» »

Watch Dogs

Watch Dogs

[D]emon ::

Mitch je izjavil:

Zavajanje kupcev z "next-gen" grafično podobo...


Ce ma kupec 2 leti staro kisto pac ne bo mel next-gen grafike. #DealWithIt

Specsi so jasni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BladE_ ::

Se mi samo zdi ali Uplay stran grozno lagira trenutno? So kje na svetu že 27. ? :D
Akcija - Reakcija

medenko ::

azija?

MaticKregar ::

V igri me najbolj moti lesen način vožnje, ampak misije so pa zakon. Všeč mi je, ker lahko sovrage pobiješ na silent style. Pištola z dušilcem, pa potem plazenje iz kritja. Potem pa razne kamere, razstrelivo pred sovragi itd. Skratka meni je všeč, razne napake pa mislim, da bojo že popravili.
Ni pa igra nek presežek, vse se zdi tako nerodno, sploh, če primerjaš z gta5.

Bolf3nk ::

[D]emon je izjavil:

Mitch je izjavil:

Zavajanje kupcev z "next-gen" grafično podobo...


Ce ma kupec 2 leti staro kisto pac ne bo mel next-gen grafike. #DealWithIt

Specsi so jasni.



Če ima kupec 3 tedne star gaming pc in špil zleda porazno. Kje je kak next gen? Ga ni. Razen na papirju.


Sama vožja je katastrofalna proti recimo gta 4/5

oo7 ::

Igre, ki so za stare in nove konzole to za moje pojme niso next gen igre.
Next gen bo npr igra Witcher 3, ki bo samo za Pc in za nove konzole>:D

[D]emon ::

oo7 je izjavil:

Igre, ki so za stare in nove konzole to za moje pojme niso next gen igre.
Next gen bo npr igra Witcher 3, ki bo samo za Pc in za nove konzole>:D



This. For all we know so PCji dobil port PS3 verzije. :>
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BladE_ ::

G2A pravi:
Orders placed after 15.05.2014 can be sent a day after the game's release date. Keys purchased before 15.05.2014 will be sent no later than the release date.


Je kdo že dobil key? Počasi bi pa lahko že poslali...
Akcija - Reakcija

Mitch ::

Na Metacriticu ni še niti enega reviewja. Zgleda da embargo še velja. Torej je svetovni release vezan na ameriški čas...

oo7 ::

Prve ocene

Joystiq - 4/5
ShopTo - No Score
CVG - 9/10
Gamespot - 8/10
Polygon - 8/10
Eurogamer - 7/10
GameInformer - 8.5/10
PC Gamer - 87/100

http://www.vg247.com/2014/05/27/watch-d...

alexa-lol ::

Včeraj sem 5min gledal en gameplay na twitchu xbox one različico in se mi je zdela grafika kr uredu... sploh ne taka kot so tukaj eni screenshoti prilimani.

Leprechaun ::

;)
*************************************************************

Pesimist ::

meni je primarno kak se avti obnasajo in to je fail.

Pesimist ::

Leprechaun je izjavil:

;)


skoda da ni v 120x60 resoluciji posnel 8-O

Mitch ::

Pravkar dobil kodo naročeno pri G2A...:D

oo7 ::

Jaz sem jo dobil pred 1 uro:)

Zdaj sem igral 1 uro in men je zaenkrat všeč. Grafika se mi zdi dobra premikanje strička je bolj Assassin S Creed kot GTA. Vožnja avta je nekoliko drugačna ampak men se ne zdi slaba po moje se je treba samo navadit. Edina slaba stvar zaenkrat bi rekel poškodba na avtu sem se zaletel dvakrat in ni bilo videti škode.

Igram pa na High nastavitvah na Ultra sploh nisem probal, ker mi tudi zahteve ne dopuščajo. Delalo je normalno edino računalnik se mi je malo segrel.

