» »

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

Keyser Soze ::

Pa ti odpade v roku enega tedna.
OM, F, G!

jype ::

Keyser Soze> Pa ti odpade v roku enega tedna.

Nah, v resnici ni sile.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shadeX ()

Super Sonic ::

Jaz ne vidim nobenega nasprotja tukaj. Nekdo, ki ima izkusnje, ti govori, da ne sanjaj o odprti zvezi, ker ne ves v kaj se spuscas.


Seveda je nasprotje. Nekdo, ki živi odprto zvezo, jo ne priporoča. (V imenu neke zrelosti in naporov, pa bla, bla naprej) Apriori v naprej.

Tako, kot bi ti rekel izkusen alpinist, ce bi se odpravil na Triglav v natikacih.

S temi primerjavi resnično ne gre prav nobenemu, ne tule na forumu, ne v moji okolici privat življenja.

In jaz se v bistvu strinjam. Imeti odprto zvezo je se marsikaj vec, kot to, da pustis partnerju, da ima spolne odnose z drugimi.

Več je samo zato, ker ne poznaš vzorca. Kar je pa v bistvu rdeča nit celotnega tvojega življenja. Če bi tvoja mama in ata, pa še kakšen sorodnik in prijatelj - za konec pa še tvoja partnerica, živeli v poligamiji, bi ti bilo pri vsem skupaj veliko lažje. V bistvu bi ti bilo dosti težje živeti v monogamiji. Poligamija je tehnično zato bolj zakomplicirana, ker živi v okolju monogamije. Zato ima tole dete, ki tule prodaja revne besedne zveze, toliko težav. Ni edina, ampak to v celotni stvari ne pomeni prav nič.

Postavljena teza se je glasila: če me mož prevara in zapusti, ali je iz neznanega razloga manj boleče, če me prevara z moškim kot z drugo žensko

Okolje in kultura v katerem oseba živi, bosta to povedala.

Pustite Super Sonica, da trolla naprej.

Če govorimo o trolu, bi rekel, da si eden iz med večjih v tej temi prav ti.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Pa ti odpade v roku enega tedna.
Rugelj je vedno razlagal, da samo mevže ne seksajo 3x na dan.8-)

O.

globalna80 ::

Kaj zanj pomeni mevža? Duhovno napredno bitje, ki je močnejši od nižjih čutnih užitkov?
Jaz osebno bi rekel ravno nasprotno. Da so mevže tisti primerki, ki se nikoli ne morejo upreti svojim nižjim nagonom. Se pravi da si šibkejši kot tvoj nagon oziroma neke vrste navezanosti ali celo zasvojenosti s kemičnimi substancami, ki jih povzroča to dejanje.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Ja, je bil tale Rugelj en Jype, ja. >:D
OM, F, G!

jype ::

Le da je on moškim govoril reči, ki so jih želeli slišat, jype pa pove tako, kot je!

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


@nny?? :)


Vprašaj jvern-a. Pravila, ki veljajo, so ga čisto dotolkla.;)

korenje3 ::

iz lastnih izkušenj - to mislim prek frendov ipd, lahko povem da vsak ki je imel punco, je zraven iskal še drugo - za rezervo. torej flirtanje, kafetkanje ipd.

predvidevam da niso bili sigurni v vezo, kar pomeni krivda predvsem na ženski strani.

@nny ::

guest #44 je izjavil:


Moja ideja je, da se formira v razmerju neke vrste kolektiv...morda neka skupna zavest, ki bi jo vsi dograjevali z izkušnjami. Torej ob lastnem užitku večaš tudi kolektivni užitek. Ustavimo se tu, da ne zaidemo predaleč.

Ena bolj geekish razlaga. Ko sem recimo igral MP streljačine deathmach mi ni nikoli pretirano dišal. Najraje sem imel team deathmach, v sami ekipi pa sem se trudil bit najboljši in pričakoval enako od ostalih teamplayerjev. Rezultat je seveda zmaga moje ekipe.

Še ena prispodoba...vzemimo nogomet recimo:

Pri nogometu šibki člen lahko onesposobi celotno ekipo vključno z ugledom najboljšega napadalca v njej (slabo poda žogo/mu ne poda).

Pri team deathmachu najšibkejši člen ne more zasenčit uspeha najboljšega v ekipi, četudi je ekipa doživela poraz.

Best of both worlds, see what i mean?


