» »

Kako najhitreje zaspati?

Kako najhitreje zaspati?

1
2
»

einstein :P ::

taberna je blizu tebe, sam mislim, da je glih do polnoči, tko da... glede spanja pa tut jst ne morem zaspat kmalu, pa tudi če se zgodaj zbudim in kaj težkega delam... probaj pa res "lucid dreaming", ko sem prvič hotel probati me je že nevem kdaj zgodaj vleklo v posteljo, da bi zaspal in to probal in tudi sem dosti prej zaspal. drugače se pa pač sprijaznim s tem, da ne morem zaspati in gledam kakšne filme do treh ali štirih in mi potem rata čez pol ure ali uro zaspati. niti ne vem več kaj bi gledal...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

XrobertoX ::

Za pico letaš okrog hiše in ko se utrudiš greš spat pica pa te zjutraj čaka, razen če nimaš kakega mačkona doma.
Robi

;-) ::

lepo se ohladiš ob hladni steni, gledaš nek bedn film ali serjo na tv pa gre takoj zaspat. Če nisem zaspan in moram zgodaj vstat samo vklopim SLO1 ali SLO2, še bolje je kaki tv petelin ali discovery ID.

einstein :P ::

http://moskisvet.com/clanek/rubrika/v_f... - tukaj si preberi o lucidnih sanjah - v slovenščini in če te bo zanimalo, garantiram, da te bo kar vleklo v posteljo.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Skyman ::

zdej ne bo spav zdej se ukvarja v drugi temi z multimetrom zdej bo meru v bajt štrom

XrobertoX ::

Hehe ta ti je pravi LOL:))
Robi

Mesar ::

mogoče računa na to, da bo en krat konkretno prbilo pa bo obležal... zaspal na mestu
Your turn to burn!

;-) ::

Štrom tud morš zmerit, če je prevelik nemoreš spat v sobi.

Mesar ::

pa če je rpevelka vlaga tut ne?
Your turn to burn!

Skyman ::

Mesar je izjavil:

mogoče računa na to, da bo en krat konkretno prbilo pa bo obležal... zaspal na mestu

mogoce pa zdele hoce sam ima enga iz lidla pa naj nebi bil vredu hahahaaa

Mesar ::

zaj ziher že vlago meri...
Your turn to burn!

;-) ::

Mesar je izjavil:

pa če je rpevelka vlaga tut ne?

Če je prevelka vlaga nesmeš zaspat ker te lahko kap

Mesar je izjavil:

zaj ziher že vlago meri...

kam morem dat da merim vlago ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: St235 ()

Mesar ::

Kam češ dokler so kabli prav prklopleni...
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: St235 ()

Janac ::

imam 27 stopinj v sobi jaz bom zgorel majkemi!!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

Skyman ::

kva ti ze gori si multimeter ze zakuru?

Mesar ::

si probal dat centralno na 32°C ? Baje pomaga...
Your turn to burn!

;-) ::

Janac je izjavil:

imam 27 stopinj v sobi jaz bom zgorel majkemi!!!!

Jaz mam 23, punca je z kovtrom pokrita jas pa se nemorem ločit od Slo techa. Mislim da ti greje tista neonka toliko, probaj izklopit al pa + in - zamenjat da bo hladila, jaz sem to naredil na računalniku ko se je grafa pregrevala...uf zaj hladi da še proc nerabi ventilatorja,

Janac ::

ja sej je ugasnjena

Mesar ::

Te pa jo probaj vklopit, mogoče ti bo začela hladit...
Your turn to burn!

;-) ::

Menaj plus in minus in vklopi pa hladi, lol noobi

XrobertoX ::

Vlago pa izmeriš tako da greš k punci pa ti pomaga izmerit in pol je kmalu jasno da lahko občasno pride do prevelike vlažnosti in posledično ti je še bolj vroče sploh ob tej vročini.Mene sicer že malo zebe k mam klimo tako da ne vem kako se počutiš hehe...
Robi

Mesar ::

se mu splača it 2 minuti merit? več tak ne spravi skup
Your turn to burn!

Janac ::

pa 43db mam

Mesar ::

samo? lol
Your turn to burn!

einstein :P ::

pa navij na 160db in probaj zaspati
STAY OUT OF MY TERRITORY!

XrobertoX ::

Nč bom jaz prej šel spat me že malo zebe se treba mal ogret lahko noč.:))
Robi

Janac ::

ja tok je ventilator glasen na ful

;-) ::

Kak veš da je ventilator da ni neonka

XrobertoX ::

v stekleno volno ga zavij da ne bo glasen :D
Robi

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

najboljše, da ga z izolirtrakom zalepi, da se več nebo vrtel...
Your turn to burn!

Janac ::

;-) je izjavil:

Kak veš da je ventilator da ni neonka

ker nimam nonke

Mesar ::

kaj pa imaš?
Your turn to burn!

