» »

usb bootable

usb bootable

T-Mac ::

bi mi mogoce lahko kdo znal pomagat... na usb sem naredil bootable win xp, ko resetiram racunalnik sem v biosu nastimal da mi zazene iz usb kljuca in ko pritisnem da mi boota preko usb kljuca win xp se pojavi samo crni zaslon in kurzor samo utripa lahko tudi vec ur in se nikamor ne premakne....

hvala

popster ::

lahko imaš slab image, probaj z unetbootin naložit in mogoče kak linux testiraj ki je ze notri.

T-Mac ::

evo delam novi image z unetbootin in opazam da mi bo ta image delal kar precej dalj casa kot sm ga delal s poweriso... zakaj pa ta toliko casa dalj dela image?

T-Mac ::

te v naprej se opravicujem ker toliko sprasujem....

situacija je sledeca, sedaj sem naredil z unetboothin image za win xp zagnal in se mi je pojavilo sledece...

modri zaslon, na vrhu pise unetbootin, spodaj pise default, cisto spodaj pa pres tab to edit option, cisto na dnu pa automatic boot in ... seconds... ko potecejo sekunde ali ko sam pritisnem se spet pojavi isto automatic boot in ... seconds ...

ce pa kliknem tab mi pa spise spodaj na crnem zaslonu ubnkern initrd=/ubninit

je mogoce tezava ker imam trenutno nalozeno win 7 in zelim na novo naloziti win xp?

shadeX ::

nebi reku. bootat bi moglo v vsakem primeru. Ti nekako moraš zbrisati windowse ki jih imaš gor ( če jih želiš ). kako jih pa boš čene kot pa z novo windows inštalacijo.

T-Mac ::

To mi je jasno. Zelim izbrisati ampak mislim da se zmeraj nimam pravega bootable image za win xp. Mogoce mi lahko kdo svetuje kaksen drug program da naredim image za win xp?

T-Mac ::

Mislim da bo najboljse da nalozim preko programa wintoflash ko se pregledoval. Naredim boot image iz cd-ja in ne preko iso fila ko sem probal do sedaj mislim da bo manj tezav. Kaj mislite?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaslon?

Oddelek: Pomoč in nasveti
163161 (2650) neon21
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406199 (5520) s6c-gEL
»

Windows 7 je izginil iz računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
91281 (805) broken/link
»

Laptop: težava s trdimi diski

Oddelek: Strojna oprema
142234 (1951) solatko
»

USB boot

Oddelek: Strojna oprema
229785 (9234) T-Majo

Več podobnih tem