» »

Total War: Rome II

Total War: Rome II

1 2
3
4 5

Bolf3nk ::

tu je približno 25EUR

http://www.nuuvem.com.br/produto/1213-t...




kok pa je zanesljivo pa ne vem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Pesimist ::

kaj te je to neka valuta.

Bolf3nk ::

Brazilski real

ABX ::

denarii
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Pesimist ::

war br. toti nimajo niti eng anguage, pa spili so 5evro. Bom raje tam za 28 pogledo.

oo7 ::

Mihci ::

Pozdravljeni,

Pred dnevi sem si preko http://www.g2play.net/store/ naročil total war 2, plačal preko paypala in dobil vsa potrdila na mail. Manjkal mi je edino steam Key, za katerega sem mislil, da ga dobim, takoj ko bo uradno igrca izsla(danes):D, vendar ključa se vedno nimam. Ali mogoče kdo ve, kakšen postopek imajo na tej spletni strani glede s Steam key? Je treba kje drugje pogledat kot na mailu?

Lp,
Miha

ABX ::

g2play je zanesljiva stran in sem kupil že par iger pri njih.

Na mailu bi moral dobit nekaj takega:
Code: SKU17529
Product: Company of Heroes 2 Steam Key
Item price: €29.99
Amount: 1
PIN codes: Download keys

Klikneš na link (Download keys) in pobereš Steam kodo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

def0r ::

Mihci je izjavil:

Pozdravljeni,

Pred dnevi sem si preko http://www.g2play.net/store/ naročil total war 2, plačal preko paypala in dobil vsa potrdila na mail. Manjkal mi je edino steam Key, za katerega sem mislil, da ga dobim, takoj ko bo uradno igrca izsla(danes):D, vendar ključa se vedno nimam. Ali mogoče kdo ve, kakšen postopek imajo na tej spletni strani glede s Steam key? Je treba kje drugje pogledat kot na mailu?

Lp,
Miha


Zgoraj slika iz g2play pise pod Rome 2.
Ce nisi dobil vsaj keya za spil jih kontaktiraj ker se mi zdi cudno.

ziga1990 ::

evo že špilam in novi tipi bitk so legendarni se posebej zavzemanje mest iz morja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mihci ::

def0r je izjavil:

Mihci je izjavil:

Pozdravljeni,

Pred dnevi sem si preko http://www.g2play.net/store/ naročil total war 2, plačal preko paypala in dobil vsa potrdila na mail. Manjkal mi je edino steam Key, za katerega sem mislil, da ga dobim, takoj ko bo uradno igrca izsla(danes):D, vendar ključa se vedno nimam. Ali mogoče kdo ve, kakšen postopek imajo na tej spletni strani glede s Steam key? Je treba kje drugje pogledat kot na mailu?

Lp,
Miha


Zgoraj slika iz g2play pise pod Rome 2.
Ce nisi dobil vsaj keya za spil jih kontaktiraj ker se mi zdi cudno.



Sem dobil, hvala! :D igra je super

Nummy ::

Špil pošteno razočaral.
Grafika ni bohvekaj, prav zelo veliko grafičnih glitchev, in napak.

AI še bolj butast kot kdajkoli prej.
Enote totalno zbugane - s konjenico sesuješ suličarje... right. Praktično samo delaš konjenico in juriš. V 3 minutah zmagaš vsako bitko.
Pomorske bitke so sam /facepalm...
Tehnologija je res... unikat. Tak dumbed down, da je že žalostno gledat.
Kopica bug-ov in podobnega v igri sami. Campaign sploh skoraj nisem mogel končati (kao uvodna campaign).

Žalost od žalosti. Tak so govoril, kako bo ta igra revolucija total war in kako bo oh in sploh, naredili so video teaserje take da nam je vsem slina tekla dol, dam na računalnik in sm se skor zjoku... Dobr da nism zagonu 55€ za tole, ker ni vredna niti 10€.

Očitno danes sploh ne znajo več špilov delat in sam da se nekaj prodaja in da nekje neki zaslužjo, še prej pa fajn teaserje delajo pa podkupjo vse review-erje, da jim dajejo fajn ocene. Žalostno...