O ja, vemo, in ta ideja, ki se sliši tako privlačno, sploh ni nova. Pravzaprav je kar pogosta, ima le eno pomankljivost: vse hipursko-religiozno-komunistične skupnosti, ki so jo prakticirale, so žalostno in neslavno propadle, končale celo v samomoru in zaporih zaradi spolnih zlorab. Ravno zaradi tega, ker najšibkejši člen določa stabilnost cele skupine, komune pa kot po pravilu privlačijo osebnostno šibke in labilne, v skrajnostih celo psihopate.

Lahko pa poskusiš in tukaj poročaš o rezultatu.

korenje3 je izjavil:


predvidevam da niso bili sigurni v vezo, kar pomeni krivda predvsem na ženski strani.


;((
In potem jaz trollam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

jype ::

korenje3> iz lastnih izkušenj - to mislim prek frendov ipd, lahko povem da vsak ki je imel punco, je zraven iskal še drugo - za rezervo. torej flirtanje, kafetkanje ipd.

Vidš, js pa tut ko nisem mel punce nisem iskal nobene, pa tut zdaj se nerad ukvarjam s tem. Zdi se mi preneumno, ker je itak zelo hitro jasno kam pes taco moli, glavni del flirtanja, kafetkanja in ostalih takšnih vedenjskih vzorcev je pa itak pretvarjanje, da te ljudje v resnici zanimajo (in najboljše priložnosti za spolni odnos s postavnimi partnerji se najlažje zapravi tako, da se jim začne razlagat zapletene koncepte s področja, ki ga ne razumejo in jih ne zanima - to lahko potrdim iz lastnih izkušenj in izkušenj drugih).

To ne pomeni, da so vse interakcije dolgočasne, pa tudi ne, da so vse interakcije usmerjene v pripravljanje terena za spolne stike. Hkrati očitno velja tudi to, da se priložnosti za takšne stike najhitreje vrstijo, če daješ jasno vedeti, da jih ne iščeš oziroma pričakuješ.

@nny> In potem jaz trollam :)

Jah, nisi še nalepla slik in video posnetkov vseh partnerjev iz odprtega odnosa (med kopulacijo in sprehajanjem), tako da ti ne moremo ničesar verjeti, itak je pa krivda predvsem na ženski strani (Rugelj, 31:9).

korenje3 ::

@anny?

jype, torej ženska je hotela, ti si ji pa razlagal o geekarskih stvareh, potem se je pa tukaj končalo? lol

jype ::

korenje3> jype, torej ženska je hotela, ti si ji pa razlagal o geekarskih stvareh, potem se je pa tukaj končalo? lol

Ja. A nisi še nikoli doživel? Najprej te s široko odprtimi očmi gleda in včasih pokima, eventuelno začne gledat po prostoru, na koncu pa gleda že na uro in zeha.

No, takšne ne dobijo mojega URLja!

korenje3 ::

jype je izjavil:

korenje3> jype, torej ženska je hotela, ti si ji pa razlagal o geekarskih stvareh, potem se je pa tukaj končalo? lol

Ja. A nisi še nikoli doživel? Najprej te s široko odprtimi očmi gleda in včasih pokima, eventuelno začne gledat po prostoru, na koncu pa gleda že na uro in zeha.

No, takšne ne dobijo mojega URLja!


trololo.
puncam se moraš prilagodit.... pač spustit na njihov nivo.

moja zveza se je končala tako, da je ona zahtevala da se spremenim, medtem ko se ona ni hotela...

jype ::

korenje3> puncam se moraš prilagodit.... pač spustit na njihov nivo.

Čemu? Pač opravljaš intervjuje, dokler ne najdeš take, ki ustreza kriterijem. Saj one počnejo isto, tako da jaz nobeni nisem zameril, ko je obupala nad menoj.

korenje3> moja zveza se je končala tako, da je ona zahtevala da se spremenim, medtem ko se ona ni hotela...

Hm, moja se je pa tko začela, da sem dekle eno leto poskušal do smrti zdolgočasit, pa mi ni uspelo... Ne manjka več velik do 15 let, pa zdej se že otroc vozjo z bicikli!

@nny ::

jype je izjavil:


@nny> In potem jaz trollam :)

Jah, nisi še nalepla slik in video posnetkov vseh partnerjev iz odprtega odnosa (med kopulacijo in sprehajanjem), tako da ti ne moremo ničesar verjeti, itak je pa krivda predvsem na ženski strani (Rugelj, 31:9).


Zaslužni člani tega foruma imajo prednost pri objavi. Poleg tega sem šele pred kratkim kupila fotoaparat in se šele učim fotografirati! :P

jype ::

@nny> Poleg tega sem šele pred kratkim kupila fotoaparat in se šele učim fotografirati!

