» »

Spuščanje vetrov partnerja - problem ?

Spuščanje vetrov partnerja - problem ?

«
1
2

draciel ::

Pozdravljeni!

Vsak večer pokličem punco in se pogovarjava. Včeraj sem jo vprašal, ali tudi ona kdaj "prdne", ker jo sam nisem še nikoli slišal v teh letih odkar sva v razmerju. Z malo sramu mi je odgovorila, da ja kadar je sama v sobi če ne pa definitivno ne oz. poskuša čim bolj na "tiho", ker se ji to zdi malo ogabno.

Sam teh problemov nimam. "Spustim" ga (skoraj!) kjerkoli - razen za mizo, ter če je več ljudi okoli mene. Toliko vljudnosti in kulture že imam. Če ne se pa seveda ne zadržujem. Kadar me pritisne ga bom "spustil".

Tudi večina mojih (moških) prijateljev mi je podobna ( oz. so lahko še hujši). V petek smo se družili nakar ga en kar pred vsemi enga "močnega". Mislim nobeden ni nič rekel vendar po svoje smo se vsi malo zgražali.

Torej opazil sem da predstavniki moškega spola sploh nimajo sramu (večina), ko se gre za to. Ženske pa ponavadi to delajo na tiho ali sploh ne. Mislim zadrževati se ni zdravo (po mojem mnenju), zato ga pa vsaj doma ali pa pred punco res ne bom šparal. Velikokrat se je že zgodilo da sem moral kar fajn - pred partnerko in ona: "Ma daj , ma kaj delaš?? Kakšna svinja pa si".

To se mi zdi popolnoma naravno vendar ostaja kar resen problem. Mene zanima, če ima kdo od vas z partnerjem podobne probleme? Kako se ženske počutite kadar ga vaš partner "spusti" ? Zanima me tudi, če ste vi kdaj slišali svojo partnerko kdaj spustit kakega? Sam v življenju tega nisem. Torej imate kake probleme s tem ali ne? Se tudi vaš partner zgraža??

Isotropic ::

ženske ne prdijo

Mesar ::

Ne. Ker ni zdravo tak jest, da imaš probleme z vetrovi. Če pa že pa se umakneš, zakaj bi vsi morali vohat tvoje "sranje"? To je kultura.
Your turn to burn!

sass628 ::

Hehe kar zanimiva tema =) Tu smo si večina moških podobnih in ga spustimo pravzaprav skoraj kjerkoli. Za punce pa mislim, da so različne. Svojo trenutno punco še nisem slišal prdeti, menim da jo je sram oz.še vedno ni dovolj sproščena okoli mene(čeprav je meni vseeno ali prdne ali pa ne ). Pri bivši je pa bilo nekoliko drugače, ga je spustila kadarkoli je imela priliko. Mene osebno to nikoli ni motilo in menim da je bolj zdravo ga spustiti kot pa zadrzevati v sebi.

win64 ::

Moja punca se sicer tudi zgraža, če kakega hudega spustim. Se pa provam vzdržat tudi pred njo.

Če se pa preveč vzrdžiš pride pa do česa takega:

Yugos ::

uporabi komedijo ko se zgodi kot v enem najboljših trenutkov!



draciel ::

Mesar je izjavil:

Ne. Ker ni zdravo tak jest, da imaš probleme z vetrovi. Če pa že pa se umakneš, zakaj bi vsi morali vohat tvoje "sranje"? To je kultura.


Ni važno kaj ješ, še zmer se ti lahko po tistemu kdaj "zaprdi".

A jaz pa moram vohati recimo ljudi ki kadijo okoli mene in mi uničujejo zdravje? Sam ne pridem do kadilcev sigurno da ne. Ma če si v družbi in začnejo ljudje okoli tebe kaditi? To je šele svinjarija - če si nekadilec. Raj voham od nekoga sranje ( mi ne bo škodilo ) kakor pa da mi pasivno kajenje uničuje zdravje. Malo offtopic vendar, sem moral omeniti to.