Aston_11 ::

Nummy ::

Aston_11 je izjavil:

TU piše, da je žalost: http://arstechnica.com/gaming/2013/09/t...

Ja to je dan po izidu špila, prej so ga pa vsi hvalili in mu limali 8+ ocene, velika večina kar 10.
Po bitki pa itak vsak general...

ABX ::

8 ur dal včeraj skozi in pametno šel spat ob 03:00. In itak ker nesreča nikoli ne počiva so me klicali ob 07:00 da je nek sistem počil v službi, tako da sem tip-top danes. :)

Prvi vtis je meni super, čeprav verjetno sem preveč TW fanatik za objektivno oceno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Guzzy ::

http://www.metacritic.com/game/pc/total...

Primerjajte critic z user reviewi. Dobro da nisem prednaročil, mogoče bom nabavil čez pol leta ko bo(hoepfully)... Ali so sploh meli beto/alpho?

fireX88 ::

pa kaj je s SEGO, tudi pri COH2 so zaje** zadevo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ziga1990 ::

Nummy je izjavil:

Špil pošteno razočaral.
Grafika ni bohvekaj, prav zelo veliko grafičnih glitchev, in napak.

AI še bolj butast kot kdajkoli prej.
Enote totalno zbugane - s konjenico sesuješ suličarje... right. Praktično samo delaš konjenico in juriš. V 3 minutah zmagaš vsako bitko.
Pomorske bitke so sam /facepalm...
Tehnologija je res... unikat. Tak dumbed down, da je že žalostno gledat.
Kopica bug-ov in podobnega v igri sami. Campaign sploh skoraj nisem mogel končati (kao uvodna campaign).

Žalost od žalosti. Tak so govoril, kako bo ta igra revolucija total war in kako bo oh in sploh, naredili so video teaserje take da nam je vsem slina tekla dol, dam na računalnik in sm se skor zjoku... Dobr da nism zagonu 55€ za tole, ker ni vredna niti 10€.

Očitno danes sploh ne znajo več špilov delat in sam da se nekaj prodaja in da nekje neki zaslužjo, še prej pa fajn teaserje delajo pa podkupjo vse review-erje, da jim dajejo fajn ocene. Žalostno...


kako ti pa uspe suličarje s konjenico če jih jaz napadem od spredaj mi 10 konjenikov umre ostali pa nočjo napast sploh.

3 minute moje bitke so 6min+

Glede AI v bitkah: je izboljšan samo ta novi Line of sight ga mede skriješ vojsko za hrib in eno samo enoto daš na vrh in on to enoto napade z vsem kar ima ti pa samo enoto v beg on pa za njo z vsem kar ima.

AI na mapi: diplomacijsko je čudn pošilja mi ponudbe za trgovanje sam zravn pa kdaj krat se zahteva plačilo v višini 3000+

mape so pa odlične lepe tud
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

def0r ::

fireX88 je izjavil:

pa kaj je s SEGO, tudi pri COH2 so zaje** zadevo...

Ne vem ce bi lahko SEGO pri coh 2 kaj obtozil glede na to da so odkupili licenco + studio ko je bila igra ve ali manj ze koncana. Relic je postal cuden, ze dawn of war 2 mi je resno slab spil.

Nummy ::

ziga1990 je izjavil:

Nummy je izjavil:

Špil pošteno razočaral.
Grafika ni bohvekaj, prav zelo veliko grafičnih glitchev, in napak.

AI še bolj butast kot kdajkoli prej.
Enote totalno zbugane - s konjenico sesuješ suličarje... right. Praktično samo delaš konjenico in juriš. V 3 minutah zmagaš vsako bitko.
Pomorske bitke so sam /facepalm...
Tehnologija je res... unikat. Tak dumbed down, da je že žalostno gledat.
Kopica bug-ov in podobnega v igri sami. Campaign sploh skoraj nisem mogel končati (kao uvodna campaign).