Koliko je Max dovoljena temparatura za I5 4570 če mogoče kdo ve?

Pezdicek ::

nimaš se kaj navadit vožnje. Ta je zanič. Sploh pa za leto 2014

oo7 ::

Zato pa se je treba navadit. Če pa ne znaš je pa itak zanič.

Pezdicek ::

Če je špil zanič se ga je treba navadit. Bravo. Vic leta

Mitch ::

Koliko je Max dovoljena temparatura za I5 4570 če mogoče kdo ve?

73°C glede na Intelove uradne specifikacije. Samo to je temperatura merjena na IHSu ne na internih diodah...

oo7 ::

Pezdicek je izjavil:

Če je špil zanič se ga je treba navadit. Bravo. Vic leta


Problem je samo ta, da ti neznaš brat.

Mitch je izjavil:

Koliko je Max dovoljena temparatura za I5 4570 če mogoče kdo ve?

73°C glede na Intelove uradne specifikacije. Samo to je temperatura merjena na IHSu ne na internih diodah...


No tako visoke še nisem imel.
Hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pezdicek ::

oo7 je izjavil:

Pezdicek je izjavil:

Če je špil zanič se ga je treba navadit. Bravo. Vic leta


Problem je samo ta, da ti neznaš brat.

Pri takšnih špilih sta vožnja in fizika polovico špila. Če je to zanič, je zanič,

Če bi gta imel tak vozni model, bi rockstarse že zravnali z zemljo



je pa res, da smo pri tebi vajeni, da ti je vsak šoder od špila uber kul

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

Mitch ::

Pezdicek je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pezdicek je izjavil:

Če je špil zanič se ga je treba navadit. Bravo. Vic leta


Problem je samo ta, da ti neznaš brat.

Pri takšnih špilih sta vožnja in fizika polovico špila. Če je to zanič, je zanič,

Če bi gta imel tak vozni model, bi rockstarse že zravnali z zemljo



je pa res, da smo pri tebi vajeni, da ti je vsak šoder od špila uber kul


Tudi tebi je verjetno kakšen špil všeč, ki bi ga on popljuval. Pač vsak ima svoj okus...

oo7 ::

Pezdicek je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pezdicek je izjavil:

Če je špil zanič se ga je treba navadit. Bravo. Vic leta


Problem je samo ta, da ti neznaš brat.

Pri takšnih špilih sta vožnja in fizika polovico špila. Če je to zanič, je zanič,

Če bi gta imel tak vozni model, bi rockstarse že zravnali z zemljo



je pa res, da smo pri tebi vajeni, da ti je vsak šoder od špila uber kul


No ja to ne bo držalo, da mi je vsak šoder všeč, ker Batllefield je šoder in mi ni všeč:)
Glede vožnje sem napisal, da se mi ne zdi slaba in da se jo bo treba samo bolj navadit in to je to. Zdaj če je tebi zanič ne pomeni, da mora bit tudi meni.
GTA serija je itak razred zase ampak zaradi tega ne pomeni, da so zaradi tega druge igre slabe.

Truga ::



Ne morm verjet da noben se ni tega pejstu.

oo7 ::

Truga je izjavil:



Ne morm verjet da noben se ni tega pejstu.

Kaj pa?:)





Še preostale ocene od igre Watch Dogs

Joystiq – 4/5
ShopTo – No Score
GodisaGeek – 9/10
CVG – 9/10
LeaderGamer – 9/10
Videogamer – 7/10
DigitalSpy – 4/5
Gamespot – 8/10
Polygon – 8/10
Rock, Paper, Shotgun – No Score
GameReactor – 8/10
Eurogamer – 7/10
Edge – 8/10
Destructoid – 8/10
Metro – 7/10
StrategyInformer – 7/10
GameInformer – 8.5/10
PC Gamer – 87/100
Areajugones – 9/10
EGM – 7/10
Pixel Dynamo – 8.2/10
GameStar – 8.8/10
Softpedia – 8.5/10
Lazygamer – 8/10
Eurogamer.de – 7/10
Zing.cz – 8/10
GamesVillage.it – 9/10
ITF Gaming – 9.7/10
Jeuxvideo.com – 18/20
Gamekult.fr – 7/10
Merlin’in Kazanı – 85/100
Games.ch – 88/100

http://www.vg247.com/2014/05/27/watch-d...

