» »

vok z integrirane zvočne?!?

vok z integrirane zvočne?!?

Kriko ::

Imam problem z zvočno ki je integrirana na matični plošči, ki je od Lex-a.
Ko po instalaciji XP-jev vsatvim CD od plate mi sam instalira vse potrebne driverje, od 4 in 1 do zvočne in utilitijev.
Ko pa želim nato poslušati glazbo se mi vsak glazbeni program normalno zažene in začne predvajati, saj sekunde normalno tečejo, zvoka pa ni. Se mprobal v nastavitvah vklopit čisto vse kar se vklopit da, pa ne pomaga. tudi v nadzorni plošči/system kaže da je vse OKI
V biosu imam zvočno vklopljeno.
Kaj bi lahko še bila težava in kaj bi probal!
lp

ali3n ::

Morda bo slišat kot da se delam norca, ampak: preveri, če imaš prav vtaknjen kabel....>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Lucio ::

Pa tudi kakšen MUTE bi blo dobro pogledat. Tako v samem Volune control, kot v programu, sajnista vedno povezana med seboj.:D

ali3n ::

Fury predlaga, da preveriš, kako imaš vtaknjen kabel, ki povezuje CD enoto z zvočno (da ni kej okol obrnjen...).
V primeru da tega kabla sploh nimaš, poizkusi tole:
My Computer -> Menage -> Device Manager -> z desno klik na željen CD pogon-> properties -> v zavihku Properties odkljukaj Enable Digital Audio for this CDrom device...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Kriko ::

Pismu vse sem pogledal in vse je OK.
Zanimivo je da ko recimo prižgem mašino ali ko dam "predvajat" kak zvočni file se sliši neko šumenje in tudi premikanje glasnosti se razloči v šumenju, dela pa ne nič!
Sem prej bil brez kabla za zvok ampak je bilo vklučeno digitalno predvajanje, sem probalk zdaj tudi z kablom pa je enako!
Najbolj me moti da se vsi programi zaženejo in začnejoi predvajati čeprav ni glasa. Ko se mimel enkrat pokvarjeno zvočno mi je že WMP napisal da ne more predvajat zaradi tega ker je lahko pokvarjena zvočna ali kaj takega.
Tudi driver in orodje ki ga dobiš zraven se instalira brez problemov in kaže da je z opremo vse OK v nadzorni plošči!
Ni mi jasno, bojim pa se kupit zvočno kako drugo, če bom ugotovil da je enako!
Ne slišim nič niti če prikljčim slušalke na cd-r!
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvoka ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
411971 (1020) Han
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376710 (4419) Mikec17
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016082 (10021) FlamE#7
»

Prenosnik-"zmrzne"

Oddelek: Pomoč in nasveti
231322 (1124) solatko
»

5.1 Genius SW-5.1-delata samo 2 zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
101429 (1369) OldSkul

Več podobnih tem