» »

SSD particije-pomoc

SSD particije-pomoc

pinctinc ::

pozdravljeni

imam ssd disk 90 gb(40 gb prostega) in bi rad ustvaril particijo 20 gb,vendar ko hocem naredit particijo izracuna samo 6gb.Res je ,da sem ga optimiziral ko sem ga vgradil s to pomocjo

kaj od tega moram postavit v prvotno stanje,da mi bo zaznal vec kot 6gb??za odg.ze vnaprej hvala

lp
  • spremenil: pinctinc ()

ST-777 ::

@ pinctinc, uporabi program Hard Disk Manager 12 Professional. Je plačljiv, obstaja pa tudi try verzija.

"Create, format, delete, undelete, hide or unhide partition; set partition active/inactive; set, change or remove drive letter; convert file systems without formatting; check file system integrity, Increase free space on one partition by utilizing the on-disk unallocated space and the unused space of other partitions ..."

pinctinc ::

ST-777 je izjavil:

@ pinctinc, uporabi program Hard Disk Manager 12 Professional. Je plačljiv, obstaja pa tudi try verzija.

"Create, format, delete, undelete, hide or unhide partition; set partition active/inactive; set, change or remove drive letter; convert file systems without formatting; check file system integrity, Increase free space on one partition by utilizing the on-disk unallocated space and the unused space of other partitions ..."

try verzija mi noce naredit particije:(obstaja kateri free program za to??

DragonHeart ::

če imaš na nekem delu diska nepremakljive sistemske datoteke, pri hdd particijo lahko zmanjša le do teh datotek. Kako je pri ssd pa nevem. Morda je isto?

pri tebi so te nepremakljive sistemske datoteke očitno nekje na koncu diska, tako da ga lahko skrčiš le za 6 gb. Seveda le ugibam, če ni problem v sistemskih datotekah naj me nekdo popravi.

Zgodovina sprememb…

ST-777 ::

pinctinc je izjavil:

try verzija mi noce naredit particije :(
@pinctinc, iz try verzije lahko narediš zagonski CD za Hard Disk Manager 12 Professional. Ko zaženeš ta zagonski CD, ne bo problema narediti particije. Tako domnevam, ker tega še nisem delal, sem pa v preteklosti iz zagonskega CD že naredil marsikaj drugega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava Windows7

Oddelek: Pomoč in nasveti
221562 (1230) s-adi
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784611 (3593) Dejk0
»

Vista mi je pri instalaciji "skrila" particijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
71056 (934) krneki0001
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
281999 (1634) kerrigh
»

making partition

Oddelek: Pomoč in nasveti
6879 (810) Krtek

Več podobnih tem