Žalost od žalosti. Tak so govoril, kako bo ta igra revolucija total war in kako bo oh in sploh, naredili so video teaserje take da nam je vsem slina tekla dol, dam na računalnik in sm se skor zjoku... Dobr da nism zagonu 55€ za tole, ker ni vredna niti 10€.

Očitno danes sploh ne znajo več špilov delat in sam da se nekaj prodaja in da nekje neki zaslužjo, še prej pa fajn teaserje delajo pa podkupjo vse review-erje, da jim dajejo fajn ocene. Žalostno...


kako ti pa uspe suličarje s konjenico če jih jaz napadem od spredaj mi 10 konjenikov umre ostali pa nočjo napast sploh.

3 minute moje bitke so 6min+

Glede AI v bitkah: je izboljšan samo ta novi Line of sight ga mede skriješ vojsko za hrib in eno samo enoto daš na vrh in on to enoto napade z vsem kar ima ti pa samo enoto v beg on pa za njo z vsem kar ima.

AI na mapi: diplomacijsko je čudn pošilja mi ponudbe za trgovanje sam zravn pa kdaj krat se zahteva plačilo v višini 3000+

mape so pa odlične lepe tud

cavalry -> wedge formation -> charge full speed v karkol in razbiješ v sekundh. Rinse & repeat. Vedno vžgal na rimski konjenici...

cen1 ::

Moja kopija še potuje od amazona tako da se bom vzdržal komentarjev dokler zadeve sam ne sprovam. :)

Nummy ::

na metacritic so dal uporabniki oceno 4,5 in vsak dan bolj in bolj pada. To mislim da vse pove o špilu.

miteq ::

Igra je zbugana v tri krasne. Me ne preseneča tista ocena...

deadzone ::

Res sem razočaran, pa tako sem se je veselil. Totalno zabagano, vse dela počasi. Pa tisti End Turn traja tolk časa, da grem na WC, pregledam SloTech in še mi ostane čakanje. Pravijo, da bo patch popravil ampak dvomim.

P.S Preveč plemen je, ampak je res da kar hitro propadejo.
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

Bolf3nk ::

zanimivo... meni tale end turn ne deluje nič bolj počasi, kot je deloval v me2 in shogun 2....

recimo tega problema jaz nimam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Berserker ::

Nisem prebral vaših postov, ampak slutim da je večina razočaranih. Včeraj je bilo na uradnem forumu objavleno pismo anonimnega zaposlenega znotraj CA, v katerem sam pove da je testna skupina failirala na polno, da se bo na boljšo igralno izkušnjo in AI potrebno zanesti na mode, da je tudi Sega zahtevala čim prejšno splovitev igre.

Če koga motijo kratke bitke, na voljo je Radious mod ki poveča moralo enot in marsikatero bedarijo.

Na voljo je tudi datoteka, ki odklene Selevkidsko Cesarstvo.

Res kdor je ljubitelj serije, bo moral počakat na mode, ker je špil potreben precej dela še, isti šmorn kot Arma2.

Aramis ::

Mene motijo le dolgi loading časi. Ostalo še se da potrpet

bolkonsky ::

Js pa morem rečt, da sm igro recimo da vzljubil. Loading time je pa katastrofalno dolg.

ABX ::

Jaz na srečo imam 4GB RAMA ta disk cache, tako da je počasno samo ko prvič nalaga. Ampak je za moje pojme popolnoma isto kot za S2, mogoče malo počasneje, ampak jebiga, še vedno imam isti PC in igra je novejša.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

deadzone ::

Prišel prvi Patch, da vidimo:))))
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

tiran2000 ::

Nic ni prevec plemen, ce bi se razvijalci mal zgledoval po kasnem paradoxu npr. Crusader kings 2 in eu4 bi zadeva laufala cist tekoce, ne pa to jajcanje na strateski mapi... Slamparija najhujse sorte... Igra je res za (zelo potrpezljive) debilkote,tolk je poenostavljena, od takticnih bitk do strateske mape...

BALAST ::

Hlodek ne se razburjat, Total war ima kljub svoji omejenosti svoj čar in zame je Rome2 čisto zadovoljil pričakovanja.