@Sasha628

Imaš prav. Bolje da ga spustiš kakor da ga držiš v sebi :D. Se pa ne strinjam s tem če si v družbi, sploh pa kaki pomembni. Če te prime, greš proč in ga potihoma spustiš. To je pač to. Če pa bom doma se pa seveda ne bom zadrževal. Seveda te z razlogom prime, da bi ga "spustil" in tega ne moreš zadrževati notr v sebi.

Veliko ljudi reče: Najprej zdravje potem kultura. S tem se delno strinjam. kakor sem že zgoraj omenil. Če te prime, ga narahlo spusti vendar proč od drugih. Tako bo volk sit in koza cela :D

Mesar ::

draciel je izjavil:

Mesar je izjavil:

Ne. Ker ni zdravo tak jest, da imaš probleme z vetrovi. Če pa že pa se umakneš, zakaj bi vsi morali vohat tvoje "sranje"? To je kultura.


Ni važno kaj ješ, še zmer se ti lahko po tistemu kdaj "zaprdi".

A jaz pa moram vohati recimo ljudi ki kadijo okoli mene in mi uničujejo zdravje? Sam ne pridem do kadilcev sigurno da ne. Ma če si v družbi in začnejo ljudje okoli tebe kaditi? To je šele svinjarija - če si nekadilec. Raj voham od nekoga sranje ( mi ne bo škodilo ) kakor pa da mi pasivno kajenje uničuje zdravje. Malo offtopic vendar, sem moral omeniti to.

@Sasha628

Imaš prav. Bolje da ga spustiš kakor da ga držiš v sebi :D. Se pa ne strinjam s tem če si v družbi, sploh pa kaki pomembni. Če te prime, greš proč in ga potihoma spustiš. To je pač to. Če pa bom doma se pa seveda ne bom zadrževal. Seveda te z razlogom prime, da bi ga "spustil" in tega ne moreš zadrževati notr v sebi.

Veliko ljudi reče: Najprej zdravje potem kultura. S tem se delno strinjam. kakor sem že zgoraj omenil. Če te prime, ga narahlo spusti vendar proč od drugih. Tako bo volk sit in koza cela :D


Ljudje kadijo s tabo v tvoji postelji? S tabo med obroki? Na kavču pred tvojim TVjem? Potem si za to sam kriv (da živiš s kadilci ali pa si izbral partnerja, ki je kadilec), v nasprotnem primeru pa je to mimo primerjava.

Se ti skorajda ne zaprdi, če zdravo ješ. In izgovor, da je zdravje pred kulturo, nezdravo je počakat nekaj sekund in se umaknit? Ali pa počakat par minut? Sej tudi male in velike potrebe ne opravljaš kjer pač pride... tukaj ni zdravje prvo?

Izgovorov ni, razen če živiš v družbi kjer je navada da vsi vse povprek prdite in še kaj... potem je to sprejemljivo, vseeno pa ni nujno, da se moreš sam spustit na tak nivo.
Your turn to burn!

draciel ::

@Mesar

Ne govorim za moj dom. Doma sem večinoma sam oz. le redko se zgodi da bi ga spustil vpričo drugega. Ker si že omenil "vohanje sranja" sem tudi jaz omenil pač vdihovanje cigaretnega dima, ki med drugim škoduje zdravju. V družbi ga sam nikoli ne spustim ( kakor sem rekel, da ga ne spustim pred večjim številom ljudi - beri moje poste dobro). Ljudje pa kadijo z mano na delu in v družbi - se pravi veliko preveč.

oemdzi ::

Ce ga spustis kjerkoli in kadarkoli si ena navadna svinja in nic drugega ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

win64 ::

Torej tudi na WC-ju ne?

Brane2 ::

Stari, tehnika je že davno dala odgovor za te probleme.

Če jih ima kak kolega,s e lahko napotite v ustrezno medicinsko trgovino in mu jo za drobiž podarite ob naslednjem piru:

 Gate z vgrajenim filtrom...

Gate z vgrajenim filtrom...

