» »

Grožnje (?) preko telefona

Grožnje (?) preko telefona

Shift3 ::

Kaj se lahko zgodi mladoletni osebi, če nekomu grozi preko telefona in je to oseba, ki je ne pozna, ampak jo je recimo spoznal preko družabnega omrežja. Grožnje niso takšne, recimo.. ubil te bom ali kaj podobnega.. Klici so bili preko zasebne

ziga1990 ::

nč vrjetno bi mu sam številko izklopili odvisno od starosti in vrste grožnje
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

gendale ::

grozi se iz predplačniškega paketa (telefon + sim) plačanega z gotovino
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

ziga1990 ::

ti grožnj je veliko tisto ubil te bom je že ornk ampak si napisu da ni takih groženj.

in kaj bi ti želel narediti blokirati njegovo cifro?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

francek1 ::

Podaj kazensko ovadbo na najbližji policijski postaji za ogrožanje varnosti.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

darkolord ::

Orgožanje varnosti je resna grožnja za napad na življenje ali telo. Če ni čisto sigurn če je tisto sploh grožnja, verjetno to ni to...

ziga1990 ::

darkolord je izjavil:

Orgožanje varnosti je resna grožnja za napad na življenje ali telo. Če ni čisto sigurn če je tisto sploh grožnja, verjetno to ni to...


ne vem avtor ni povedal za kako grožnjo gre
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

korenje3 ::

to se je meni dogajalo, še iz časa irca pred 15 leti. je takrat "asmpro" aka Uroš Juvan, delavec na ARNESU, izdal moje osebne podatke določenim osebam, ki so nato prihajal k meni na dom z palicam in grozili staršem. na žalost sem bil premlad, da bi tožil dotično osebo iz ARNESA, ki je izdala moje osebne podatke.

vsekakor predlagam čim prejšnjo prijavo policiji. sicer če so grožnje dvosmerne, potem zna bit problem, sam vseeno se mora to nehat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

ziga1990 ::

Se strinjam ampak se ne ve kaka grožnja je. More pa se nehat ampak grozijo mu v njegovem primeru vrjetno z razlogom, ker ponavadi je zmeraj razlog za grožnjo.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

GregiB ::

Kje pa piše, da je nekdo grozil avtorju...? Da ni "the other way around"... pa mu zdaj malo analne mišice stiska?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

Shift3 ::

GregiB je izjavil:

Kje pa piše, da je nekdo grozil avtorju...? Da ni "the other way around"... pa mu zdaj malo analne mišice stiska?


haha ja, ubistvu maš kr prav.. ampak sej rečem. to je blo prek interneta, tip mi je sam dal cifro, potem je blo pa malo zajebancije in vsega skupaj.. niti 1/12 ne toliko hudo kot.. pršu bom do tebe, ubil te bom ipd. samo malo narobe izrečenih besedih.. tipa ne poznam, po telefonu sma se 4x vsega skup menla.. in potem, me zanima kaj lahko sledi.. vse se je izključno zarad dolgčasa zgodilo, ampak je šlo malo prek meje.. je pa res, da tud ta tip ni čist nedolžen.. whatever :)

GregiB ::

Škoda, da more praktično vsaki oslariji najprej slediti lekcija, preden začne dotični RAZMIŠLJATI!!!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MaTTe ::

otroci ... pejte v peskovnik rajši :)

jusv ::

Malce mimo udarjeno vprašanje ampak, tudi to se dogaja na tem svetu, na žalost!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazenska ovadba proti policistu, ki je preko spleta grozil predsedniku vlade (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
818199 (5585) Vajenc
»

Pobeg iz zapora NI kaznivo dejanje?

Oddelek: Problemi človeštva
244326 (3244) Mercier
»

ODREDBA (kje je svoboda govora?)

Oddelek: Problemi človeštva
332749 (2099) Daedalus
»

Slovenec zaradi e-maila Bushu obsojen na 4 mesece zapora????? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
946894 (5209) undefined
»

Še dobro, da Bush ne bere e-pošte ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
726717 (6717) undefined

Več podobnih tem