» »

MotoGP 2012

MotoGP 2012

1
2
3

Icematxyz ::

Lani ni bil suveren na hondi?


Lani = lani.

Dr_M ::

A se samo meni zdi, ali je res dirka bila vceraj in ne danes?

Icematxyz ::

Bila je včeraj da.

Dr_M ::

Kako to? Kaksen poseben razlog?

z3ro ::

Dirka v Assnu je že od nekdaj tradicionalno ob sobotah. Bi se pa znalo to naslednje leto spremeniti na nedeljo. Sicer pa včeraj zelo zanimive dirke v vseh treh razredih. Lorenzova ničla je dobra za točkovanje, sicer pa je po mojem dovolj močen, da postane svetovni prvak..

njok ::

Eh skoda za Lorenza, bi bil mogoce zanimiv zakljucek. Jaz sem sedel pred zadnjo sikano :) Je blo lepo gledat, dokler sta bila Pedrosa in Stoner skupaj, a se je kot ponavadi na koncu Stoner odlepil.

Nizje kategorije pa super, sploh foto finish, hehe.

z3ro ::

Gledal kdo dirko danes? Stoner je naredil največjo možno bedarijo v predzadnjem ovinku zadnjega kroga:)

oo7 ::

Sem gledal.Vsec mi je da je šel ven8-)

Dr_M ::

Horhe je biu dons neki bl slab. Sicer na racun Stonerja drugi na koncu, ampak se vedno bolj slab.

z3ro ::

Tudi meni je Stoner antipatik, ampak je res naredil neumnost. Lahko bi lepo končal na 2. mestu in vodil v točkovanju...

e-marko ::

Mislim, da je prav čar Moto GP napram npr. F1 v tem, da se dirka do konca in brez nekih napotkov. Saj to je bistvo ali ne? Napad do konca. Včasih se pač na žalost ne izide.
Meni pa je Lorenzo totalni antipatik. ;)

Lp
...somebody, somewhere...

z3ro ::

e-marko je izjavil:

Mislim, da je prav čar Moto GP napram npr. F1 v tem, da se dirka do konca in brez nekih napotkov. Saj to je bistvo ali ne? Napad do konca. Včasih se pač na žalost ne izide.
Meni pa je Lorenzo totalni antipatik. ;)

Lp

Ravno zato raje gledam MotoGP kot F1 (čeprau spremljam oboje). Mja Lorenzo mi tudi ni med ljubšimi..ampak ima spet lepe možnosti za naslov.

Icematxyz ::

Pedrosa zasluženo Stoner je pa tvegal in se pač ni izšlo. Rossi dokaj solidno glede na pogoje in pri Ducati je čas da se zresnijo. Je pa vsekakor prijetno gledati takšne dvoboje, ki sta ga uprizorila Pedrosa in Stoner le škoda, da ni bil vpleten še kakšen dirkač drugega moštva in da se pozicija ni tu pa tam izmenjala!

bozicek ::

Za letos zelel da Pedrosa osvoji prvenstvo
Od tistih dveh antipatikov (jokic) mi slabo ratuje
Darila letos samo za poredne

oo7 ::

e-marko je izjavil:

Mislim, da je prav čar Moto GP napram npr. F1 v tem, da se dirka do konca in brez nekih napotkov. Saj to je bistvo ali ne? Napad do konca. Včasih se pač na žalost ne izide.
Meni pa je Lorenzo totalni antipatik. ;)

Lp


Seveda je bolš Moto gp kot F1.Veliko več prehitevanj,bolj zanimivo za gledati pa tudi po koncu dirke je konec dirke.Pri f1 pa še cel teden premlevajo kasno kazen kaj kdo dobi ko je enemu odbil krilce ali pa ne vem kaj pa se tožit pa gor dol.

Dr_M ::

Horhe spet zmagal. Letos ima vse moznosti, da osvoji naslov prvaka. :)
Rossi presenetljivo peti. Nisem vedel, da je tisti hladilnik, ki ga vozi, lahko tako hiter. :))

Hexx ::

Rossi nazaj k Yamahi v 2013. http://www.motogp.com/en/news/2012/Ross...

Dr_M ::

Uf, tole bo pa zanimivo. Dva najboljsa v istmu mostvu.
Lorenzo ni vec tak zelenc, kot je pred leti in bo huda borba med njima. :)

oo7 ::

Samo,da gre najbolši voznik vseh časov stran od te rdeče kante:P
GO ROSSIIIIIIIIIIII

Hexx ::

Me prav zanima ali bo z Yamaho kakšna sprememba v njegovih uvrstitvah :D

vuki ::

Zanimivo bo videt. Škoda edino za Stonerja da gre, ker bi bili drugače spet epske dirke (Stoner, Dani, Lorenzo, Rossi....) uuu yeah!

Blinder ::

Hexx je izjavil:

Me prav zanima ali bo z Yamaho kakšna sprememba v njegovih uvrstitvah :D


to bo sigurno. sedanji ducati je kr kanta
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

z3ro ::

Tole mi je kr polepšalo dan:D Pa celotno naslednjo sezono tudi upam, da..