On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

oemdzi ::

win64 je izjavil:

Torej tudi na WC-ju ne?


dj no , saj nisi osnovna sola, da ne razumes pomena mojega stavka ... ali pac ?

bralno razumevanje ? no go ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Izi ::

Ženske manj prdijo, ker tudi manj jejo (vsaj tiste z normalno postavo). Nastajanje vetrov je močno odvisno od vrste hrane, vonj le tega pa prav tako. Hrane, ki močno napenja, zraven pa plini še hudo smrdijo se ženske načeloma izogibajo. Moškim je taka hrana ponavadi najljubša.
Dejansko je s prdenjem enako kot s kajenjem. Znotraj se tega naj nebi počelo, če pa že moraš, se opravičiš in odideš na stranišče ali balkon. Marsikak prdilec tudi pozabi, da njemu njegovi lastni plini bistveno manj oziroma skoraj nič ne smrdijo, medtem ko lahko kdo drug zraven zaradi istega plina celo bruha. Isto kot na stranišču, ko med opravljanjem velike potrebe dokaj brez problema zdržiš v tistem močno smrdečem ozračju, če pa kdo drug pride takoj za teboj, lahko enostavno omedli od groznega smradu :))

Tako, da prdenja vsaj znotraj se je treba izogibati, še posebej, če si jedel kaj kar proizvede hudo smrdeče pline. Pivo je že ena taka zadeva, ki zna ustvariti neznosno smrdeče prdce ;)
Tudi če prdiš v moški družbi, ti sicer nihče ne bo ponavadi nič rekel, si bo pa vsak svoje mislil in ne se čuditi, če se te bodo prijatelji počasi začeli izogibati (tako kot kadilcev zadnje čase :P)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

win64 ::

oemdzi je izjavil:

win64 je izjavil:

Torej tudi na WC-ju ne?


dj no , saj nisi osnovna sola, da ne razumes pomena mojega stavka ... ali pac ?

bralno razumevanje ? no go ?


Sem že razumel. Ti praviš, da če si sam v gozdu ali sam kjerkoli, je to zate svinjarija.
Kar se bere kot en fejst sarkazem in v takem primeru lahko tudi pripomnem kaj neumnega v smislu:
tudi na wc-ju?

Če pa to ni sarkazem in se zdiš sam sebi nagnusen z naravnimi potrebami, potem ti pa ni pomoči.

Brane2 ::

win64 je izjavil:


Sem že razumel. Ti praviš, da če si sam v gozdu ali sam kjerkoli, je to zate svinjarija.


Mogoče ne svinjarija, je pa dvomljivo početje s filozofske strani.

Če si sam v gozdu in prdneš in tega nihče ne zazna, a si potem sploh prdnil ? :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

oemdzi ::

win64 je izjavil:

oemdzi je izjavil:

win64 je izjavil:

Torej tudi na WC-ju ne?


dj no , saj nisi osnovna sola, da ne razumes pomena mojega stavka ... ali pac ?

bralno razumevanje ? no go ?


Sem že razumel. Ti praviš, da če si sam v gozdu ali sam kjerkoli, je to zate svinjarija.
Kar se bere kot en fejst sarkazem in v takem primeru lahko tudi pripomnem kaj neumnega v smislu:
tudi na wc-ju?

Če pa to ni sarkazem in se zdiš sam sebi nagnusen z naravnimi potrebami, potem ti pa ni pomoči.



Ma ti ne razumes vidim ... Kjerkoli in kadarkoli pomeni, da prdijo POVSOD neglede na okoliscine in ne to kar si ti zamisljas (karkoli pac si) ...

Matako ::

Brane2 je izjavil:



Če si sam v gozdu in prdneš in tega nihče ne zazna, a si potem sploh prdnil ? :))


Dobro vprašanje! Z malo domišljije bi se dalo iz tega narediti poučen teoretičen eksperiment v stilu Schroedingerjeve mačke!
/\/\.K.

ameba ::

Mi2 s punco prdneva pred sabo brez zadržkov....... Edino ko sva na WCju se nekako izogibava, da ne kakava drug pred drugim, lulanje pa ni problem.

Imam prijatelja, ki mu je to ogabno in tega ne prenese.

Sicer pa vse je odvisno kakšen človek si. Sam sem odprt, se ne obremenjujem, s takimi bedarijami. Tisti, ki pa imajo probleme, pred partnerji z malankostmi kot so vetrovi, riganje in ostale zadeve, pa mislm, da bi se mogl mal sprostit ( razen če jim je ogabno ).