Paradoxove so kljub zemjevidski dodelanosti preveč pikolovske za "casual" stratega! Vse preveč diplomacije in same bitke potekajo le na števcu vojska proti vojski.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

XsenO ::

BALAST je izjavil:

same bitke potekajo le na števcu vojska proti vojski.


Jebiga vseeno je pomebna kompozicija, poveljnik in teren
1 + 1 = 1

BALAST ::

Seveda je pomembno, ampak moj point je, da se vojskovanje dogaja le na 2d strateškem pregledu ter kalkulaciji meta kock!

So pa danes nekateri pregledali statistiko igralcev Rome2, ki za moje pojme pokažejo, da se hype še ni prijel. Sam imam že preko 30h igranja na SP, MP pa bo še malo počakal.

14% have yet to play the game for even one hour (Auxilia)
40% have yet to play 20 campaign turns (Tempus Fugit)
52% have yet to play 10 hours (Veteran)
98% have yet to win a land multiplayer battle (Field Commander)
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

fireX88 ::

je kdo naročil rome 2 iz zavvija? kolegu sem naročil to omenjene trgovine, pa nima oz. ne najde greek dlc-ja. To še naknadno odklenejo ali bi moralo biti že aktivirano. se pa tudi ne spomnem, da bi bil na zavviju preorder z green pack-om... kakšen info?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

galu ::



Bah... Bom počakal na konkretne patche preden bom sploh zagnal svojo (prednaročeno) verzijo.
Tako to gre.

fireX88 ::

fireX88 je izjavil:

je kdo naročil rome 2 iz zavvija? kolegu sem naročil iz omenjene trgovine, pa nima oz. ne najde greek dlc-ja. To še naknadno odklenejo ali bi moralo biti že aktivirano. se pa tudi ne spomnem, da bi bil na zavviju preorder z green pack-om... kakšen info?



anybody?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Berserker ::

fireX88 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

je kdo naročil rome 2 iz zavvija? kolegu sem naročil iz omenjene trgovine, pa nima oz. ne najde greek dlc-ja. To še naknadno odklenejo ali bi moralo biti že aktivirano. se pa tudi ne spomnem, da bi bil na zavviju preorder z green pack-om... kakšen info?



anybody?


Poglej si v gmail kaselc. Tam pod promocijo. Meni so tja poslali kodo.

Echbart ::

galu je izjavil:



Bah... Bom počakal na konkretne patche preden bom sploh zagnal svojo (prednaročeno) verzijo.


Tole pa je res smešno...grem igrat enko...

fireX88 ::

Berserker je izjavil:

fireX88 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

je kdo naročil rome 2 iz zavvija? kolegu sem naročil iz omenjene trgovine, pa nima oz. ne najde greek dlc-ja. To še naknadno odklenejo ali bi moralo biti že aktivirano. se pa tudi ne spomnem, da bi bil na zavviju preorder z green pack-om... kakšen info?



anybody?


Poglej si v gmail kaselc. Tam pod promocijo. Meni so tja poslali kodo.


nisem nič dobil. sem jim pa pisal in so mi danes poslali na mail. hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

galu ::

A vam tudi GPU-ja ne izkorišča do konca? Moje GTX 580 je v povprečju uporabljene zgolj pol... Cel čas skače GPU usage od 40- do 70%. CPU usage pa je v povprečju 90% (BF3 ga izkoristi 100%, ampak tudi grafuljo 100- oz. 98-99%).
Tako to gre.

fireX88 ::

neverjetno, kako je igra hroščata. Optimizacija je pa tudi na vrhuncu!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

rezator ::

