» »

Spuščanje vetrov partnerja - problem ?

Spuščanje vetrov partnerja - problem ?

1
2
»

shadeX ::

jype je izjavil:

Brane2> te lahko spravi v zapor zaradi terorističnega napada

Meni se je enkrat zgodilo, da sem v neki poletni šoli potihem spustil terorističnega v sobi polni mularije na pogradih.

Po nekaj minutah sem skoraj umrl zaradi zadušitve. Ne zaradi smradu, temveč od obupanih poskusov, da bi zadržal smeh, ker se je kmalu po primarni detonaciji nekdo zadrl "HITR ZAPRITE OKNA, PO GNOJNCI SMRDI!" (and they did).



HAHAHHAHAHAHA kok si me nasmejal :DD hahahahahahaha odlična :D

lambda ::

Ko pomislim na to z gnojnico ... identičen smrad se zdi precej manj neprijeten, če misliš, da je je od gnojnice, kot pa če veš, da se je osebek poleg tebe odločil, da s tabo deli plin, ki je v črevesu sobival z njegovim nedeponiranim drekom.

Ganon ::

V družbi tega nikoli ne počnem. Če so težave, se umaknem in to naredim na samem. Me je izučilo po tistem, ko sem imel enkrat med predavanji težave in sem se zelo dolgo zadrževal, kasneje pa doma skoraj umrl od bolečin v trebuhu. Prav potil sem se in bil zvit v klobčič, tako me je bolelo. Trajalo je pa celo večnost, dokler nisem parkrat prdnil, po tistem se je nekako umirilo. :(

Mesar ::

Ganon je izjavil:

V družbi tega nikoli ne počnem. Če so težave, se umaknem in to naredim na samem. Me je izučilo po tistem, ko sem imel enkrat med predavanji težave in sem se zelo dolgo zadrževal, kasneje pa doma skoraj umrl od bolečin v trebuhu. Prav potil sem se in bil zvit v klobčič, tako me je bolelo. Trajalo je pa celo večnost, dokler nisem parkrat prdnil, po tistem se je nekako umirilo. :(



ooo ti boščica
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

bajsibajsi ::

Zanimiv filing, ce ne ze posebno zadovoljstvo je, ko prdnem v vrsti pred blagajno, ali v cakalnici... :D

Reycis ::

A to je tema o prdcih?

Mesar ::

Btw tiste glede zadravja pa zadrževanja. To jaz dobro vem, da se ni zdravo zadrževat, zato pa si ga sredi trgovine na roke vržem ko mi vstane, zakaj bi se zadrževal, če pa to ni zdravo? Pa ko grem na obisk kam se mi vstane pa gremo, nič se ne umikam, kr tam na mestu, enkrat je poštar mel priporočeno, pa je ravno sočasno soseda prišla tud ven... mi je malo po poštarju odneslo pa ni bil preveč zadovoljen, samo jbg vse za zdravje.

Majk, ja o prdcih.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Če moraš prdniti, stopi kak korak stran od ljudi. Zakaj bi morali vsi to vohati?

Mesar ::

Ja večina zagovarja, da se moreš vsrat takoj ko te stisne, da se ne smeš zadrževat, ker škodi zdravju.

Fap, fap, fap, fap, fap...
Your turn to burn!

GoodSatanist ::

Glih sem spustu enega Tihomirja.:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Boobiz ::

Vsa goveda, ki prdijo med folkom in uživajo v zmagovalnem trenutku očitno še niso naletela na večjega bedaka od njih, ko ti nasmeh in ponos mineta v trenutku ko tečeš v kritje.

 truestory

truestory

I'm drunk, what's your excuse?

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

Ja večina zagovarja, da se moreš vsrat takoj ko te stisne, da se ne smeš zadrževat, ker škodi zdravju.

Fap, fap, fap, fap, fap...