Ganon ::

Isotropic je izjavil:

ženske ne prdijo


Kakajo tudi ne.

Nagi Bator ::

Prdanje, riganje... Luft mora vun !
Baba, ki je nikoli ne slisis da prdne, se dela fina (poudarek je na "dela")
ali pa ne prdi, kar pa verjetno pomeni, da prezivlja zadnjih par mucnih dni svojega zivljenja.
Dosti raje slisim, ko se nekdo userje, da se lahko potem umaknem na varno razdaljo iz kontaminiranega podrocja,
kot pa, da me zaplinijo nepripravljenega ;((

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Dobro, pa saj jaz tudi serjem.

In ker "stvar mora vun" to še ni razlog, da se userjem na pladenj, na katerem ti prinesejo pir recimo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Personanonim ::

"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

gendale ::

jst sm enkrat eno nauču rigat (pač tisto da lahko rigneš kadar hočeš):))
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Phantomeye ::

Če te prime, da bi prdnil... zgini stran od mene. Na živce mi gre, da ljudje svoje prdce in rigce enačijo s kašljanjem in kihanjem. Potem pa se izgovarjajo na podobne nabuloze kot "najprej zdravje, potem pa kultura".

Še bolj na živce mi gredo pa pacijenti, ki sem jim zdi početje slednjega še zabavno... in potem rigajo pa prdijo in se zraven smejijo kot 3-letniki z novo igračo.

listje123 ::

gendale je izjavil:

jst sm enkrat eno nauču rigat (pač tisto da lahko rigneš kadar hočeš):))

Mene pa je to naučila moja sestrična ;((

lambda ::

Torej opazil sem da predstavniki moškega spola sploh nimajo sramu (večina), ko se gre za to. Ženske pa ponavadi to delajo na tiho ali sploh ne. Mislim zadrževati se ni zdravo (po mojem mnenju), zato ga pa vsaj doma ali pa pred punco res ne bom šparal. Velikokrat se je že zgodilo da sem moral kar fajn - pred partnerko in ona: "Ma daj , ma kaj delaš?? Kakšna svinja pa si".

Ne vem s kom se družiš, ampak večina mojih znancev moškega spola se zna obnašati. Prdenje v navzočnosti drugih oseb je neolikano in dvomim, da kdo uživa v vohanju tujega prdca.

Zadeva je kot že rečeno odvisna od prehrane. Vse nas kdaj "prime", a je lepo če se pač zadržiš - izgovori o zdravju so le izgovori. Počakaš do WCja ali odprtega prostora, kjer ni v bližini nobene osebe in je problem rešen.

listje123 ::

Prdenje vpliva žal tudi na živali

Brane2 ::

Dost zanimiva tema, kakorkoli pogledaš - tudi filozofsko.

"Spuščanje vetrov partnerja", hmm.

Vsi vemo, da ti lasten prdec ne smrdi. Oziroma, če že smrdi, je to nekakšen sladosmrad. Smrad na božji poti ali nekaj takega.

Ampak partner je pa seveda lahko problematičen.

Kar odpira zanimiva vprašanja.

Če recimo prdneš med samozadovoljevanjem in ti recimo prdec ne smrdi, a to pomeni da ne jemlješ dovolj resno svoje projekcije ženske plati ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

737 ::

Ena od možnih rešitev:

Looooooka ::

Ponesrec je ponesrec.
Cist za lastno sprostitev je pa pac nekulturno.Pa sploh ni vazno kerga spola si.Ce si ze cutil, da prihaja potreba po sprostitvi pritiska bi se lahko dvignil in sel to storit ven.Ce ze rabis delit z drugimi lepo povej..."grem prdnit...ce koga zanima gre lahko zravn".
Drugac pa ja...ce prdis redno potem je definitivno treba prvo pogledat kaj hudica vsak dan jes.Ker vec kot ocitno necesa nisi sposoben prebavit brez problemov.Al pa skupaj jes kksne kombinacije, ki ravno ne pasejo skupaj (proteini, pa mleko in pol direkt cez se fizol pa na konc na hitr zexat coca colo zero...pol pa hitr skocit k punci v posteljo, da testiras meje vajine ljubezni) :)

