» »

Odprtokodna spletna trgovina in predloge

Odprtokodna spletna trgovina in predloge

allapla1 ::

Pozdravljeni,

moja nova stranka si želi spletno trgovino v Magento in sedaj me zanima kaj lahko dejansko na koncu zaračunam omenjeni stranki?

Stranka si želi prilagojeno predlogo vendar pa bi osnova še vedno bila iz predloge, ki bi jo moje podjetje predhodno kupilo za naročnika.

Če prav razumem lahko izstavim račun samo za postavitev spletne trgovine in za prilagoditev predloge.

Kakšna cena bi bila primerna za stranko?


Hvala za odgovor!

IceIceBaby ::

Odvisno kaj dejansko stranka hoče od tebe oz. kaj ji boš ponudil. Lahko ji postaviš magento na server in zaračunaš 100 eur, lahko ji pa na osnovi magenta zgradiš vrhunsko trgovino in zaračunaš 20k.

Brez specifikacije je škoda govorit o številkah.

allapla1 ::

Stranka dejansko želi postavitev Magento na strežnik, prevod Magento v slovenski jezik in pa prilagoditev predloge iz TemplateMonster.

Gandalfar ::

12k EUR, skupaj s custom designom.

HardFu ::

allapla1 s takimi strankami je samo kriz, ker zelijo najbolj cheap varianto potem si pa sproti zmisljujejo. Ce hocejo genericen template za nekaj tako resnega kot je spletna prodaja, potem ocitno tudi svojega podjetja ne jemljejo resno.
http://codeable.io

Netrunner ::

ne moreš na forumu spraševat koliko daš ceno stranki .. ceno si moraš sam izračunat na osnovi koliko časa porabiš za delo + vsi stroški + nekaj rezerve... vse skupaj še dvigneš za X % da imaš nekaj dobička in ne samo pokrite stroške ..

če želiš npr bit plačan 10€ /h in da za projekt porabiš recimo 16 ur .. je cena dela 160€ + cena predloge recimo 50€ .. si na 210€ ... + stroški in željen dobiček ti da končno ceno za stranko .. katera je seveda brez DDV
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena za spletno trgovino?

Oddelek: Izdelava spletišč
396245 (5296) HardFu
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7314006 (11692) tiga325
»

Izdelava spletne trgovine 2

Oddelek: Izdelava spletišč
344600 (2598) IceIceBaby
»

Spletna Trgovina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10722105 (18119) Gandalfar
»

izi trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
91597 (1414) Shait

Več podobnih tem