Glede tega bi z veseljem ponudil pomoč, ampak nisem v odprti fotografski zvezi :)

@nny ::

jype je izjavil:

@nny> Poleg tega sem šele pred kratkim kupila fotoaparat in se šele učim fotografirati!

Glede tega bi z veseljem ponudil pomoč, ampak nisem v odprti fotografski zvezi :)


Oh...škoda! :D

jype ::

Morda ti lahko pomaga dekle - oprema je njena!

jype ::

korenje3> trololo.

Še slikco sm našu:

kr1ženska ::

jype je izjavil:

korenje3> trololo.
puncam se moraš prilagodit.... pač spustit na njihov nivo.

Hvala! :)
Ajde, na tem forumu bo to še kr držalo.

Moja zveza se je končala tako, da je ona zahtevala da se spremenim, medtem ko se ona ni hotela...


Hehe :) izgleda, da je bila punca navajena, da vsi brezglavo capljajo za njo. Očitno si moški z karakterjem ;)

@nny, še vedno ne vem, kakšne pogoje imata z tvojim dobrim "prijateljem"? Kako to funkcionira?
Se vidita samo ko je sila ali gresta tudi kdaj na kako pijačo, kosilo ali kaj takega?
Spita samo drug z drugim ali lahko tudi mal tko, naokoli.

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


@nny, še vedno ne vem, kakšne pogoje imata z tvojim dobrim "prijateljem"? Kako to funkcionira?
Se vidita samo ko je sila ali gresta tudi kdaj na kako pijačo, kosilo ali kaj takega?
Spita samo drug z drugim ali lahko tudi mal tko, naokoli.


:DSaj pravim, da imava z jvernom oster dialog po ZS. Na javnem forumu ne bom govorila, lahko ti pa odgovorim zasebno.

korenje3 ::

kr1ženska je izjavil:

jype je izjavil:

korenje3> trololo.
puncam se moraš prilagodit.... pač spustit na njihov nivo.

Hvala! :)
Ajde, na tem forumu bo to še kr držalo.

Moja zveza se je končala tako, da je ona zahtevala da se spremenim, medtem ko se ona ni hotela...


Hehe :) izgleda, da je bila punca navajena, da vsi brezglavo capljajo za njo. Očitno si moški z karakterjem ;)

@nny, še vedno ne vem, kakšne pogoje imata z tvojim dobrim "prijateljem"? Kako to funkcionira?
Se vidita samo ko je sila ali gresta tudi kdaj na kako pijačo, kosilo ali kaj takega?
Spita samo drug z drugim ali lahko tudi mal tko, naokoli.


ah ne ona ni bila glih taka, da bi kdo za njo capljal...

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


@nny, še vedno ne vem, kakšne pogoje imata z tvojim dobrim "prijateljem"? Kako to funkcionira?
Se vidita samo ko je sila ali gresta tudi kdaj na kako pijačo, kosilo ali kaj takega?
Spita samo drug z drugim ali lahko tudi mal tko, naokoli.


:DSaj pravim, da imava z jvernom oster dialog po ZS. Na javnem forumu ne bom govorila, lahko ti pa odgovorim zasebno.


oster dialog? temu se reče cybersex po domače ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

kr1ženska ::

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


@nny, še vedno ne vem, kakšne pogoje imata z tvojim dobrim "prijateljem"? Kako to funkcionira?
Se vidita samo ko je sila ali gresta tudi kdaj na kako pijačo, kosilo ali kaj takega?
Spita samo drug z drugim ali lahko tudi mal tko, naokoli.


:DSaj pravim, da imava z jvernom oster dialog po ZS. Na javnem forumu ne bom govorila, lahko ti pa odgovorim zasebno.


Hvala. Me osebno niti ne zanima. Se mi pa zdi smiselno, da se pove o čem se sploh govori ko se govori o prijatejih s privilegiji.
Če govorimo o sajenju rož je dobro vedeti o kateri vrsti rože govorimo.

@nny ::

kr1ženska je izjavil:


Če govorimo o sajenju rož je dobro vedeti o kateri vrsti rože govorimo.


Primerjava z rožami je nekako...neumestna.:D

BigWhale ::

kr1ženska je izjavil:

Toliko debate o odprtem razmerju. Kaj sploh je za vas odprto razmerje?
Da si z nekom, ko tisti trenutek ni druge priložnosti al kako? Kakšna so pravila igre? Ali sploh so kaka pravila?
@nny?? :)


Pravila so razlicna, odvisno od posameznikov. Nekateri si celo domisljajo, da imajo pravila, pa jih v resnici nimajo ali pa se partnerja ne strinjata kar se pravil tice.

