» »

Novo ohišje

Novo ohišje

Windi ::

Danes sem po dolgen času mal šel obiskat trgovino PCX, pa mi je prijazna (sexy) prodajalka povedala da imajo na zalogi eno big tower ohišje za 13800 SIT in ne biste verjeli, ima 300W napajlnik z dvema ventilatorjema in sprednjo stran cdroma lahko skrijem (vrata). Ohišje zgleda zelo cool, zato priporočam vsakemu, ki bi rad imal dobro ohišje za malo denarja naj stopi v PCX-a (ne delam reklame). Če še koga zanima, tip je 7002.

Tomi ::

Če bi bila ista prodajalka, bi kar še pogledati, kakšno je to ohišje:D
Sicer pa bom res moral nekaj novega kupiti, ker moj napajlnik ne bo več dolgo držal..
metrodusa.blogspot.com

Cosmo ::

Meni je tista sexy prodajalka >:D8-) ohisje kar prodala in morem rect da je zelo lepo
Aja pa Windi: Kje si ti nasel se 2. ventilator v napajalniku?:D

Evo pa se slika



lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

OldSkul ::

TIST napajalnik je verjetno en kurac,drgač ne bi bil tko pocen!
Kaj pa če že maš 300 W napajalnike ali lahko kupiš ohišje bbrez napajalnika!

shaman2 ::

A lahko poves od katere firme je to ohisje???, pa ce mas njihovo spletno stran.

Hvala!

BojlerTM ::

kje je pa reset swich???:\
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

ns-miha ::

jest vam povem de ma not zelo kvaliteten napajalnik, in to je codegen, ki je zelo tih in vzdrzljiv. Sam sestavim ene 10 takih ohisij na teden (okej so midi toverji) pa majo not 250 w napjalnik. ohišje je pa od codegen firme.
sovrazim niggerje, zide

OldSkul ::

Je kurac kvaliteten .Jaz ima tud Codegen napajalnik pa sem ga kupu za 11k je pa ta najkvaliteten saj slabžga niso imel!

Windi ::

Za tista dva ventilatorja sem mislil spredaj spodaj in zadaj zgoraj sta namenščena od neke neznane firme. Zakaj vsi napajlnike od Codegena šimfate, saj so pa ok. pa tudi čisto tihi so. Reset tipka pa je nad diodami.

MadMax ::

Saj jih ne vsi.
Samo tale sadarjj se nekaj piz**, pa mu cisto lepo laufa.
Eni so prevec zakompleksani, to je.
Skozi moje roke je slo ze ene 100 takih napajalnikov v zadnjih dveh letih, crknili so pa samo uni, ki jih je strela vsekala.
Ja, pa tut sam ga imam.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

OldSkul ::

To je pa to ker ste tko naivni,za tko majhno ceno ne more bit dobr.Povedal sem se ne mislim prepirat!

MadMax ::

Se pravi, da vozis (bos vozil) samo avte, drazje od 100kDEM, ker drugo so jajca...:(
Ti povem iz izkusenj: najceneje skoraj nikoli ni najslabse.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

OldSkul ::

Pr napajalnikim moraš pazit da se ti tvoje računalo že po prvi uporabi ne skuri!

Avti so pa druga stvar tko da niso prav primerni za primerjat!

MadMax ::

Ja, samo z racunalnikom se je tezko ubit:D
Eni ful hvalijo Macase, pa je enmu tle nekaj skuru, k je mel zice narobe postimane:'(
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

HEKO ::

Sadarj79 --->> zdi se res čudno, da je tako "poceni" 300W, ampak napajlnik TE firme mama tud jaz (250W), in dela ZELO dobro. Prej sem mel neko jajce, ki je bil zaq 1500 SIT dražje!! In so bli samo' blemi (napetosni "sunki", ki so uničevali plato, proc..), tak da je ta napajlnik za srednji razred dober (moje mnenje). Res pa da so kakšni drgu, DRAŽJI napajalniki pač boljši, dampak tega ne izkoristiš. Jaz bi si na tvjem mestu kupu 2 600W napajlnika za 70k, pa maš mir :) >:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

shaman2 ::

Nima se smisla vec kregat a je dobr al ne itak jih ne prodajajo vec, niti jih ne bojo ker bodo zamenjali firmo za ohisja, sedaj bodo do sredine avgusta razrpodali se zadnje zaloge ohisij pol pa dobijo nove od nove firme.

LP

mico ::

sadarj daj ne bluzi se nimas tega napajalnika ce ga pa mas pa ti slabo dela pol pa smola pac?
js sm mel prej enga bednega pa sm tega kupo pa nism mel se nobenih probelmov recimo z frizanjem...prej mi je ful frizalo pa sm mel 235 W napajalnik....zdaj mam CODEGEN 250W in mi se enkrat ni frinzalo...torej ne BLUZI?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti lepo hišje z 350W do 15K SIT

Oddelek: Kaj kupiti
10876 (777) komar
»

Enhance 300W ATX

Oddelek: Strojna oprema
14904 (764) Sami
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422906 (1871) tha_man
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321665 (1160) Silence-r
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763776 (3006) segi

Več podobnih tem