» »

Game of Thrones - Knjiga->Serija: razlike

Game of Thrones - Knjiga->Serija: razlike

Lion29 ::

Evo, da ne boste rekli, da vas za kaj prikrajšam, lahko tukaj notri debatirate o teh razlikah... in bomo vsi zadovoljni... pa vedno lahko v tisti temi daste povezavo na kak post iz te, da bo bolj povezano...

bo OK?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
  • odklenilo: gzibret ()

oo7 ::

A je kdo od vas do zdaj že prebral vse knjige?

nejcpirc ::

Berem že peto knjigo in lahko samo rečem, da sem začel močno zapostavljat TV, Xbox,... :D Nisem neki bookworm, daleč od tega. To je moje prvo resno branje po srednji šoli, kjer je bilo branje obvezno, tako da je res odličen comeback. Od TV serije pa nisem pogledal niti enega dela, tako da težko rečem... Verjetno bom pogledal, ko bo izšla šesta knjiga, saj jo bomo verjetno kar dolgo časa čakali in bo potrebno malo osvežitve za lažje branje :)

connel ::

Meni so bile odlične, je pa res, da se na čase vlečejo oz. so totalno nezanimivi deli, sploh v kasnejših knjigah, prve dve, ali še tretja so pa odlične. Pa glede serije, zadnji del, hja, verigo so spustili ven, je precej pomembno vlogo odigrala.

Mavrik ::

Dve temi bosta dovolj - debata o razlikah v posameznih delih serije s knjigami (brez spoilerjev za naprej) spada v TV temo, ostala debata v knjige temo. Bolj drobiti se nekak ne splača.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno berete? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1202314397 (403) cebelar123
»

Sci-Fi Literatura (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23038187 (10308) Zvezdica27
»

Knjige, ki so pustile pečat (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5111815 (9564) BigWhale
»

Ender's Game (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16726012 (13301) ZaphodBB
»

Vprašanje glede naslednjega bralnega podviga: ZF (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10715129 (8727) Jst

Več podobnih tem