» »

making partition

making partition

junior ::

Kako ustvarim particijo v win2k?
Sledim namrec navodilu (help), potem pa na disku v Disk Managementu ne najdem unallocated space-a (pravi, da ni unallocated space-a na disku) ali kake opcije, kjer bi lahko ustvaril particijo.;((
Je morda narobe, ker je disk pod C:, CD-ROM pa pod D:? Jih moram preimenovati, preden lahko naredim particijo?
Would Partition Magic do the trick?

Hvala za ves trud ze vnaprej!

LP, J.8-)

Dax ::

Partion Magic WOULD do the trick... sam boš najbrž rabu zagonsko disketo ki bo kr v dosu vse potrebno naredila... znotraj winsov se ni za špilat s tem.

appz ::

ja skoda ker ze nisi prej tega postimal preden si sploh sel kej nalagat - z fdiskom
mal naredil particij ...pa kukr se men zdi partition spolh ne dela na 2k :\

asPeteR ::

Partition magic 6.0 prav lepo dela v win2k, sam ga namreč s pridom uporabljam, toda žal ni brezplačen!;((

Paramedic ::

hm... pa kak se sploh da formatirat pa fdisk zagnat, če maš ntfs. sej ti iz dosa ne prepozna diskov :|
End transmission.

andrej ::

Zadeva je sledeca. Ko instaliras w2k naredis eno particijo za sistem iz setup programa.
Ko mas w2k instaliran pa hoces naredit nove particiji potem enostavno izberes nek prostor, ki se ne pripada nobeni particiji in izberes desni klik, in ...
Ta prostor imenujejo tudi unallocated prostor. Ce tega vec nimas pomeni, da ze mas particije preko celega diska. Pomagalo bi, ce bi naredo screenshot in ga nam potem pokazal...

Krtek ::

V fdisku se vidijo NTFS particije, zato ji h lahko brišeš, narest jo pa ne moreš (vsaj z Fdisk-om ne) Pazite se Partition Magic-a 5.0, ker po particioniranju ne boste več mogli zagnati Win2000. Pri 6.0 je to urejeno.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627986 (7070) buneech
»

Uninstall Suse Linux 10?

Oddelek: Operacijski sistemi
202215 (1833) Gapi
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282062 (1697) kerrigh
»

Particija izginila -- pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
191501 (1259) misso
»

V win98 mi zazna le 4 gb HD!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111411 (1261) lukaf101

Več podobnih tem