» »

Spletna stran (primerna za GoogleAdsense - oglasi)

Spletna stran (primerna za GoogleAdsense - oglasi)

MasterKiD ::

Zanima me s čim oziroma kako narediti dobro spletno stran, ki jo bo Google sprejel? Sem delal že z Blogger-jem itd.. ampak vedno odgovorijo da "Difficult site navigation" vendar je to le njihov širok pojem kaj je narobe... Kakšni predlogi? Ali pa mogoče kakši drugi oglasi, kjer ti lahko izplačajo s pomočjo čeka?

lp

black ice ::

Uporabi Wordpress. V kratkem bo AdSense prišel tudi na slovenski trg in boš lahko imel stran tudi v slovenskem jeziku.

MasterKiD ::

black ice je izjavil:

Uporabi Wordpress. V kratkem bo AdSense prišel tudi na slovenski trg in boš lahko imel stran tudi v slovenskem jeziku.


Saj sem naredil spletno stran z Wordpress in sicer gor so bile igre... Res pa da so vse skripte FREE itd... Tako, da nevem... Koliko pa plača približno Google Adsense?

shadeX ::

Stran ne sme biti v slovenskem jeziku za google adsense. Adsense pa plača zelo odvisno od tvoje tržne niše. Če je konkurence veliko boš dobil malo.

MasterKiD ::

shadeX je izjavil:

Stran ne sme biti v slovenskem jeziku za google adsense. Adsense pa plača zelo odvisno od tvoje tržne niše. Če je konkurence veliko boš dobil malo.



Stran je bila v angleščini 100%


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523404 (12372) otago
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154308 (2496) slovenec_89
»

oglasi na spletni strani

Oddelek: Izdelava spletišč
6982 (913) Tody
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318241 (7788) gnomee
»

Adsense v Slovenskem jeziku

Oddelek: Omrežja in internet
5951 (837) popster

Več podobnih tem