Sem ljubitelj Total war serij že od Medieval Total war-a (enke, da nebo pomote!), to je od 2002 se mi zdi. Vmes so mi bila Empire in Napoleon brezveze, se ju igral le kakšnih 5 ur. Medieval 2 mi je še vedno najboljši iz serij (in ena najboljših iger nasploh). Obrnil po dolgem in počez! Ampak kaj je pa to? Res ne vem od kje takšne ocene tej igri. Ostale nove igre igram na najvišji resoluciji, ampak to, to riba, kot da bi igro inštalirau na Nintendo! Ne glede na nastavitve. Pa pustimo tudi grafiko... Kje so našli sistem gradnje čet, ki čuvajo mesto, pa umetna inteligenca?! Moj Casio digitron ima večjo umetno inteligenco, kot pa moji nasprotniki v igri. Žalostno če se mene vpraša. Se veselim špila že eno leto, zdaj pa to. Pa čete se kr trasformirajo v ladje? In potem spet v čete?

In da ne govorim o zavzemanju mest... Bolj jih potovčeš, zakolješ, zasužniš in pokradeš, bolj se upirajo. Nevem zakaj so to tako spreminjali, v Medievalu je bilo prav obratno. Pa tudi če jih mirno okupiraš se ti oprejo. Revolt je skoraj neizbežen, saj ti tiste čete, ki avtomatsko čuvajo mesto niso dovolj. Oz jaz sploh ne vem koliko čet brani mesto itd... Svoje čete pa nemorš pustiti brez generala v mestu, da bi prepreču revolt... Medtem, ko bi z generalom bil že nad drugim mestom, ker je general ravno v osvajalnem naletu... Čete bi pa ja lahko pustil brez generala v mestu, če že ne moreš brez generala na pohod.

In tiste capture flasg? Fak... to se kr random generira al kaj? Greš z vojsko čim bolj stran od teh točk, z konji tečeš proti zastavi... AI je itak neumen in te sledi, z konji prideš prej do zastave, jo osvojiš, njihova vojska pa sploh ne ve, da si osvojil ali pa je pač prepozna ker si veliko hitrejši z konji. Pa zmagaš, čeprav si številčno premagan 5:1.

MA škoda sploh naprej pisat. Aja pa še to. Že zdaj mi traja čakanje med end turn in novim krogom PREVEČ, pa je še cela evropa v megli, kaj bo šelej ko je večino odkrijem in bo kazalo nasprotnikove premike (vem da se da izklopit, ampak hočem videt kako se premika nasprotnik)... Da ne govorim o tem, da vse skupaj šteka, ko kliknem end turn...

Nevem res kaj jim je bilo, zaradi mene bi lahko igro tudi prestavili na 2014. Ne pa to...
Some people feel the rain. Others just get wet.

fireX88 ::

kako bom znorel...
pač sem se sprijaznil, da je igra tako slabo narejena, ampak, da ko igram rela time battle, pa da se možički premikajo kot da bi mi HUDO HUDO štekalo je pa pa višek (kot, da bi gledal diapozitive oz še huje). Čudno mi pa je tole, da imam fps-je nekje med 30 in 40, dež normalno pada, možički pa štekajo za znoret! Ima še kdo te težave? To se mi zdaj dogaja, na začetki mi tega ni delalo!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

Brez modov je špil neigralen. Škoda da špil ni tako dober kot prvi del, ki je naredil TW serijo tako popularno.

fireX88 ::

Modi so ze? Najboljsi mod?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

galu ::

Ehm... Ja, tako zgleda špil na hipe.




;((
Tako to gre.

cen1 ::

Par misli bom navrgel potem ko sem že globoko v kampanji s Pontusom na Very High.

Prva igra ki sem jo kdajkoli dal na preorder, na žalost tudi zadnja. Razlogi sledijo.