BigWhale ::

Super Sonic je izjavil:

Jaz ne vidim nobenega nasprotja tukaj. Nekdo, ki ima izkusnje, ti govori, da ne sanjaj o odprti zvezi, ker ne ves v kaj se spuscas.

Seveda je nasprotje. Nekdo, ki živi odprto zvezo, jo ne priporoča. (V imenu neke zrelosti in naporov, pa bla, bla naprej) Apriori v naprej.


Ja, seveda. Jaz tudi alpinist, ti ne bi priporocal, da gres pojutrisnjem v Himalajo. Ker zlo verjetno nisi pripravljen na tak vzpon.

Super Sonic je izjavil:

Tako, kot bi ti rekel izkusen alpinist, ce bi se odpravil na Triglav v natikacih.

S temi primerjavi resnično ne gre prav nobenemu, ne tule na forumu, ne v moji okolici privat življenja.


Ja, problem je v tebi, jih ne razumes. Saj bo.

Super Sonic je izjavil:

In jaz se v bistvu strinjam. Imeti odprto zvezo je se marsikaj vec, kot to, da pustis partnerju, da ima spolne odnose z drugimi.

Več je samo zato, ker ne poznaš vzorca. ... Zato ima tole dete, ki tule prodaja revne besedne zveze, toliko težav. Ni edina, ampak to v celotni stvari ne pomeni prav nič.


Saj v bistvu je vseeno zaradi cesa je vse skupaj tezje. Tezje je. Na koncu moras vseeno cez te tezave, ce bi rad, da ti taksna zveza uspe. Tudi, ce razumes te tezave in se jih zavedas in ves zaradi cesa so nastale, ti ne bo prav dosti lazje. Samo razumel bos zakaj ti je tezko.

Super Sonic ::

Ja, seveda. Jaz tudi alpinist, ti ne bi priporocal, da gres pojutrisnjem v Himalajo. Ker zlo verjetno nisi pripravljen na tak vzpon.

Odprta zveza ni prav nobena Himalaja. Iz tega naslova ven je vse, česar ne poznaš, Himalaja. To enostavno ne drži in so vse takšne primerjave čisto zavajanje. Ali pa če drugače vprašam, kaj zaeni hribi so potem monogamija, poligamija ali pa poliandrija. Himalajo si že stolkel za odprto zvezo v monogamni zvezi, se pravi ni težjega kot to? Vidiš kako mimo gre vseskupaj ko hoče človek plastično prikazovati stvari, ki jih sam ne razume.

Tezje je. Na koncu moras vseeno cez te tezave, ce bi rad, da ti taksna zveza uspe.

Kaj pa je uspeh te zveze? A to, da bosta pri 60 še vedno skupaj? Precej mizeren cilj, ki pripada monogamiji - ampak vsi gledajo čez to prizmo. Cilj te zveze mora biti kvalitetno življenje; kvalitetnejše od tistega, kar fura konkurenca - zato vsi skupaj sploh vlagamo trud v nekaj, karkoli že pač od tega.

Saj v bistvu je vseeno zaradi cesa je vse skupaj tezje.

Že drži, čeprav ni čisto tako. Precej preprosto - če ne veš od kje težave, jih težko rešiš. Zato mora biti celostna slika slabih predpozicij nekega določenega izziva, čim bolj jasna. In ena glavnih, če ne celo glavna, je kultura; tako lastne vzgoje, kot okolice.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

@nny ::

Super Sonic ::

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Mipe ::

Nepopolne ženske iščejo popolne moške. Figures. Medtem pa se limajo na slaboritne tipe.

Jaz? Jaz pač čakam na žensko, ki ji ne bo vseeno zame in ki ni moja sorodnica/zdravnica/svetovalka.

garamond ::

@nny je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Če govorimo o sajenju rož je dobro vedeti o kateri vrsti rože govorimo.


Primerjava z rožami je nekako...neumestna.:D

Meni je pa primerjava res dobra … že meji na romantični pogled in vsebuje elemente standardnega moško-ženskega odnosa: moški kot aktiven osvajalec, ženska kot poosebljena lepota in čutnost. No, kot vse primerjave tudi ta hitro postane čudna in če jo tako jemlješ tudi žaljiva.