Glede na to, koliko časa ene ženske, kuk minut da ne rečem ur, to zadržujejo, pa še vedno živijo, bi mogoče tudi tipi lahko kako minuto potrpeli in stopili kakšen korak stran od ljudi.
Če si pa sam, ma privošči si. Sam imej odprto okno. Preventiva ;)

Mesar ::

Kaj pa ženske zadržujejo? Mislim, da je že v drugem postu nekdo lepo napisal, da sploh ne prdijo, torej ni kaj zdrževat. :))
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

Kaj pa ženske zadržujejo? Mislim, da je že v drugem postu nekdo lepo napisal, da sploh ne prdijo, torej ni kaj zdrževat. :))

Mesar hvala, ker si mi povedal, da ne prdim. Res ne vem kaj bi brez tebe :))

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

PacificBlue je izjavil:

Če spuščaš vetrove pomeni, da si zdrav. Če jih ne, in če jih prevec zadržuješ lahk imas probleme s črevesnimi obolenji. Torej, naslednjič ko ga spustiš na glas, reči lep pozdrav iz notranjske in se vljudnostno umakni iz kontaminiranega območja.

Če spuščaš vetrove pomeni, da prebava ni optimalna. Prekomerno napenjanje ni dobro za čreva, ne glede na to ali se zadržuješ ali ne. Vljudnostno je pa, najprej se umaknit in šele potem kontaminirat območje,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

listje123 ::

Reycis je izjavil:

A to je tema o prdcih?

Ne to je tema kjer se pogovarjamo o nakupu novega računalnika

Ramon dekers ::

Če spuščaš vetrove pomeni, da prebava ni optimalna. Prekomerno napenjanje ni dobro za čreva, ne glede na to ali se zadržuješ ali ne. Vljudnostno je pa, najprej se umaknit in šele potem kontaminirat območje,...

jej pasulj pa spij proteinski šejk čez. Boš tko fajn prdnil da bo joj.

Mene pa zanima če je že kdo med sexom? Mislim, saj ne more človek zadrževat...

Aston_11 ::

Dobrega prdca niti 7 zdravnikov ne spravi nazaj. Dober prdc je osnova dobrega počutja. V knjigi Kavel 22 je omenjen prdec. V smislu, da je bila bejba ponosna, da ga je dec spustil v njeni prisotnosti. Njej je to pomenilo, da jo sprejema, da je sedaj njen.

Najboljši so tihi in mastni. Da se zavlečejo v kakšen kot in tam vztrajajo...

Nato so dobri tisti, ko jih med vožnjo shranjuješ v sedeži od avta....


Ramon - med seksom? Ne pomnim. Po seksu - zakaj pa ne... kot eno prese, ki se je ravnokar povaljalo v blatu...

oemdzi ::

Mi smo meli v srednji enga degena ki je pol klasa zasmradil in da je to pocel se je prav napenjal. Pomojem se je parkrat tud kaj usral zraven ker je smrdel kot kup gnoja ... Pravi car !

Jaz ga zato raj na ure drzim kot pa zaplinim sobo kjer so se drugi ljudje ...

jype ::

Ramon dekers> Mene pa zanima če je že kdo med sexom? Mislim, saj ne more človek zadrževat...

Sporazumno, oba!

papasmrk ::

Prdnit je treba, ko si nekje na samem ali pa ko je se zelo veliko ljudi gnete na kupu (npr diskač) ker itak noben ne bo vedel od koga je prišlo :D

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

janezvalva ::

jaz ne prdim. prisežem.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Miki N ::

Nagrada "Biser dneva" gre danes uporabniku janezvulva.

Čestitke! Zelo lepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

Za 10 letnico teme je bilo primerno nekaj napisat. Stanje: danes brez plinov.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvideven kadilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665408 (2830) mr_chai
»

Olimia Welness Orhidelia

Oddelek: Loža
178896 (8104) Neon87
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036757 (13927) link_up

Več podobnih tem