» »

zakaj se ga ne da navuT????!!!!

zakaj se ga ne da navuT????!!!!

3LeR. ::

mam:
amd tb 800
kt7a raid
256 ram micron 133
ibm 45gb ata100 7200rpm

no zakaj se ga ne da navit
da mosticke sem pobarval
kupil sem ga v megahitu
aja pa se ena cvetka
poglejte slike
tko so oni namestil cooler




DirectZ ::

Ne vem kaj bi blo lahko narobe, če praviš da si povezal L1. Dej probej HB svinčnik ošilit do nezavesti, potem poradiraj kar si že naredu pa jovo na novo :))

VASkO ::

sigurno je svincnik, najboljsi so kaki stari (leseni) in ne tehnicne minice

OZZY ::

A maš mogoče pine al ne. DA nisi dubu kakega iz tiste pošiljke, ki jih niso mel.

VASkO ::

athloni niso bili nikoli brez pinov, to se je zgodilo samo duronom, ziher je svincnik kriv, ce mas napacnega, se lahko mantras pa po enem in istem mosticku potegnes 30 krat zaporedoma cez pa ne bo delovalo. Vzami pravi svincnik!

3LeR. ::

ja zna bit de je svinčnik ker sem uporablu tehničnega

hvala za help

A.L.T. ::

probi še parkrat prebarvat, zihr je svinčnik. Moj Tb800 se je lepo odklenu, z tehničnim HB svinčnikom, pr frendi na D700 pa sm mogu parkrat barvat da je prjelo. Pa pazi kak devas nazaj hladilik, js sm svojga Tb mal skrhu (milimeter na robu jedra, skoraj po celi doužini jedra) sam še zmeri dela na 990. :-)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Dalmatinc ::

svinčnik in NADA drugo stavim oprsje:D

VASkO ::

ne vem, zakaj dajejo orbe gor s tem k***** od paste? ni cudno, da ima folk probleme z AMD sistemi in pregrevanjem, se bolje hladi, ce sploh tega spodaj ni! Pol pa zruvajo krivdo na AMD, jaz bi jo obesil na skupsestavljalce!!!;((

jRk0 ::

Jaz mam tudi taki problem. Pofarbu sem mostičke že najmanj 20 krat z najmanj 10imi različnimi svinčniki. IN še vedno ni odklenjen.mam d700. NOžice (saj so to pini, al ne?) pa so mensezdi tudi vse, saj jih manjka samo tolko, kolko jih manjka na skocketu in manjkajo tudi na istih mestih.

msmiha ::

Sigurno jih niste dost dobro prebarvali. Poglejte pod zelo močno lupo. Meni veselo dela moj Duron 800@1007:DPa sem ga samo enkrat prebarval s tehničnim svinčnikom! Ble so take minice notri, ki so bile v rdeči škatelci in s belim pokrovom! (najbolj navadne)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

3LeR. ::

pobarvu se 1x z navadnim svinčnikom in deluje
zdej ga laufam na 6x133 (800mhz) @1.75V
dela stabilno
max temperatura je 52 stopinj
thnx za help

max frekvenco sem dosegu 933(7x133) max temp. pa je bla 60 stopinj
Na 1Ghz@1.93V pa se je zbudu sam k so se loadal winsi je bil blue screen
me mal zanima zakaj
sam tko informativno ker ga itaq ne grem navijat na tok ker ga ne morem hladit (bedno ohišje-->> slab pretok zraka

3LeR. ::

btw: na megahit kjer so zadevo sestavil sem poslal slike in en zelo po njih pljuvalen mail pa mi je poslal nazaj nej prpelem na servis nazaj de jim natančno pokažem kaj je narobe pa de bojo zrihtal
ROFL
kaj nej vozim ce sem sam popravu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overclock

Oddelek: Navijanje
161450 (1176) element
»

Prokleti mostički!

Oddelek: Navijanje
251268 (973) R@C@
»

tb 1000 na 133

Oddelek: Navijanje
221698 (1555) VASkO
»

odklepanje durona

Oddelek: Navijanje
152001 (1685) pikasti
»

Abit KT7 Raid + Duron 700

Oddelek: Navijanje
141732 (1522) birdy

Več podobnih tem