Obstaja tudi tehnični izraz (defloracija), pa kdaj pa kdaj zasledim zasledim temo tudi v ljubezenskih pesmih. Tukaj je ena slovenska:

»Eeeej, ne mor’m v’rjet,
da nekdo slabo zaliva tak cvet.
Če je nekdo slab gospodar,
rešuje ga dob’r vrtnar.
«

@nny ::

Super Sonic je izjavil:



Baterije so drage! :)

gzibret ::

Se nanaša na prvi post....


Ni glih vljudno do tvoje drage, da se ob njeni prisotnosti na veliko oziraš za ritmi in joškami drugih, ki gredo mimo, in po možnosti še komentiraš zraven. Ji boš nabil manjvrednostni kompleks in se ti bo še zasekirala, padla v depro ali pa začela misliti raznorazne gluposti. Tvoje početje bo imelo veliko neželenih stranskih učinkov.

Brez slabe vesti pa si privošči malo slinjenja, ko greš sam po ulici ;) Saj punce tudi rade vidijo, če se lepo uredijo in se potem kateri uzre za njimi.
Vse je za neki dobr!

JerryP ::

@nny je izjavil:

Super Sonic je izjavil:


Baterije so drage! :)

Prešaltaj na sončne celice :-P

Super Sonic ::

Prešaltaj na sončne celice :-P

Ne eno in ne drugo. Še najbolj pomaga manj "pranja možganov" v mlajših letih, da:
1. to obstaja.
2. Se na to - sedi in čaka.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

globalna80 ::

Moški si želijo verjet, da ženske ne varajo.
Ženske pa želijo, da moški verjamejo, da ženske ne varajo. :))
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Super Sonic je izjavil:


2. Se na to - sedi in čaka.


To je pa zadnje, kar mi lahko kdorkoli očita.:))

jype ::

globalna80> Moški si želijo verjet, da ženske ne varajo.

Čemu?

globalna80> Ženske pa želijo, da moški verjamejo, da ženske ne varajo. :))

Čemu?

@nny ::

jype je izjavil:

globalna80> Moški si želijo verjet, da ženske ne varajo.

Čemu?

globalna80> Ženske pa želijo, da moški verjamejo, da ženske ne varajo. :))

Čemu?


Varanje je družbena komponenta. Če je dogovor drugačen, ne obstaja.

globalna80 ::

Verjetno je moški bolj pomirjen če verjame, da ga njegova žena ne vara. Ženske pa to vedo in zato v primeru varanja to zelo dobro prikrijejo, samo da je mir v hiši.

happy ending
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

@nny> To je pa zadnje, kar mi lahko kdorkoli očita.:))

Pomikajte se proti izstopnim vratom!

@nny ::

jype je izjavil:

@nny> To je pa zadnje, kar mi lahko kdorkoli očita.:))

Pomikajte se proti izstopnim vratom!


Vstop je pri šoferju!:))

jype ::

globalna80> Verjetno je moški bolj pomirjen če verjame, da ga njegova žena ne vara.

Ne razumem. Moški je lahko pomirjen če vidi, da se žena obnaša odgovorno. Če vara ali ne je v resnici njena stvar, ne pa njegova, razen v primeru, da mu žena lahko dovolj zaupa, da ga seznanja s svojim početjem.

globalna80> Ženske pa to vedo in zato v primeru varanja to zelo dobro prikrijejo, samo da je mir v hiši.

Aha. A na možnost, da sem in tja kakšna pa v resnici ne vara, si že kdaj pomislil?

globalna80 ::

Ja itak da vem, da jih dost ne vara, zato sem napisal "v primeru varanja". Tudi jaz ne varam, pa sem imel nešteto zelo fajn prilik, luštnih deklet, pametnih. Pač druge stvari mi pomenijo več. Če si srečen, ne potrebuješ nič drugega.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

Čemu pa potem tako rad pripisuješ vloge glede na spol?

korenje3 ::

@anny, si ti skos doma? nč službe al pa faksa?

@nny ::

korenje3 je izjavil:

@anny, si ti skos doma? nč službe al pa faksa?


Vsako tele ima svoje veselje?;)

Tear_DR0P ::

gzibret je izjavil:

Saj punce tudi rade vidijo, če se lepo uredijo in se potem kateri uzre za njimi.

AFAIK samo če tudi osebek, ki se ozira, deluje poželenja vreden.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

jype ::

Tear_DR0P> AFAIK samo če tudi osebek, ki se ozira, deluje poželenja vreden.

Včasih se morajo zaradi vzdrževanja družbenega statusa pretvarjati, da ni - tudi če v resnici je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68195100 (80270) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17528131 (23599) Gandalfar
»

How much is too much? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816999 (13856) figula

Več podobnih tem