» »

Medijski predvajalniki

Medijski predvajalniki

BadWolf ::

V novem stanovanju bom imel racunalnik v drugem prostoru kot tv. Sedaj imam direktno vezavo in dela vse kot si zelim.
Kaksne resitve obstajajo za predvajanje vsebine, ki bo na racunalniku na tv? Racunalnik je naceloma vedno on, tako da pridejo razne wi-fi resitve v postev, mogoce bi bil mozen tudi priklop s kablom, ampak zaenkrat nisem zihr.
Ce bi bila mozna Tudi direktna hramba, ala nas, tok boljse.
Resitve z usb kljucki me ne zanimajo.
Daljinec zazeljen.
Prioriteta je, dadela enostavno in vedno, s cim manj komplikacijami, cena seveda tudi.
Htpc odpade zaenkrat.
O extreamerjig so mnenja zelo razlicna, tako da me ni preprical zaenkart.

Tole sem si mal ogledoval zaenkrat

http://wdc.com/en/products/products.asp...
http://wdc.com/en/products/products.asp...
  • spremenil: BadWolf ()

fish1 ::

floyd1 ::

...prioriteta, da dela, enostavno in hitro...
... zaželjen daljinec...

Kje si tu našel r. pi, mi pa tudi ni jasno. Veliko ljudi, ki ga ima kot predvajalnik, jamra nad hitrostjo, ostalega ne bom niti našteval...

misek ::

BadWolf ::

Ima kdo kaj izkušenj z apple tv?
Streama preko airplaya z računalnika?

Alamar ::

Jaz sem tole naročil. Ima mogoče kdo kaj podobnega in lahko pove, kako deluje v praksi?

http://ebluetimes.com/en/ProductView.as...

BadWolf ::

Poročaj, ko preizkusiš. KoLiko pa stane?
Mene bi predvsem skrbela hitrost prenosa preko wifija.

Anney ::

WiFi bo zmogel predvajati vse dvdje in divx-e, mogoče tudi 720p ampak na 1080p in več lahko pozabiš, še pri ostalih ti lahko vmes kaj zaštrika, vse je odvisno od dobrega routerja in usb ključka v drugi napravi, zdaj če imaš možnost je najbolje kabel (tudi tu ni vse gladko, zna štrikati) pri meni se je najbolje odnesel zunanji disk, katerega pač nosim sem pa tja (lahko pa kupiš en usb ključek 16oz 32gb in si streemaš tja pa gledaš iz ključka, ko je prenos končan), najbolj ziher varijanta.

lp

Alamar ::

Tukaj sem ga naročil za 80 EUR s poštnino kar je ugodno, glede na to, da je iz UK in mi seveda potem ni treba plačati potencialnih stroškov carinskega postopka.
Trgovec je zanesljiv in podpira paypal. Sem že prej naročal druge stvari in je vedno prišlo hitro in dobro zapakirano.
http://www.futeko.com/products/MP00034....

Imajo tudi druge modele, ampak sem se odločil za tega, ker bi rad sprobal, kako se obnese android (ICS) na TVju. Pa lep mi je na izgled in baje je daljinec tudi bolj kakovosten od povprečnega kitajskega šrota.

Malo me skrbi le 512MB, ker sem nekje zasledil, da naj bi bilo dobro za ICS vsaj 1GB. Ampak za tak denar bo mislim kar uredu za povprečno uporabo.

ally12 ::

Ima kdo kakšne izkušnje s tole mašinco?

RockyS ::

Za ta denar raje nabavim rabljen PS3 in preko media centra predvajam filme.

All ::

Tele droid naprauce so sicer zanimive.
Moti me da ne predvaja iso zadev. to se vid iz specifikacij.
Po testu bi se verjetn še kej najdl.

Sam mam Dune HD DUO
Zgleda solidno, dela solidno, posodobitve so zelo redne...

ally12 ::

Jaz iščem nekaj, s čimer bi lahko brskal po netu in predvajal filme iz zunanjega diska, ki je priklopljen na računalnik. A PS3 to omogoča?

Gatsu ::

Sam imam Popcorn A300 pa ga nebi priporočal, ker vsaj meni prepogosto zmrzne ob nadaljevanju predvajanja iz bookmarka in avtomatskem predvajanju 5+ risank zapored. Sicer mašina predvaja sve i svašta, je tiha in dobr zgleda ampak vsaj men nagaja 100x bolj kot mi je prastari A110... Po vsej verjetnosti bom zadevo kar prodal in sestavil htpc na osnovi AMD A8 3500.

Tomson ::

Cez 14 dni bo v prodaji novi MEDE8ER, mene kar mika. Cena ni bas sitnica (199€), je pa Mede8er na nivoju kar se tice kvalitete izdelave, predvajanja formatov, uporabniski vmesnik je super, posodobitve so redne ...

Sicer je pa cena modela MED500x2 kar ugodna, tak da ce izpolnjuje tvoje potrebe ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bzp ::

PS3 ima tudi svoje muhe, sploh če želiš kakšno sceno preskočiti. Pa na splošno ni najbolj user-friendly kot predvajalnik.

sloxl8 ::

bzp je izjavil:

PS3 ima tudi svoje muhe, sploh če želiš kakšno sceno preskočiti. Pa na splošno ni najbolj user-friendly kot predvajalnik.


+ ko sem nazadnje testiral predvajanje medijskih vsebin, ni nikakor predvajal zunanjih podnapisov.

baltso ::

Zanimivo, jaz imam pa še tastari Popcorn A-100, vmes nabavil še A-210 in oba (seveda je A100 počasen ampak premelje vse), delata super!
Nobenih problemov, vse streamam iz NAS-a..res deluje lepo.

PopCorn se mi je sicer malce zameril, ker so zadnje čase začeli lansirati prehitro produkte, ki očitno niso dovršeni, in potem očitno niso sposobni
skrbeti za vse naprave naenkrat. Je pa še vedno od vseh teh "poceni" stremerjev, kar lahko berem po forumih in če je primarno to, da streamaš video, v višjem rangu vseh streamerjev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri media player

Oddelek: Kaj kupiti
223435 (1970) meho7
»

WD My Cloud -> da ali ne ?

Oddelek: Strojna oprema
102289 (1943) dj_uro
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119401 (18560) Han
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253883 (67975) dope1337
»

zunanji ali notranji disk

Oddelek: Kaj kupiti
204081 (3744) 5pellfire

Več podobnih tem