktobra diplomiral. oktobra sta 2 leti odkar nimam več statusa na EF in bi potem moral plačati tistih 500-600€, kar ne mislim. zgleda mission impossible ampak se da speljat zadevo.

@2E55: hvala, o tem sem tudi že razmišljal. podal si mi par zanimivih naslovov. ne vem pa iz kje je prišla ven ta zadeva o bannerjih, ki ne drži :)

@jc: Jaklič zna bit zajeban, nekako bi se ga rad izogibal. Je pa za predmete, ki jih je imel bil prav ql.

fosil ::

T_F_7 je izjavil:

@fosil: veš kako je, avgusta imam namen na polno pisat, ker bi nekako rad do oktobra diplomiral. oktobra sta 2 leti odkar nimam več statusa na EF in bi potem moral plačati tistih 500-600€, kar ne mislim. zgleda mission impossible ampak se da speljat zadevo.

Vem kako je, lenoba je zajebana stvar :)
Diplomo se da sicer brez problema narest v enem mesecu, ampak težava je, če bo tvoj mentor na dopustu in bo rabil dva tedna da ti odgovori na kakšno stvar.
Tako je!

T_F_7 ::

@fosil: sej ti pravim, dolga zgodba :) Lahko samo držim pesti glede dopusta. Drugače pa kdo je tak, ki ne komplicira, če odštejemo Turka in Jakliča?

jc ::

Gradišar baje ne komplicira prav nič.

T_F_7 ::

jc je izjavil:

Gradišar baje ne komplicira prav nič.

Ok, hvala. Hehe.. verjamem da ne komplicira, če je pa dvojnika Al Bundyja :)
http://www.ef.uni-lj.si/content/static_...
http://www.google.si/search?client=oper...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navajanje virov vprašanje?

Oddelek: Šola
263865 (3213) lonewolf_
»

Diploma + navajanje virov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5726722 (15886) mojca
»

Diploma na faxu

Oddelek: Loža
277053 (5641) Invictus
»

Diplomska naloga

Oddelek: Šola
336617 (5198) technolog
»

diplomska naloga in dovoljenja za uporabo del

Oddelek: Šola
51020 (786) anathy

Več podobnih tem