» »

SkyStar2 PCI kartica pomoc

SkyStar2 PCI kartica pomoc

MisterDream ::

Živio imam SkyStar2 PCI kartico vendar imam en problem ko odklenem SKY Nemčija mi kaže da so kanali odklenjeni vendar ni slike trenutno se mi pokažeta dva kanala AXN ACTION in SPORT DIGITAL uporabljam pa SmartDVB in Vplug 2.4.6 kar se tiče ABSAT so odklenjeni vendar ni slike kaj bi lahko bil vzrok prosim za pomoč LP....
  • poskusil klonirati: MisterDream ()

todman74 ::

Ključi niso pravi!

MisterDream ::

Zanima me kje lahko dobim nove kljuce in kako jih vstavit imam pa SkyStar HD2 kartico in Vplug 2.4.6 Problem pa je sledec pokaze mi da so odklenjeni kanali oziroma pokaze odklenjeno kljucavnico vendar se ne prikaze slika kaj bi lahko bilo narobe pri ABSAT se mi pokaze samo kanal NT1 ostali so crna slika... Prosim za pomoc Hvala!!!!

Alexius Heristalski ::

Sky Nemčije ne moreš odkleniti na ta način, saj ključe menjajo prepogosto (vsakih 10 sekund ali kako že).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

todman74 ::

MisterDream je izjavil:

Zanima me kje lahko dobim nove kljuce in kako jih vstavit imam pa SkyStar HD2 kartico in Vplug 2.4.6 Problem pa je sledec pokaze mi da so odklenjeni kanali oziroma pokaze odklenjeno kljucavnico vendar se ne prikaze slika kaj bi lahko bilo narobe pri ABSAT se mi pokaze samo kanal NT1 ostali so crna slika... Prosim za pomoc Hvala!!!!


Lej, te stvari, ki jih sprašuješ, verjetno niso najbolj v skladu s pravili foruma......še največ boš verjetno izvedel kaj se še da, oziroma ne, če vpišeš v Google
"satelitski forum"....potem pa greš na prvo hrvaško stran, ki ti jo ven vrže....tam je bilo ponavadi najbolj "raztajčano" kaj in kako....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Alexius Heristalski ::

todman74 je izjavil:

Lej, te stvari, ki jih sprašuješ, verjetno niso najbolj v skladu s pravili foruma...

To pa tak al tak. Čudno, da še ni pod ključem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-S2

Oddelek: Kaj kupiti
193026 (1580) mumbo
»

Linux set-top-box za SAT TV - DIY dreambox

Oddelek: Zvok in slika
102214 (2062) Gogo
»

Povezava satelitskega sprejemnika z računalom?

Oddelek: Zvok in slika
51049 (976) Keyser Soze
»

Satelitska televizija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
134836 (4549) Frenky
»

kartica za Digitalno satelitsko

Oddelek: Kaj kupiti
224550 (3926) ts

Več podobnih tem