» »

[Anketa] Prepoznavnost blagovne znamke

[Anketa] Prepoznavnost blagovne znamke

imagodei ::

Živjo,

moja punca zaključuje študij in v okviru tega dela anketo, v kateri želi analizirat prepoznavnost in priljubljenost blagovne znamke čokolade Gorenjka. :D

Anketa vam bo vzela 5 minut časa. Že v naprej hvala vsem, ki jo boste izpolnili!

www.mojaanketa.si/anketa/232296607/
- Hoc est qui sumus -

Ziga Dolhar ::

A nima "regija" mal ogroooomen textbox? :)

Pri 5. in 6. vprašanju lahko podam le 1 odgovor, čeprav bi jih rad več.

[Potem sem - do popravka - nehal izpolnjevati, ker nekako ne morem več smiselno odgovarjati.]
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Ej, Žiga, glede vprašanj v anketi je bilo že dosti slabe volje med mano in mojo punco :P, tako da... Bodo ostala takšna, kot so. Metodologija najmanj šepa, vem.

5. vprašanje eksplicitno navaja, da želi en sam odgovor, se pravi tvojo top izbiro. 6. vprašanje sicer ne navaja, da gre za najpomembnejši razlog, ampak očitno je mišljen le-ta. :)

Če se še kje pojavi takšna nejasnost, plz privzemite, da navajate vašo top izbiro.
- Hoc est qui sumus -

lonz ::

Done.
...arrrrrr, shiver me timbers...

krneki0001 ::

Kraš all the way - sploh z ledenko.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

RejZoR ::

Men osebno so temne čokolade s sadnim okusom od Gorenjke top. Hruška/lešnik, jabolko/brusnica ter limeta in pomaranča. Sploh prvih dveh kombinacij še nisem videl pri nobeni drugi firmi. Vbistvu za Milko sploh ne vem če proizvaja temne čokolade. Sploh ne pomnim, da bi kdaj jedel temno od njih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Ja, ene boljših.
Sem se že toliko navadil na okus temnih čokolad, da se mi navadne zdijo presladke ter že skorajda osladne.

lonz ::

krneki0001 je izjavil:

Kraš all the way - sploh z ledenko.


Ne vem, no; se mi zdi da je kraševa čokolada gratala mokasta... Al je to gorenjka?
...arrrrrr, shiver me timbers...

RejZoR ::

bluefish je izjavil:

Ja, ene boljših.
Sem se že toliko navadil na okus temnih čokolad, da se mi navadne zdijo presladke ter že skorajda osladne.


To je tisto ja. Sicer traja neki časa da se privadiš ampak pol ti zadeva rata še boljša. Najprej rahla grenkoba temne čokolade pol pa za njo pride recimo rahlo kiselkast okus jabolka in brusnice. Al pa sladkast priokus hruške. Prov uno kot bi se nekdo poigraval z okusom.

Zdej moram pa res preverit stash, če imam na zalogi kakšno čokolado :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

krneki0001 ::

lonz je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kraš all the way - sploh z ledenko.


Ne vem, no; se mi zdi da je kraševa čokolada gratala mokasta... Al je to gorenjka?


Za navadne sicer bolj malo vem, ker večinoma samo ledenko kupujem (u bistvu samo to jem, ostale čokolade so pa za domače, če jih že kupim) in ta je taka kot 20 let nazaj po okusu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

RejZoR ::

Ledenka je sam cukr. Od Kraša če že mi je bila dobra z mletimi piškoti in pomarančo. Slednja ni bila slaba.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Venomus ::

Rešeno (brez pritoževanja :)) )

imagodei ::

Hvala vsem, kar pridni ste bili, ankete se kar nabirajo :). Prosil bi samo še, če lahko še nekoliko angažirate mlajše brate, sestre... Zaenkrat zelo slabo kaže s starostno skupino pod 20 let (samo 5 anketirancev).

http://www.mojaanketa.si/anketa/2322966...

Še enkrat hvala.
- Hoc est qui sumus -

Tear_DR0P ::

imagodei - a si je tvoja draga sama izmislila anketo? in zakaj ni poiskala relevantnih vprašanj v literaturi. Take ankete so pogosto izvajajo in je s pomočjo pridnega mentorja dost preprosto najti relevantna in bolj smiselna vprašanja.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

imagodei ::

Mogoče pa nima pridnega mentorja...?
- Hoc est qui sumus -

Kenpachi ::

Ja, multiselect in pa obevznost odgovorov.