[D]emon ::

Vsi, ki primerjate igro z GTA, ste totalno sfalil galaksijo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Aramis ::

Imaš prav. Najbolje, da primerjamo z simsi.

legice ::

to igro je najbolje primerjati z warhammer tabletop igro
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

[D]emon ::

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu. Zato tud ne mores iz avta streljat, n.pr., ampak ce te gonjo kopsi bezis pa hackas ovire na poti da jih disejblas in jim spizdis.

In medtem ko se gres lahko v GTAju brez problema rampage, te bo v tem spilu to konkretno usekal po prstih. Namrec ce mas low reputation, bo folk na ulci klicu policijo k te bojo vidl.

Tko da primerjava z GTA res ni na mestu.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BladE_ ::

Uplay je katastrofa od katastrofe... igro mi DL praktično takoj do 99% in se ustavi 1MB do 100%, ne gre naprej... mislim, 1MB... kot, da bi se zajebavali!!! Prvi in zadnji nakup na Uplay verjetno... v tretje gre rado pravijo :)
Akcija - Reakcija

Bolf3nk ::

[D]emon je izjavil:

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu. Zato tud ne mores iz avta streljat, n.pr., ampak ce te gonjo kopsi bezis pa hackas ovire na poti da jih disejblas in jim spizdis.

In medtem ko se gres lahko v GTAju brez problema rampage, te bo v tem spilu to konkretno usekal po prstih. Namrec ce mas low reputation, bo folk na ulci klicu policijo k te bojo vidl.

Tko da primerjava z GTA res ni na mestu.



wow...bravo ful huda razlika.

po tvojem
Vsi, ki primerjate igro z GTA, ste totalno sfalil galaksijo.


sem mislim, da je razlika kot med fifo in stalkerjem.

vaščan ::

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu.
Problem je ker za hekanje rabiš ama zero skill. Tišiš tipko in to je vse kje je kle point. Nekako sem pričakoval da bo hekanje malo bolj zanimivo sigurno bi lahko naredili vsaj bolj atraktivno.
Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.

Twix ::

vaščan je izjavil:

Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.
LOL


Sicer pa Watch Dogs je GTA 6. GTA nima za burek proti WD

Se pa kaže vzorec, kot je bil viden pri ostalih "fanboy" produktih. Ala apple vs samsung, ios vs android.. butthurt much ;) Je že bil čas da gta dobi konkurenco ;)
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Markokoz ::

Twix je izjavil:

vaščan je izjavil:

Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.
LOL


Sicer pa Watch Dogs je GTA 6. GTA nima za burek proti WD

Se pa kaže vzorec, kot je bil viden pri ostalih "fanboy" produktih. Ala apple vs samsung, ios vs android.. butthurt much ;) Je že bil čas da gta dobi konkurenco ;)


Hahaha. gta 6 dobra. Na ultra (pc) je isti k*** kot gta 5 na ps3. Oboje igral, ne nabijam.



