» »

GF4 MX 440

GF4 MX 440

Clone ::

Ne vem katero znamko GF 4 MX 440 se splača kupiti: Leadtek Winfast, Crative, Asus, MSI, Gainward, Abit, Inno,... Mi lahko priporočate in napišete še kje se jo da kupiti.

TNX in L.P.

Zheegec ::

GF4 MX se izogibaj na vsak način!!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nojus ::

ce pa se kar vstrajas pri mx-u pol pa vzem leadtek, izogibaj pa se inno.
sovražim Gargamela.

Clone ::

Izogibam se naj jih na vsak naćin?

Sedaj imam Hercules GF2 MX 32MB SDR in dela kar lepo, GF4 bi vzel samo zaradi cene, ki je 25K sit, in ker potrebijem TV-OUT, a naj rajše vzamem kakšnega Radeona??? A mi lahko svetujejete.

Tnx

Zheegec ::

Prosim reč GF4MX, ker je to drugače kot pravi GF4, ki ima priponko "TI". Raje vzemi Radeona 9000 64MB DVI, TV-OUT. Cena je 2K dražja kot GF4MX440 (21K), performanse ma boljše, pa lepšo 2D sliko in kar je najbolj pomembno; podpira Dx8.1, česar GF4MX NE!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

DixieFlatline ::

Mislite, da se bodo cene geforca 4 TI močno spustile po izidu geforca FX? Se splača počakati kak mesec?

Zheegec ::

Veliko ne, mogoče pa za kakšnih 15% kar se tudi lahko smatra kot veliko... GeforceFX še kkšna 2 meseca ne bo, pa še potem bo tako zasoljena cena, da bo nVidia še vedno morala imeti en medium-budget proizvod, kar pa bo GF4 TI, zato bodo po mojem cene TI še nekaj časa podobne.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kuglvinkl ::

Jaz sem od te FX štorije že utrujen in je ne spremljam več kaj prida. Pa vendarle, če se ne motim, bo razred GeF 4 Ti zasedel NV31 in NV34.

Glede MXa, vsekakor vzemi R9000. Če te zanimajo hitrosti, si poglej VGA Charts na THG (tomshardware.com)
Your focus determines your reallity

AngelOfDeath ::

Do sedaj so cene starim grafam vedno padle ko so nove ven prišle ne vem zakaj bi bilo zdaj drugače :)
počakaj še kakšni mesec al dva ;)

BlazP ::

Ce pocakas pa se kake 3 al pa 4 mesce bo pa SE CENEJ!! Pa ce pocakas 5 al pa 6 mescov bo pa se bolj pocen!!Da ne govorim cez kako leto, ko bo GF4200 Ti skor zastonj ze najbrz!:D

Mam GF4MX 440 pa bi jo takoj zamenju za R9000 ce bi lahka!:D


[MYTiX] ::

Imam GB Maya II Radeon 9000 pro 64MB in je ne zamenjam.:D

koyotee ::

cena v evropi fx-a bo okol 700 evrov! tko d ati-ju cene ne bojo kaj zlo padle! ja loh čakaš v nedogled pol bojo pa ze te grafe zastarele k so zdj ok! that's my opinion
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019618 (12683) Janac
»

katero NOVO grafično za 10.000 - 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
341870 (1172) Jaxx
»

GeForce4 MX440 (Gainward) DA ali NE?

Oddelek: Kaj kupiti
15929 (739) HroSCeK
»

Graficna kartica - kaj kupiti do 30.000,00 sit

Oddelek: Kaj kupiti
171927 (1493) globoko grlo
»

3 grafike za 28k sit: GF3Ti200, GF4MX440, ATI Radeon 9000 - Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
281934 (1167) Zheegec

Več podobnih tem