» »

Kje kupiti ohisje?

Kje kupiti ohisje?

gobice ::

Kdo kaksno idejo, kje majo dobra in veliiiika ohisja?

DarC ::

Ce mas tud velliiiiiik denarja probaj pri MLACOM-u

z BT Macase KA-C80.



Ima dodaten vent, pa se 300w napajalnik.

Cca 25k SIT.:D

PeTe13 ::

Jst sem se tud zanimu za ohišja, pa so samo pri Mlacomu imeli vsaj približno ohišje kakršnega sem jst hotel!
Drugač pa jih lahko naročiš iz USA ali EU ,sam je najbrš poštnina velika, ker pač ohišje ni majhno.
;(
Capitalism stole my virginity!

eniac ::

:D
Poskusi pri MAGAHITU
http://www.megahit.si

AlchemY ::

PCX ima tudi ene 20 razlicnih modelov, tako da se ti splaca pogledat tudi tam!

OZZY ::

Tega dobiš za okol 18500 pri Mlacomu ali armaniju z 250w napajalnikom. Link:http://www.avance-technologies.com/big....

Muflon1 ::

Pejt v PCX sm glihkar nabavu eno srebrno ohišje super. Majo katalog pa si izbereš kirga bi

TheHijacker ::

jest sem ga nabavu v comtron trgovini. Kupil pa sem Chieftech Arena TX-103 Big Tower(250W napajalnik). Stvar trga gate. Če potrebuje ohišje s veliko prostora in res dobro narejeno ti svetujem da ga kupiš. Cena; 21k SIT. Go get it.

Še link :)

BrKo ::

Največja izbira ohišij je v STEGNAH PCX computers pejt tja pa vpraši kje imajo servis!DOBIŠ ČIST VSE!>:D

Rott-von-weiler ::

ja s temi kockastimi ohišji pa s serverskimi sploh ni problem če ga nimajo ti ga zrihtajo čez noč samo jaz sn pa isko rackmounth ohišje pa ga ni blo nikjer vsaj za pametno ceno ne 120k pane dam no pol pa sn ga le zvoho za 55k samo iskat moreš ko butl pa vrjetno takih ohišij v sloveniji letno prodajo 5.:O

--------------------------------------------
Piši kao što govoriš

msmiha ::

Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
151084 (858) TheJack
»

Novo ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161223 (903) mico
»

KJE KUPITI DOBRO BIG OHIŠJE ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151157 (916) Malecky
»

Nasvet glede nakupa ohišja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81283 (1123) TheHijacker
»

bajta (oz. ohišje...)

Oddelek: Navijanje
71497 (1375) OZZY

Več podobnih tem