» »

Olimia Welness Orhidelia

Olimia Welness Orhidelia

Orhideja66 ::

Bil kdo tu v zadnjem času?

Kako je poskrbljeno za samo higijeno in čistočo?

So res razne stopnice in prepreke na katerih se spotakneš, drseča tla okoli bazenov.

Nisem bil se nikoli zsto vprašam, ali je to primeren kraj za par(žena noseča 6.mesec)?

Kaj je z zgodbami o raznih gayih, starih fotrih kateri si ga malo "fap fap" in raznih ostalih f*****jah :))

Šla bi naslednji teen v sredo ali četrtek.
Cena kosil hrane itd, je dobra?

Je vredno 27.50 Eur na osebo?

Lp

PrimoZ_ ::

Pred leti je bilo vse ok.
Tudi opisanega vedenja nisem opazil.

Če boš šel poročaj kako je bilo :)

Lonsarg ::

Boljšega od Orhidelije v sloveniji vsaj po mojih izkušnjah ni, je pa res da glavni čar Orhidelije so savne pa ne vem če je to za nosečnice :) No tudi ostali del izven savn je sicer zelo soliden.

Za hrano imaš varjanto obično menzo preko sosednjega kompleksa (vstopnica v orhidelijo ti krije tudi vstop v vse ostel dele) ali pa malo bolj fensi s postrežbo v sami orhideliji ki pa ima tudi zelo ok cene, sploh če greš v času kosil in vzameš meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

gtx970op ::

Trenutno obratujejo le ene 3 od 10 savn...

bambam20 ::

Orhideja66 je izjavil:

Bil kdo tu v zadnjem času?

Kako je poskrbljeno za samo higijeno in čistočo?

Lp


Ne vem, kako je sedaj, ko je prenovljeno.

Pred prenovo je bila čistoča zelo na nivoju.

Dvomim, da je sedaj slabše.

c3p0 ::

So savne obvezno le za gole? So ločene za moške in ženske?

bambam20 ::

c3p0 je izjavil:

So savne obvezno le za gole? So ločene za moške in ženske?


V tipu finske savne lahko imaš brisačo, v turški pa ne.

Likalnik ::

Sem bil pred kratkim tam (zadnji tri dni v avgustu)

Kar se tice cistoce je bilo lepo in cisto, tako savne, bazeni, wc-ji, sobe za sproscanje, in apartmaji....brez pripomb

V paketu sem imel tudi zajtrk in vecerjo....zelo dobro in zelo obilno...je sicer "kao" samopostrezni ampak zaradi korone ti izberes in ti oni nalozijo na kroznik...lahko gres veckrat iskat...imas zelo raznoliko hrano...vse kar se spomnis....kar se tice hrane..odlicno

Glede savn...delajo samo finske savne...turske oziroma mokre savne so zaprte....prav tako vsi bari v samem bazenu so zaprti....zaradi korone.

Glede nagcen je pa tako...res so...imas en del kjer so samo nagi...v savnah pac imas brisaco...veliko ljudi se cisto odkrije....tako, da nagce srecujes prakticno lahko na vsakem koraku...doloceni bazeni so samo za nagce...v dolocenih moras imeti kopalke.

Kopalisce je odprto do 22ih...med vikendi je nocno kopanje do 24ih...ampak samo za nagce...

Ce te nagci ne motijo je super...ce te pa motijo pa zamezis na eno oko in je ravno tako super.

Jaz sem imel sreco, ker ni bilo veliko ljudi...in sem bil v savnah prakticno sam (plus punca) si pac ne predstavljam kako bi bilo, ce bi bilo v savni recimo naenkrat 13ljudi...koliko jih je dovoljenih....ali 6 nagih tipov ti lezi zraven...kot receno, ce nimas teh predsodkov je super.

V nacrtu sem imel iti decembra oz januarja...ker takrat je bolj smotrno vsaj meni zaradi mraza hoditi v savne....glede na to, da sva pa imela trenutno prakticno cele terme samo zase je bilo pa super....lahko samo priporocam.

Kar me je zmotilo...sem tudi na recepciji povedal...ko me je vprasala kaksno je bilo bivanje...kot sem napisal...zaradi korone so bile vse turske savne zaprte +vsi bari v vodi...zaradi korone...kar zastopim in se strinjam...ampak cena kot taka je pa ostala nespremenjena kljub temu, da je pol stvari zaprtih...lahko bi vsaj vkljucili kaksno zastonj masazo ali bilo kaj podobnega...glede na omejenost ponudbe.

Prav tako bi bilo super, da nocno kopanje ni namenjeno samo nagcem

Ostalo je bilo pa super

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

c3p0 ::

Za savne sem vprašal, ker se mi zdijo zanimive naše interpretacije savnanja.

Npr. v "svetovni prestolnici savnanja" Finski, so savne povsod kjer sem bil strogo ločene na moški in ženski del, notri so pa vsi obvezno nagi, za kopalke so obešala pred savno.