Matthew ::

LordTado ::

listje123 je izjavil:

Prdenje vpliva žal tudi na živali



Prej bi rekel da pes uživa ker maha z repom, če pa je samec pa itak ker samci ljubijo smrad:)

FlyingBee ::

ni več treba skrbet, Samsung je izdal S voice aplikacijo
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Bananovec ::

Zelo smrdeče prdenje je že prvi znak, da je tvoja prehrana ni najboljša. Kaže na recimo prevelik vnos mesa. That's it.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Mesar ::

Bananovec je izjavil:

Zelo smrdeče prdenje je že prvi znak, da je tvoja prehrana ni najboljša. Kaže na recimo prevelik vnos mesa. That's it.


No no no... nebi zdaj kr krivde zvalili na meso.
Your turn to burn!

34054 ::

Bananovec je izjavil:

Zelo smrdeče prdenje je že prvi znak, da je tvoja prehrana ni najboljša. Kaže na recimo prevelik vnos mesa. That's it.


Se strinjam.

Mesar ::

34054 je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Zelo smrdeče prdenje je že prvi znak, da je tvoja prehrana ni najboljša. Kaže na recimo prevelik vnos mesa. That's it.


Se strinjam.


Zakaj bi bilo krivo meso?
Your turn to burn!

Brane2 ::

Ah, tip očitno še ni spustil skozi večje količine česna.

Učinki žveplovih tripizdaridov, ki jih ta vsebuje, so nepozabni. Tapete v sobi se ob detonaciji odlimajo in zvijejo v smrtnem krču...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Mesar ::

Jaz pojem do 1 strok česna na obrok... 1x mesečno, no mogoče 2x, največ 3x, ker se me pol voha en čas... nimam pa problemov z vetrovi.

Al pa čebula mmm bolj je huda raje žrem :D
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Brane2 ::

Govorim o glavici ali dveh na obrok.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Mesar ::

Ok, dve je že preveč za mene :D ni pa nikoli taka sila, da se nebi mogo umaknit it to počet...
Your turn to burn!

Brane2 ::

Brane2 je izjavil:

Govorim o glavici ali dveh na obrok.


Pozabu sem reč- večkrat ( recimo 2 ali 3-krat) na dan. Torej je dnoevna doza bistveno večja- tam nekje 3 ali 4 glavice česna.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Mesar ::

V tem primeru je tako vseeno, ker že tvoja koža oddaja vonj po česnu pri takih dozah. 8-O
Your turn to burn!

Brane2 ::

Verjemi mi, NI vseeno.>:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Gigahertz ::

evo vam vetra

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

George Carlin je predaval o "Farts, that can end the marriage."

Jaz govorim o fartu, ki te lahko spravi v zapor zaradi terorističnega napada, če ga sprožiš v polnem dvigalu.:))>:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

PacificBlue ::

Če spuščaš vetrove pomeni, da si zdrav. Če jih ne, in če jih prevec zadržuješ lahk imas probleme s črevesnimi obolenji. Torej, naslednjič ko ga spustiš na glas, reči lep pozdrav iz notranjske in se vljudnostno umakni iz kontaminiranega območja.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

jype ::

Brane2> te lahko spravi v zapor zaradi terorističnega napada

Meni se je enkrat zgodilo, da sem v neki poletni šoli potihem spustil terorističnega v sobi polni mularije na pogradih.

Po nekaj minutah sem skoraj umrl zaradi zadušitve. Ne zaradi smradu, temveč od obupanih poskusov, da bi zadržal smeh, ker se je kmalu po primarni detonaciji nekdo zadrl "HITR ZAPRITE OKNA, PO GNOJNCI SMRDI!" (and they did).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

connel ::

Ah rofl, si me pa nasmejal sedaj, dobra.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvideven kadilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665406 (2828) mr_chai
»

Olimia Welness Orhidelia

Oddelek: Loža
178895 (8103) Neon87
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036754 (13924) link_up

Več podobnih tem