Tole je bolj sleeping dogs, kaki gta :D
Je pa seveda za preigrat in zgodba mi je fun zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Markokoz ()

s1m0n ::

Vozno fiziko bi pa lahko drugače naredli!
Komaj spelješ pa pobiješ pa razbiješ vse okoli :)

Pezdicek ::

Twix je izjavil:

vaščan je izjavil:

Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.
LOL


Sicer pa Watch Dogs je GTA 6. GTA nima za burek proti WD

Se pa kaže vzorec, kot je bil viden pri ostalih "fanboy" produktih. Ala apple vs samsung, ios vs android.. butthurt much ;) Je že bil čas da gta dobi konkurenco ;)


lol..

to ni niti K od konkurence gta

še mafija je boljša. tudi neznani the sabotuer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

Bolf3nk ::



:)) kam se je v dveh letih izgubila grafika?

aja zavajanje.



super next gen fizika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Twix ::

lol, hahah :)):)) dobra. Na ultra (pc) je isti k*** kot gta 10 na ps8. Oboje igral, ne nabijam.

Seveda je boljša od gta že po gameplayu kaj šele grafiki, da ne naštevam ostalih prednosti (multiplayer,..)

A tako nizko gremo? A jst začnem nabijat o GTA 5 glitchih, da te srat prime? LOL :))

Glede fizike:
In the future, powerline/telegraph poles are designed to instantly shatter into multiple pieces to prevent them from obstructing roads and/or crushing vehicles and pedestrians. Very next-gen :) :D>:D
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twix ()

Aramis ::

Kaj pa ti kadiš? Še daš meni malo?

oo7 ::

vaščan je izjavil:

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu.
Problem je ker za hekanje rabiš ama zero skill. Tišiš tipko in to je vse kje je kle point. Nekako sem pričakoval da bo hekanje malo bolj zanimivo sigurno bi lahko naredili vsaj bolj atraktivno.
Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.


Se strinjam glede hekanja ampak med bežanjem pred policijo v avtu pa pride prav samo ena tipka, da spremeniš luči na semaforju ali dvigneš rampo ali kaj vržes v zrak.

Uplay je pa katastrofa;((

BladE_ ::

No, meni je uspelo igro posneti v tretje, 2x se je zadeva ustavila pri 99% 8-O

Na q6600 in HD6850, grafika bolj low ampak dela brez nekih zatikanj :D
Akcija - Reakcija

vaščan ::

oo7 je izjavil:

vaščan je izjavil:

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu.
Problem je ker za hekanje rabiš ama zero skill. Tišiš tipko in to je vse kje je kle point. Nekako sem pričakoval da bo hekanje malo bolj zanimivo sigurno bi lahko naredili vsaj bolj atraktivno.
Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.


Se strinjam glede hekanja ampak med bežanjem pred policijo v avtu pa pride prav samo ena tipka, da spremeniš luči na semaforju ali dvigneš rampo ali kaj vržes v zrak.

Uplay je pa katastrofa;((



Ok sej med vožnjo kull da s aplikacijo na fonu spreminjaš luči in kaj vržeš v zrak ko pa imaš čas na misijah ali v množici folka peš bi bil pa hekanje lahko bolj privlačen.
Meni je špil kr dolgočasen se mi ne igra. Mogoče če bi se lotil od začetka zaradi zgodbe in bi me potegnilo tko sem pa bolj preskakoval da sem videl gameplay in me ni špil navdušil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

oo7 ::

vaščan je izjavil:

oo7 je izjavil:

vaščan je izjavil:

Lej, poudarek igre je na hackanju in stealthu.
Problem je ker za hekanje rabiš ama zero skill. Tišiš tipko in to je vse kje je kle point. Nekako sem pričakoval da bo hekanje malo bolj zanimivo sigurno bi lahko naredili vsaj bolj atraktivno.
Ubistvu če gledaš se igraš samo z eno gnilo aplikacijo na mobitelu kje je kle hekanje? Pa ne mislim da bi zdej buljil v 0,1 cele ure in razvozlaval binarne kode ampak sigurno bi se dalo hekanje nrdit bolj privlačno kot držanje posrane tipke 3 sekunde.


Se strinjam glede hekanja ampak med bežanjem pred policijo v avtu pa pride prav samo ena tipka, da spremeniš luči na semaforju ali dvigneš rampo ali kaj vržes v zrak.