Likalnik ::

Pri nas niso ločene na moški ženski del...si pa prav tako nag..s kopalkami ne smeš v savno oziroma v natikačih....imaš pa brisačo v katero si zavit...in se po želji notri odviješ....

tone31 ::

na oni tabli v orhideliji pise da ob petkih po 22 uri samo je fkk ob sobotah pa nic ne pise da bi kaj bilo

tak je pa 5 folka ponoci maximalno notri mi nismo se da bi vec bilo doziveli

Neon87 ::

..in kaj zdaj, če si nag ali vidiš nage ljudi?? Zakaj sploh pogovor o nečem tako naravnem. Biti nagec je super, tako smo se tudi rodili.

zasekaroza ::

Neon87 je izjavil:

..in kaj zdaj, če si nag ali vidiš nage ljudi?? Zakaj sploh pogovor o nečem tako naravnem. Biti nagec je super, tako smo se tudi rodili.

Nekaterim je neprijetno

bambam20 ::

zasekaroza je izjavil:

Neon87 je izjavil:

..in kaj zdaj, če si nag ali vidiš nage ljudi?? Zakaj sploh pogovor o nečem tako naravnem. Biti nagec je super, tako smo se tudi rodili.

Nekaterim je neprijetno


Nobenemu nima biti kaj neprijetno. lahko si osebnostno nedozorel, če se sramuješ golote.

svecka ::

to da so 3 /10 savn odprtih za isto ceno je nateg. Rajši bone izkoristite drugje.

Trupl0 ::

OP
noseče žene v zadnjem tromesečju, ne bi peljal tja. Bazen je bazen, kaka infekcija in že imata težave.

Kar se pa term tiče sva bila z mojo v sredini avgusta. Dobila sva 15% skonto na celodnevni karti, saj savne ne delujejo. Razen infrardečih. Škoda, saj obožujem te zadeve :)

Motilo me je to, da so to prostori za počitek in nekako pričakuješ saj nek nivo tišine. Na koncu sem videl par otrok mlajših od 15 let ( pa čeprav ni dovoljeno ), družine ki lapajo na ves glas in italijane na telefonih ( glasnost pralnega stroja :) )

Načeloma pa odličen prostor. Sanitarije so čiste, čistilke redno čistijo ob bazenu da ni mokro. Voda je v redu.
Top shit.

Bi pa rad sprobal ostale savne, ko bo enkrat to odprto v celoti. Wind Theater je nekaj kar bi rad izkusu :)

nagci me pa ne motijo. Moj isto dol visi kot ostalim.
If you are going through Hell, keep going !

Likalnik ::

Neon87 je izjavil:

..in kaj zdaj, če si nag ali vidiš nage ljudi?? Zakaj sploh pogovor o nečem tako naravnem. Biti nagec je super, tako smo se tudi rodili.


Ce ti je pa tolk super biti nag pa pejt jutri v sluzbo nag...alpa v trgovino...sej pravis, da smo se tako rodili in da je super....ne vidim tezave...pa se ti, ki si osebnostno dozorel...sploh ne bi smel imeti tezav...

Neon87 ::

Likalnik je izjavil:

Neon87 je izjavil:

..in kaj zdaj, če si nag ali vidiš nage ljudi?? Zakaj sploh pogovor o nečem tako naravnem. Biti nagec je super, tako smo se tudi rodili.


Ce ti je pa tolk super biti nag pa pejt jutri v sluzbo nag...alpa v trgovino...sej pravis, da smo se tako rodili in da je super....ne vidim tezave...pa se ti, ki si osebnostno dozorel...sploh ne bi smel imeti tezav...


Priporočam:
https://www.rtvslo.si/slovenija/predsod...

Dobro no, v savnah nam je pač vroče, normalno da se odgrnemo in ne zavijamo.
Izjemno je bit nag tudi poleti, ko prideš iz vode, nag na 35C, brez spreoblačenja.. neprecenljivi občutki res priporočam vsakemu, da proba.
Kot da nismo v osnovi vsi enaki? Ne vem zakaj ljudje enačijo goloto s spolnostjo.

Je pa zdaj aktualno - ko smo kdaj kje nagi (ko ni za to "uraden" prostor - zadnjič ob neki reki), je občutek enak kot da grem zdaj kam kjer so maske in si tam edini brez maske.
Pa se že čudno gleda in obsoja. Ljudje smo si sami pridelali kopalke po "najnovejših modnih smernicah".. goli smo vsi enaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Finska (izkušnje)

Oddelek: Loža
235223 (3490) _dragon_
»

kazanje oprsja med sestrami... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12529546 (24099) jype

*ebena vročina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
689614 (8296) Gandalfar
»

Savna

Oddelek: Loža
4021704 (19899) Vesoljc

Več podobnih tem