» »

Abanka

Abanka

brodul ::

Mogoce je malo off-topic vendar meni abanka.si ne dela, pa me zanima ce je to sploh prava spletna stran,
prav tako mi ne dela od srede bancnistvo, pa na telefon se mi tudi noben ne javi.

http://www.abanka.si/

mate vi tudi podobne probleme? ali bo treba menjat banko ?
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

brodul ::

Strani ni mogoče prikazati!

Sistem trenutno ni dosegljiv.
Za nevšečnosti se opravičujemo in vas vabimo, da nam vprašanje/mnenje pošljete na naslov info@abanka.si.

Vaša Abanka


Wohoo sej neki se pokaze.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

Anney ::

Čudno...meni je danes dopoldne okoli 8.00 - 8.30 delala normalno...sem plačeval položnice in delal prenose.(še geslo sem menjal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

MisterR ::

Ima kdo idejo kako obnoviti geslo za abanet?!

Anney ::

Obrni se na njihovo dežurno službo, ti bosta prijazen gospod ali gospa vse povedala.

cortez ::

A ma še kdo težave z dostopom do abanet ?

joze67 ::

Napoved prekinjenega delovanja spletne banke Abanet

24.10.2012

Zaradi vzdrževalnih del na informacijskem sistemu v Abanki in zaradi nadgradnje spletne banke, bo začasno moteno delovanje spletne banke Abanet. Dela na informacijskem sistemu se bodo izvajala predvidoma:
  • v četrtek 25.10.2012 od 06:30 do predvidoma 11:00 ure
  • v četrtek 25.10.2012 od 22:00 do predvidoma 23:00 ure

Prosimo za razumevanje.

SaXsIm ::

Za pozabljeno geslo se oglasi v poslovalnici abanke. Rabiš osebni dokument.
SaXsIm

fosil ::

So pa komot teli frajerji.
Lepo gredo nadgrajevat sredi delovnega časa.
Pri nlb se tega ponavadi lotijo okrog 1h ponoči, pa še to največkrat čez vikend.
Tako je!

srus ::

fosil je izjavil:

So pa komot teli frajerji.
Lepo gredo nadgrajevat sredi delovnega časa.
Pri nlb se tega ponavadi lotijo okrog 1h ponoči, pa še to največkrat čez vikend.


Hja odvisno, dopoldne med delovnim časom imaš odprto alternativo, ponoči in čez vikend alternative ni. Bi se pa tile izpadi pri resnih IT sistemih morali meriti v sekundah ali minutah, ne pa v urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: srus ()

Apple ::

srus je izjavil:

fosil je izjavil:

So pa komot teli frajerji.
Lepo gredo nadgrajevat sredi delovnega časa.
Pri nlb se tega ponavadi lotijo okrog 1h ponoči, pa še to največkrat čez vikend.


Hja odvisno, dopoldne med delovnim časom imaš odprto alternativo, ponoči in čez vikend alternative ni. Bi se pa tile izpadi pri resnih IT sistemih morali meriti v sekundah ali minutah, ne pa v urah.


Odvisno, za kakšno nadgradnjo gre... Verjetno napišejo zgornjo mejo ure, do katere naj bi se nadgradnja zaključila...
LP, Apple

cordoba ::

Lp. Obujam staro temo. Imam študentsko viso, pri abanki in me zanima, kaj rabim narediti, da odprem abanet? Kolega mi pravi, da moram na upravno enoto? Je to res?

bluefish ::

Ja, če želiš pridobiti SIGEN CA certifikat za dostop do banke, ga naročiš na upravni enoti in je zadeva brezplačna. Tako te pristop k uporabi Abaneta stane le 5€, v nasprotnem primeru (z naročilom POŠTA CA preko banke) pa vsaj 25€.

SG_101 ::

če si študent oz. uporabnik Akeš računa, bi naj imel zastonj. sam sem si naredil abanet pred pol leta in nisem rabil nič plačati (certifikat sem dobil tudi tam - pošta CA).
je pa res, da si je potem hotla punca naslednji dan isto narediti, pa so ji rekli da mora plačati 25€ (bila je pa ena druga uslužbenka, kot tista, ki je delala meni). pač ne vem v čem je fora, samo nekaterim kolegom - študentom, to zaračunajo, nekaterim pa ne. najbrž še sami na banki ne vejo kako pa kaj.

cordoba ::

Aha bom poklical, če je za plačat. Se pravi grem na upravno enoto, potem pa še na banko?

...:TOMI:... ::

Uprava enota, vmes nekaj dni, da dobiš cert od drżave in nato na banko.
Tomi

cordoba ::

Zanima me še, če lahko uporabljaš na androidu?

...:TOMI:... ::

Lahko, če je telefon zadosti nov. sicer ne priporočam tega, zaradi varnosti.
Tomi

prox ::

Am.. ima še kdo pri abanki znesek, ki ga prej ni blo? Prej sem imel 0,00EUR zdaj pa nekaj čez 7EUR pa nevem od kje, sem pregledal promet in pa paypal, če je kdo dal refund ampak še vedno nevem od kje teh 7EUR..

sarcasm = ON
mogoče kaka politična stranka podkupuje za volilni glas? :| :))
sarcasm = OFF
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debetna Visa - Izbira banke

Oddelek: Loža
213697 (3087) c0ck4m0u53
»

Spletna banka ABANET

Oddelek: Loža
194539 (3244) shadeX
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717946 (14431) Picero
»

Elektronsko bančno poslovanje

Oddelek: Loža
346660 (4526) Primoz78
»

ABANKA, dvig tarif, tudi do 30%

Oddelek: Loža
102521 (2012) Matty

Več podobnih tem