Uplay je pa katastrofa;((



Ok sej med vožnjo kull da s aplikacijo na fonu spreminjaš luči in kaj vržeš v zrak ko pa imaš čas na misijah ali v množici folka peš bi bil pa hekanje lahko bolj privlačen.
Meni je špil kr dolgočasen se mi ne igra. Mogoče če bi se lotil od začetka zaradi zgodbe in bi me potegnilo tko sem pa bolj preskakoval da sem videl gameplay in me ni špil navdušil.


Jaz sem zdaj odigral 5 ur in zaenkrat mi je super:) čeprav sploh še nisem začel igrati zgodbe.
Edina stvar, ki mi gre zelo na živce je Radio, ker je porazen. Pogrešam radio z GTA V, kjer so bile razne radijske postaje in pogovrne odaje tukaj v tej igri pa, ko grem v avto ga skoraj zmeram ugasnem razen če so poročila:))

MaticKregar ::

Ja zgodba je res kul, sam sistem igre top, neki drugačnega ,ampak, da bi bila mehanika hoje, streljanja, vožnje kot je v gta 5, bi bil špil top! Tko pa, če ne bo popravkov, bom zabrisal dvd skozi okno. Kakšne neumnosti, zaradi te lesenosti! Ahh danes je že skoraj letel ven.
Ps Igram na xbox 360

Zgodovina sprememb…

yayo ::

gddr85 ::

@Twix: in zakaj je gameplay boljši kot npr. gta5? Lahko več ur igraš, kaj lahko sploh delaš v mestu razen da hekaš in se naokoli voziš? Ima več terena kot gta5?

oo7 ::

gddr85 je izjavil:

@Twix: in zakaj je gameplay boljši kot npr. gta5? Lahko več ur igraš, kaj lahko sploh delaš v mestu razen da hekaš in se naokoli voziš? Ima več terena kot gta5?


GTA V ima najbrž še enkrat večjo mapo kot Watch Dogs.
Imaš pa v Watch dogs poleg glavne zgodbe ogromno drugih stvari za delat. Obvezno je sploh, da hekaš stolpe in centrale, da imaš sploh nadzor s telefonom nad določenim predelom mesta ali podeželja. Potem lahko gledaš v določene hiše v zasebnost ljudi in zveš razne stvari. Potem lahko raziskuješ umor in loviš serijskega morilca in moraš zbirati dokaze na različnih koncih mesta. Lahko igraš različne igre kot so šah, poker ali pivska igra. Za razne kliente voziš ukradene avte ali moraš zamotiti policaje, da nekdo drug uide. Velikokrat te telefon obvesti, da se bo zgodilo kriminalno dejanje in probaš preprečit to dejanje in ujeti storilca...



v telefonu imaš aplikacijo, kjer lahko voziš pajka.


Lahko Chicago spremeniš v pekel>:D


Ali kaka taka smešna mini igra:))



Tudi velik poudarek je na craftanju kjer ustvarjaš novo opremo.
Potem lahko hodiš v razne trgovine z orožjem ali v trgovino z zdravili ali na kofe:))
Če se ti, da pa lahko vsak, ki se pogovarja po telefonu mu prisluškuješ ali mu ukradeš denar uglavnem je kar veliko stvari za početi pa še marsikaj sem pozabil.

Pezdicek ::

Ko se prosto voziš po mestu ni policajev nikjer. Nato se kar naenkrat pojavijo...

Tudi hackanje je kar nekaj. Ti lahko uporabiš sebi v korist, ai pa proti tebi ne. bedarija.

edino mp

oo7 ::

Sem našel primerjavo map:)



Tavelika mapa je od GTA 5
Tisto kar je sivo je od Watch Dogs
Kar je črnega je od GTA 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233165 (706) oo7
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526068 (2879) oo7
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512762 (7146) Tr0n
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911907 (7659) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522231 (15202) yayo

Več podobnih tem