DOBRO
-diplomacija je izboljšana. Končno lahko vidim zakaj me kdo ne mara itd. Ni treba z diplomatom naokrog lutat, procenti so realni, skoraj nimam pripomb.
-provincialni sistem deluje. Namesto preskakovanja iz enega mesta v drugo lahko porihtaš 4 naenkrat z par kliki. Davki so za vsa mesta enaki, prav tako je skupen kruh in bonusi za public order. @rezator: če se ti upirajo ne gradiš dovolj templjev in stavb ki dodajo public order in si si sam kriv.. Tudi če pride do upora ta ni posebno pretiran in se ga z lahkoto zatre.
-benchmark za testiranje FPSjev pri raznih nastavitvah
-kamera ki te da na sredo enote je super, lep občutek ko zakleneš na konjenico ki vdre med nasprotnika
-mapa je zelo velika
-napad z morja

SLABO
-čas med runadmi je OBUPNO dolg. Medtem ko igram igro moram imet zraven mobitel da lahk brskam po spletu medtem ko se runda odvrti.. mislim da to pove vse.. Naredili so da se vse zadeve hitrej porihtajo ko si na vrsti ampak vsaj podvojili nalaganja.. živ dolgčas.
-grafika je OBUP. MTW2 lahko igram vse na very high in zgleda odlično! Tole moram igrat na medium in še tako padajo FPSji.. 3D portreti v campaign mapi so OBUPNI. Res katastrofa zgledajo možici.. ne vem zakaj niso naredili preprostih 2D slik..
-celoten design je nekam čuden.. ne vem kak bi reku, pastelne barve? Ne vem če je to izraz.. vse barve imajo nek čuden ton, vse je nekam zamegljeno ali preveč bleščeče. MTW2 je bil popolnoma oster in čist design.
-povečali so zoom na bojiščih do te mere da večino časa renderira samo sprite.. delajo neke inovacije v izrazih na obrazu, animacije itd.. na koncu itak nič od tega ne vidiš 90% časa. Problem je tudi da ko so enote ravno na meji med spritom in polnim renderiranjem je videt kot da bi igral 8BIT igro ker so vsi človečki sestavljeni iz enih 10 kockic...
-AI na bojiščih je tako neumen da ni za verjet.. predvsem se to opazi pri obleganju mest z obzidjem
-morda so tudi zato popolnoma uničili obleganja.. ker niso sposobni AIja spisat. Samo eno mesto na provinco ima obzidje kar pomeni da je večina bitk v mestih samo malo bolj posebna navadna bitka. Za napad na obzidje ne rabiš niti opreme za obleganje ker lahko enote mečejo bakle in zakurijo vrata .. WTF. Skratka.. obleganja so popolnoma failana.. žalostno.
-civilna vojna je dodana samo zato da te vrže nazaj za vsaj ene 15 rund.. popolnoma brezveze. Ko si enkrat dovolj velik te ne ustavi nobena sila več in lahko delaš dobesedno kar se ti zazdi ker AI nima pameti da bi karkoli naredil proti tebi..
-phalanx ne deluje pravilno. Nobene kohezije enot ni.. vse se nekam pomeša. Če daš ukaz za napad v phalanx formaciji grejo IZVEN formacije in juriširajo.. namesto da bi šli počasi proti nasprotniku v formaciji. Nasploh ko se spopade več enot skupaj nastane takoj en clusterfuck enot ko ne veš kaj je tvoje, nobene formacije..
-z agenti lahko v dveh rundah popolnoma uničiš celo nasprotno vojsko! Dva dobro natrenirana vohuna -> poison provisions .. adijo 50% vojske.. Agenti so mi sicer všeč ampak nekatere zadeve so OP.
-multiplayer je popolnoma neigralen.. 1v1 in 2v2 še nekak dela, 3v3 in 4v4 je en sam lag in/ali desync, nobenih dedicated serverjev, nič od nič.


Še kaj bi lahko napisal ampak je najbrž dovolj.

ABX ::

Nikoli nisem razumel želje po PvP igranju v Total Rome seriji.

20 minut manevriranja in 2 minuti akcije.

P.S: Rabiš brutalen CPU (i5 @ 4.5-5.0), če ne je igra lag fest.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Guzzy ::

Se pravi da bo trajalo še par mesecev da bojo igro popravili :(
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total War: Warhammer (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7510103 (2563) oo7
»

Total War: Attila

Oddelek: Igre
71612 (1218) galu
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123174 (13917) yoco
»

Medieval 2: total war

Oddelek: Igre
405557 (3902) Berserker
»

Empire: Total War (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20414519 (7759) nejko8

Več podobnih tem