;-) ::

led dioda trak party ma

Mesar ::

ne res maš diodo al maš trak?ker dioda dejansko hladi, trak pa greje...
Your turn to burn!

shadeX ::

martincek1 je izjavil:

Mater če bi ornk delu 8 ur na dan bi zaspal v 10 sekundah. Preverjeno deluje. :D


Enkrat sem delal 16 ur brez se ustavit. Ko sem prišel domov me je vse tako bolelo ( in sem bil zaspan ) samo nisem in nisem upal zaspati ..

Phantomeye ::

pri meni je cudno.

ce grem kao dremat, bom zaspal.

ce v fazi, ko ratam zaspan (med 11-12 ponoc)ne grem spat, se zbudim in pol loh bedim do štirih ko sredi dneva in kar nekaj casa, ce grem spat na silo.

En dan sem mel neko predstavitev za en projekt. Pa sem si rekel, nič, bom pojedel en persen, da ne bom bedel zaradi živčnosti... izkazalo se je, da sem zaspal tri budilke... pa sem clovek, k se obicajno zbudi 2 min pred zvonenjem budilke.

ne delujejo samo tiste uspavalne tablete, k jh morš na dve uri jemat :P

zuz3k ::

XrobertoX je izjavil:

Potem pa reci prijatelju,sestri ali bratu da te s kijem po čebulčku in boš takoj padel in zaspal :D

si me nasmejal :))

XrobertoX je izjavil:

Daš si prevezo na oči in greš počasi proti postelji enkrat boš sigurno zaspal...


to še nisem nikoli probal, vidim na tv to američani prakticirajo, a je kdo probal?


jaz tudi ne morem zaspat, v bistvu brez TV ne morem zaspat že kar nekaj let,
ob 2, 3h gledam TV in po 1, 2h zaspim
Life is a psychological game.

Apofis ::

Jst k ne morem zaspat začnem gledat kakšno kolesarsko tekmo ala Giro, Tour na Rtvslo....enolični jadajadajada...ponavad me zelo hitro zmanjka...brez heca

Janac ::

evo so me zbudil pa sem buden, zaspal sem pa v enih 20-30min:P

pa presenetil me je naziv8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

JesusChrist ::

Kako najhitreje zaspati? Ne bodi navadna lena rit pa se vsak dan gibaj od 1 do 2 uri bolj intenzivno.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

jaz tudi vedno rabim kako uro ali 2 da zaspim, pol naprej spim super

edino če sem orenk pijan, zaspim v parih minutah

od naravnih načinov, ki naj bi kao pomagali zaspat, mi ne pomaga nič

uspavalne tablete so kul za občasno rabo, redno jih pa itak ne moreš jest ker rataš odvisen in ker pol ne primejo več tako lepo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

TheRiddle ::

Bananovec je izjavil:

Try lucid dreaming, preverjeno zaspiš ko jih hočeš prvič na silo doseči.

To dejansko dela: pognal Idoser in pa Lucid dream datoteko, pa na slušalke in potem je tisto vselo piskalo. Ko sem tisto poslušal sem se osredotočil na tisti zvok in zelo hitro zaspal. Sicer pa vedno ko to izvajam zaspim, lucidne sanje pa tisto niso.

;-) je izjavil:

Janac je izjavil:

imam 27 stopinj v sobi jaz bom zgorel majkemi!!!!

Jaz mam 23, punca je z kovtrom pokrita jas pa se nemorem ločit od Slo techa. Mislim da ti greje tista neonka toliko, probaj izklopit al pa + in - zamenjat da bo hladila, jaz sem to naredil na računalniku ko se je grafa pregrevala...uf zaj hladi da še proc nerabi ventilatorja,


Kako lahko pri izmeničnem toku zamenjaš + in - pola?

Pri grafični verjamem da gre ker tja pride enosmerni tok, ampak kje na grafični in kako lahko potem ta zadeva dela?
Sicer pa če dovajaš električno energijo, potem se zadeva v vsakem primeru greje, tudi pri klimi in peltierjevem členu - gre pravzaprav za odvajanje toplote iz ene strani na drugo in jo mora potem nekam oddati; energije ne moreš ustvariti ali uničiti, lahko jo samo pretvarjaš.
Če ti pa res deluje, pa prosim za specifikacije da testiram ta mit - Moj računalnik zadnje čase zelo glasen pa iščem en pameten način da ga utišam :D


Mesar je izjavil:

ne res maš diodo al maš trak?ker dioda dejansko hladi, trak pa greje...


Kako lahko prižgana led dioda hladi? Vse kar oddaja energijo, greje, čeprav minimalno. Zdaj ko je vroče, zvečer namesto navadne luči vključim baterijsko svetilko ki ima namesto žarnice 32 LED diod (pač manj greje)in ko jo po 2 ali 3 izključim, je steklo toplejše kot preden sem jo vključil.
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Nakladalnico že imamo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem spati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810333 (4674) Sabina4
»

Spanje na hrbtu-kako?

Oddelek: Loža
245677 (3905) cegu
»

Tezave s spanjem

Oddelek: Loža
366919 (5487) DOOM_er
»

Problem: ne morem spati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538091 (6366) Twix
»

Kaj počnete kadar ne morete spati ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538448 (6400) einstein :P

Več podobnih tem