Jaz se ne spomnim, da sem sploh kdaj videl oglas Gorenjke, in to celo odgovoril na vprašanje, da jih ne vidim (oglasov), pa vseeno je obvezem odgovor za lokacijo, kje najpogosteje srečujem oglase z Gorenjko :\
Zaraki Kenpachi.

imagodei ::

Mogoče tudi sam framework za spletno anketo ni okno v svet; vsaj kakor sem jaz videl, kakih if-then vejitev ne ponuja. Vem tudi, da so bile še neke druge omejitve, zaradi česar je morala punca razbijat odgovore na dva dela. Moj predlog je bil, naj poišče drugo platformo za spletno anketo, pa...

Iskreno povedano, ko se ženska zapiči ... ;) Jaz sem poskusil dat par nasvetov, ampak kolikor vem, je njen mentor požegnal tole anketo in od tukaj dalje je bila vsa debate bob ob steno. :D

Jaz sem odgovoril čim boljše, kot se je dalo v okviru predvidenih odgovorov.

TNX
- Hoc est qui sumus -

Architect ::

narejeno:) Pa ne se prepirat z dekletom, rajši jo položi pa bo mir.

Kenpachi ::

Mja, ni panike, sej v "Drugo:" enostavno zapišeš "jih nisem videl" in je, ampak you know, a slight nuisance that pokes the brain :)
Zaraki Kenpachi.

Architect ::

aja btw, meni je bila anketa povsem razumljiva. Nevem kaj je nekaterim veleumom ta anketa tako nerazumljiva?

Kenpachi ::

Zato, ker noben v tej temi ne govori o razumljivosti ankete?
Zaraki Kenpachi.

Architect ::

Kenpachi je izjavil:

Ja, multiselect in pa obevznost odgovorov.

Jaz se ne spomnim, da sem sploh kdaj videl oglas Gorenjke, in to celo odgovoril na vprašanje, da jih ne vidim (oglasov), pa vseeno je obvezem odgovor za lokacijo, kje najpogosteje srečujem oglase z Gorenjko :\



nikjer ne piše da je odgovor obvezen? če oglasov ne vidiš, pač ne obkrožiš ničesar. Je to tako nerazumljivo? :D Ali pa obkrožuš drugo in tja napišeš JIH NE VIDIM. To mi ni jasno, zakaj je nekaterim nerazumljivo...

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Ali bi kupili Gorenjko, če bi bilo več oglaševanje - manjka odgovor "mogoče".

Iskreno povedano, ko se ženska zapiči ...

Daš roke v zrak in greš na sprehod ;)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Kenpachi ::

Architect je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Ja, multiselect in pa obevznost odgovorov.

Jaz se ne spomnim, da sem sploh kdaj videl oglas Gorenjke, in to celo odgovoril na vprašanje, da jih ne vidim (oglasov), pa vseeno je obvezem odgovor za lokacijo, kje najpogosteje srečujem oglase z Gorenjko :\



nikjer ne piše da je odgovor obvezen? če oglasov ne vidiš, pač ne obkrožiš ničesar. Je to tako nerazumljivo? :D Ali pa obkrožuš drugo in tja napišeš JIH NE VIDIM. To mi ni jasno, zakaj je nekaterim nerazumljivo...


Ja, in ko poskusiš submitat rezultate, te pričaka rdeče "OMG GIEF ANSWER NAO" opozorilo pri vprašanju. So there you go, ni pupa označla, da je odgovor opcionalen in je napaka tehnične narave. Mi, kot anketiranci smo annoyed zaradi ease of use, ona pa je annoyed, ker mora sprocesirat/analizirat celo morje (customiziranih) "Drugo:" odgovorov. Torej (spet): noben ne govori o nerazumljivosti, a si sploh funkcionalno pismen?

Anyways...
Zaraki Kenpachi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055532 (37837) hunter01
»

MojaČokolada.si - mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211531 (8067) Tilen
»

Kje kupiti kilogramske sladkarije (čokolade, nutella itd.)

Oddelek: Loža
63695 (3325) Gladi
»

Pionir riževa čokolada

Oddelek: Loža
162522 (1854) Spock83
»

čokolada (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
697984 (6665) DoloresJane

Več podobnih tem