» »

GeForce4 MX440 (Gainward) DA ali NE?

GeForce4 MX440 (Gainward) DA ali NE?

HroSCeK ::

Hm.. Na forumu sem ze bral veliko sporocil ki svarijo da se te graficne ne splaca kupit. Zdj bi pa lepo prosil ce mi poveste kaksne so vase (cetudi tako zelo zelo slabe :) ) izkusnje. Lahko jo dobim za nizko ceno, le zanima me se zakaj naj je nebi kupil. Saj je spodobna kartica, ali pac?

Cim vec odgovorov je dobrodoslih..

Zheegec ::

Saj je spodobna kartica, ali pac?

Ravno to je pri VSEH GF4MX karticah narobe. Raje kupi GF3 rabljen, ker je boljši, razen če MX dobiš za ene 50% ceneje, to še gre :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

Saj je spodobna kartica, ali pac?

če je spodobna cena pol že;50% kot je alien napiso že.drugač pa cilaj na radeon9000 ali 9000pro

HroSCeK ::

In spet smo tam.. Vsi recejo da je zanic a mene zanima zakaj je gf4 zanic. Noben ne rece da ima tezave z winsi (jih nima z novimi gonilniki) da slika bezi, da se karkoli narobe naredi al pa kej. Nevem. Vsi samo recete da je boljsi radeon 9000. Nebi reku za radeona 9900 al neki. Dejte kksn utemeljen razlog napisat!

boštjan ::

ko kopuješ grafično in to novo predvidevam da hočeš tudi boljšo sliko in brez zatikanja v špilih,no po mojem v tem predelu radeon 9000 prednajči nad MX serijo,tako v 3d kot 2D,pa še DX8 podpira kar MX serija ne

HroSCeK ::

Jst bi prej za radeona reku da ne podpira :D

boštjan ::

pol se motiš,ker je nVidia največji drek naredila ko je MX 4 serijo ven dala.zato so pol kar hitro Ti 4 serijo ven dali.a je mogoče to gainwardov golden pack

_Mortal_ ::

pa še MX ma samo 2 cevovoda
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nodes ::

Ima pa tale odličen 2D :D

Zheegec ::

Jst bi prej za radeona reku da ne podpira

Potem pač ne poznaš vsem znanih dejstev. Tudi Radeon ima lepšo 2D sliko zaradi boljših filtrov za barvo, kot jih ima GF4. Sicer pa poznamo GF4TI in pa GF4MX. MX je samo marketinški nateg, ker bi se moral imenovati GF2 MX440, ne pa GF4MX440. Sicer pa MX ne podpira DX8.1, Radeon ga pa!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dead_Eye ::

meni ni in ni jasno ko vsi totalno kritizirate gf4mx kartice. ok, res niso nevem kaj, samo kot osnova so čisto dovolj. kolega ima INNO(!!!!) gf4MX440, abit kt7a, athlon 600 navit na fsb 140 (cca 700) mhz - in delajo tekoče VSE(oz. 99%) igre na 1024x768. - za 18k
radeoni so malo boljši, so pa tudi dražji, tako da...

pa še to: mene ne briga če stvar podpira dx8, 8.1, 9, 9,7, 9,726 :) - glavno da mi igre lepo tečejo

Zheegec ::

No saj ravno v Dx verziji, ki jo podpira je fora. Sedaj tvojemu frendu mogoče res dobro dela, samo v prihodnosti bo pa razlika med R9000 (recimo) in GF4MX večja kot je sedaj in ti bodo Dx8.1 špili delal zanič.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dead_Eye ::

ja, ma potem bo itak tudi radeon 9000 prešvoh...
sicer pa je vse odvisno od denarja kolko hočeš zapravit....

Senitel ::

V bližni prihodnosti bodo špili začel ciljat pixel shaderje kot zahtevo, da boš špil lahko sploh pognal...
Zakaj bi bil Radeon 9000 kar prešvoh?

globoko grlo ::

če ti še ni jasn Hroscek: radeon9100 če maš dnar

HroSCeK ::

Ja sej sm se ze odlocu., tko da sm na naslednjem koraku. ZBIRANJE DENARJA :) Sej bo itak hmal. No ceprou to ne spada u to temo pa ce kdo gleda pa ce mi lahko odgovori. Zdj mam ATI 3D RAGEpro an, zdj pa nevem kaj pomen to da slika ucasih skace ful cudno pa to. . A je to da ta graficna klice novo? Kabel od monitorja ni, ker je nou. Sm ga zamenau en mesec nazaj. Sicer tretji ampk je zamenjan. Pomoje da je to da graficna mal crkuje k ucasih kr mal cudne barve ratajo, tko da na rdeco potegne al pa na modro al pa kej..
Ka mislte?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397889 (6131) js
»

Še en nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
161385 (1152) Grey

Katero grafo?

Oddelek: Kaj kupiti
8765 (638) boštjan
»

GF4 MX 440

Oddelek: Kaj kupiti
11843 (670) koyotee
»

g3 ti200 vs r9000 (pro)

Oddelek: Kaj kupiti
111100 (806) AlienGT

Več podobnih tem