» »

Naglavne slušalke

Naglavne slušalke

boxer400 ::

Pozdravljeni!

Pišem, ker potrebujem pomoč glede izbire naglavnih slušalk.Imam iPod touch in iščem kvalitetne slušalke.Slušalke bi uporabljal predvsem za poslušanje glasbe.Glasbo poslušam vglavnem na avtobus, vlaku skratka povsod kjer se vozim.
Želim najti slušalke,ki bodo preprečile motnje zunanjih zvokov.Slušalke naj bi bile srednje velikosti in po možnosti z lepim dizajnom.Poslušam zvrsti glasbe kot sta Hardcore in Hardstyle.Poudarek je tudi na bassih.
To je vse.

Hvala za vaše odgovore!
  • spremenilo: boxer400 ()

boxer400 ::

Te mi niso toliko všeč.Mogoče ,če bi bile malo manjše.Slušalke skullcandy sem si že ogledoval, samo sem že po veliko forumih bral da naj ne bi bile kvalitetne.

amacar ::

Nisi napisal koliko denarja misliš dati, sicer pa dokaj poceni in z zelo poudarjenimi bassi so slušalke akg k518DJ.

lmfao ::

Sony XB serija

Machete ::

Toplo ti priporočam tele:
http://www.xears.com/
ali ebay: http://stores.ebay.com/4satisfaction-st...


splača se ti ujagat kakšno avkcijo. Sam sem dobil model TM5 Pro za 30€ na nemškem ebayu (redna cena 90€) in so do sedaj najboljše kar sem jih imel.

Če ti ni všeč design pa so na pogled hude NIXON Wire (8 ali 10mm driver, maš tudi verzijo z mikrofonom) pa odfukane barve majo.. Z kvaliteto rahlo zaostajajo za Xears, vendar za povprečnega uporabnika so tudi hude. Sem imel pa z eno njihovo serijo problem, ker mi je umrla ena od slušalk. Z drugimi njihovim pa sem bil ful zadovoljen.
Rahlo težje jih je dobiti v EU (jih ima pa avstrijski bluetomato, kateri ima stran tudi v slovenščini).


Sam sem do sedaj probal in zamenjal že vsaj 5-6 parov slušalk in to ne najcenejših.
Poslušam veliko, rad imam dober zvok. Oboje zgoraj so super tudi za rekreacijo, ker ti ne padajo ven, zraven pa zadušijo zvok okolice, tako da res lahko uživaš v polnem zvoku glasbe.

boxer400 ::

Cena slušalk naj bi bila tam nekje do 50€.

Greg91 ::

Za moje pojme so top slušalke Sennheiser CX 300-II.

MonkeyHead ::

Skullcandy niso slušalke res nevem kaj naj bi ta kup plastike sploh predstavljal.

Če hočeš lep design in koliko toliko dober zvok beats by dr.dre.

Sicer pa Ultrasone.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kvalitetne" in-ear slušalke do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
203464 (2358) FoxKnox
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727102 (16897) jaot
»

Ušesne slušalke? katere?

Oddelek: Kaj kupiti
335772 (3752) vilonja
»

Katere slušalke z ušesnimi nastavki ?

Oddelek: Zvok in slika
161025 (752) kratos
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355751 (3775) Janac

Več podobnih tem