Icematxyz ::

Zanimiva poteza in zanimivo bo videti, kako se bo izšla, ker Ducati in Rossi se nikakor nista ujela in torej Stoner ostaja tisti, kateri je s Ducatija še izvlekel kakšen rezultat.

Yugos ::

Rad bi ga vidu na Hondi samo oni ne plačajo voznike, bolj inženirje..

Yugos ::

wow kakšna dirka privoščil sem Yamahi z Akrapovičem, samo Pedrosa je zasluženo dobil, res fantastičen konec...Lorenzo mu je dal vetra...

mihec87 ::

Lepa dirka, sploh konec..

Dr_M ::

Se dobro, da sem ravno konec ujel.
Res hudo, me spominja na uno dirko Lorenzo vs. Rossi, ko sta bila se oba pri yamahi.
Res neverjetna dirka :) Skoda, da Lorenzo ni zmagal, ampak tudi Pedrosa je odlicen dirkac, tako da cisto zasluzeno.

e-marko ::

Še dobro, da je Pedrosa zmagal. Lorenza ne prenašam, pa še sezona bo tako bolj zanimiva.

Lp
...somebody, somewhere...

Blinder ::

kaj je to pedrosa s večjo močjo motorja v tistem klancu uspel prehitet lorenza? al ni nujno da ima honda 20 km moči več...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

z3ro ::

Blinder je izjavil:

kaj je to pedrosa s večjo močjo motorja v tistem klancu uspel prehitet lorenza? al ni nujno da ima honda 20 km moči več...

Ne, boljši izstop iz prejšnjega zavoja je imel pred tem ko ga je prehitel...

Icematxyz ::

Rossi bo imel naslednje leto (zelo zelo) težko nalogo.

Dr_M ::

Jup. Verjetno bo zdej Lorenzo hotel imet loceno garazo in ekipo, da podatki nebi sli k Rossiju :))

Hexx ::

Uau, kakšna dirka! Rossi preseneča :D

Dr_M ::

Hja, danes so bolj ali manj vsi vodilni imeli precej srece. Malo tudi Lorenzo, najvecjo pa vsekakor Rossi.

Icematxyz ::

Lorenzo suvereno, Rossi odlično in pa pri bitki za 3 mesto sta Bautista in Dovizioso uprizorila pravi boj do konca.

P.S. Lorenzo vs. Rossi prihodnje leto bo zanimivo spremljati da.

oo7 ::

GOOOOOOOOOOOOOOOO ROSSI

Drugo leto z yamaho pa po 10 naslov8-)

Dr_M ::

You wish. Bo moral najprej mimo Lorenza :)

oo7 ::

A sej bo šel mimo Lorenza samo,da spet sede na svojo yamaho:)).

Dr_M ::

Sej je dober, ampak spet ne tako dober.
Ne pozabit, da sta 2010 oba sedela na Yamahi, pa je bil Rossi na koncu sele 3.

Dr_M ::

Sej je dober, ampak spet ne tako dober.
Ne pozabit, da sta 2010 oba sedela na Yamahi, pa je bil Rossi na koncu sele 3.

Ciklamen ::

Če me spomin ne vara je bila tisto sezona poškodbe Valeta (gleženj?). Se pa strinjam, Lorenzo je dozorel kot dirkač in iz dirke v dirko mi je bolj všeč (na začetku ga nisem mogel gledat).

Upam da se Rossi vrne na pota stare slave iz časov Yamahe, da bomo drugo leto gledali zanimivo prvenstvo. Škoda da se Stoner poslavlja, to bi bil epski boj za stopničke (v kolikor bi vsi seveda bili na nivoju).
- End of the Post ->

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Sej je dober, ampak spet ne tako dober.
Ne pozabit, da sta 2010 oba sedela na Yamahi, pa je bil Rossi na koncu sele 3.



Ja bil je 3 na koncu,ker je imel vmes zlomnjeno nogo,ki je padel v Italiji na kvalifikacijah.Takrat je izpustil 4 dirke pa še na naslednjih 4 se je pojavil z bergljo,ker je imel še vedno hude bolečine.Tako,da je imel Lorenzo kar lahko delo,da je osvojil prvenstvo tisto leto.

;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Danes je Jorge Lorenzo z drugim mestom na dirki postal prvak v razredu MotoGP. Povsem zasluzeno. :)
Nekaj malega smo prispevali tudi zaposleni v podjetju Akrapovic :D



Upam, da nas pride Lorenzo obiskat, tako kot nas je pred dnevi obiskal tretjeuvrsceni v seriji Superbike, Marco Melandri :)

Dr_M ::

Hehe :D

oo7 ::

Legenda se je vrnila8-)8-)

!

Hexx ::

Koncno! To bo se zanimivo:D

oo7 ::

Res je.Komaj čakam,da se začne:P

En zanimiv video najboljšega dirkača vseh časov8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

e-marko ::

Se lahko nadejamo nove teme o moto gp 2013 ali pišemo v tole?

Lp
...somebody, somewhere...

fantasycamp ::

so kje online streami za to sezono?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17827596 (271) val46
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506601 (3790) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
689052 (6612) Sriple Tix
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547171 (5573) Dr_M

Več podobnih tem