» »

Vaje za odriv: Air alert III

Vaje za odriv: Air alert III

_ŽlEhN_ ::

Jaz bi vprašal če ti te vaje res prinesejo 40cm ali več odriva če narediš vseh 15 tednov pravilno..hvala:\

ŽirC ::

Ce bos odprl mogoce se 10 tem, ti bo pa nekdo kaksen resen prispevek napisal :\


Lp, ŽirC
aks.rula.org

iggy ::

Če boš prišel do 10tega tedna ti dam za pivo! Na začetku tega programa se pozna največji napredek, proti koncu pa use manj. Vedi namreč tudi, da je tudi gensko pogojeno kakšen odriv imaš lahko.
Hey, you're fat!

baker ::

Zakaj pa nebi mogel priti do 10. tedna?
Drgač pa pomoje 40cm neboš dobu v 15 tednih, odriv se ti bo pa zihr poveču.

Sam izvaji vaje pravilno, kot je recimo skakanje na oviro: ko pristaneš na oviro mora biti kot v kolenih >90°
Sicer si lahko poškoduješ kolena, tko da res previdno.

Drgač obstaja pa še en kup programov, verjetno celo boljših kot air alert.
Nespomnem se točn če je v air alertu to sam če si hočeš odriv res povečat moraš delat tud vaje z utežmi pa to.
Pa mislm da se pr temu programu trenira največ mišice na nogah, pri odrivu pa sodelujejo vse mišice (še posebej roke ko zamahneš z njimi in pa trebušne mišice)

iggy ::

Zakaj nemoreš kar tako do 10tega tedna? Ker če se prej nisi ukvarjal z nobenim športom ti bodo pri desetem tednu komaj naredil polovico vaj saj se takrat začne kar pošteno zapletati z številom ponovitev in serijam.

In še nekaj. Air alert je najbolje priznan program za odriv saj pri programu ne potrebujemo uteži! In to je tisto kar daje temu programu prednost pred ostalimi.
Hey, you're fat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: iggy ()

baker ::

Ja sam z utežmi dost hitrej napreduješ. Pa ne zdej govort da z utežmi ni dobr ker delajo vsi športniki z utežmi.
Najbl priznan pa nevem če je, pa še velik folka prav da so si uničl kolena s tem.
Čeprav naj bi blo to zarad nepravilnega izvajanja vaj sam nevem.
Sam to z utežmi morš tud pazt da pravilno vadš. Pa une k si daš na noge mensezdi niso dobre za kolena.

iggy ::

Uteži ki si jih daš okoli nog so ubistvu najslabše za tvoja kolena, ker si jih dobesedno uničuješ če tečeš po zelo trdi podlagi(beton, asfalt). Vaje z utežmi se delajo v fitnesu samo trajajo še dle saj je treba delati z lažjimi utežmi da se telo privadi in šele potem je treba začeti delati na moči. In še en minus za delanje z utežmi. Z utežmi človek ne dela naravnih gibov saj recimo pri nekaterih vajah delajo samo noge, kar pa ni preveč dobro za telo ki ni dobro "utrjeno". Najbolje je najprej poizkusiti z programi brez uteži saj tam delaš veliko število ponovitev in pri vajah dela celo telo (roke, trebušne mišice, noge).
Hey, you're fat!

_ŽlEhN_ ::

Ja upam da bo kaj...drugač sem pa velik173 ko stegnem roke pa 215 cm. obroča pa se dotaknem še pri 295 ker ima en moj kolega koš ko ga po višini lahko nastavlaš..torej to pomeni da mi manka še kakih 10 cm do obroča pri 305cm.Star sem 14 let in upam da bom še kaj zrastel...če je kdo bil približno tak velik kot jaz mi naj pove do koliko je zrastel oz. koliko bom še približno jaz(ata=188..mama=173)..


Hvala..LP:)

Freezy ::

Js sem neki podobnega sam, da sem mal višji 178cm 14 let in se komot dotaknem obroča mogoče tud zato ker sem 4 leta košarko treneru. Ti boš še kej rastu glede na to kok so starši veliki al pa tut ne? mogoče se motim.

hury ::

Js sm delu AA3 (Air Alert III) in sm prsu nekje do 7 tedna potem sem ugotovil da je AA3 precej slab za kolena in nasplosno da ni taksnega ucinka tako da sem preklopil na polimetricne vaje .

Js sm rabu odriv za en sport imenovan "Parkour"

drugace sem v ttih 7 tednih dobu okol 6-10cm pri odrivu.
Pamet je pametna!

Marc` ::

Kaj pa so polimetrične vaje?
Kakšen je bil napredek pri njih?8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marc` ()

baker ::

http://www.bodybuilding.com/fun/topicof...
tuki je neki čeprav to je program za šprint.
drgač si pa poglej še kakšne druge forume kot je recimo mojtrener.com.

iggy ::

Prvo niso polimetrične vaje! LOL @ that ?!?!

Reče se jih pliometrične vaje. Sicer air alert vsebuje vaje take vrste če še ne veš.
Pliometrične vaje naj bi se začele izvajati po 15 letu starosti. Pri pliometričnih vajah so se zelo dobro izkazali posebni čevlji pri katerih imaš peto v zraku. Na DIF-u sem že poizkusil to vrsto čevljev in te bodo po končanem treningu kar pošteno bolele noge ampak le tako prideš do željenega učinka. Čevlji stanejo okrog 130 dolarjev v ameriki. V Sloveniji jih še nisem zasledil.
Hey, you're fat!

T0RN4D0 ::

Rasteš lahko do 25a leta, če te zanima kolk boš zrastu pejt na scintigrafijo pa ti bojo točn povedal :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

LittleDevil ::

Jest sem trenutno ze 3 leta enako velik 179cm, pa zabijem koš z rokometaško žogo v šoli... Drugač sem pa delal veliko veliko različnih vrst vaj za odriv...

Vedi namreč tudi, da je tudi gensko pogojeno kakšen odriv imaš lahko.


Res je kolega je velik 185cm pa se komaj s prsti dotakne obroča...

LP

nejc 8 ::

Jest bi pa uprašou neki?
Visok sem 188 cm pa str sem 15 pa še kar ne moram zabiti obroča se že zlahkota dotaknem brez zaleta.
Treniram pa skoraj vsak dan za odriv kolebnica pa dvigovanje z utežmi.
A mi lahko se kdo predlaga kaj bi naredu da bi takoj v enem tednu dobil še tisti odriv da bi zabil????
Nevem a je še kakšna boljša vaja za odriv?
prosim čim prej odgovor!
hvala
lp

Pa še zanima me k eni pišete air lert III pa sem pršu do nekje 7 tedna kje to vidiša a so to kakšni posebni probrami???
lp

posebni programi zmotu sem se tm*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejc 8 ()

pwny94 ::

Jst sem naredil celoten program air aler 3, vseh 15 tednov. Velik sem 184 in lahko u easy zabijem za eno roko, včasih uspe tudi z dvema :)
Glede vaj z utežmi, pa bi jih odsvetoval, saj je zelo velika verjetnost poškodba kolen. Ravno v tem je tudi prednost air alerta 3, saj vse vaje izvajaš dooma brez pripomočkov :)

davx ::

Ajuuj jst mam pa 192 pa komej zabijem.....;((

nejc 8 ::

ja ke pa izveš za te vaje air alert III a?????
Jest bi rad tud to delov??
prosim čim prej odgovor?
lp

Bleeh ::

http://jerno.wordpress.com/2008/02/11/a...

Tuki maš sict za Air Alert 4 sam je itak podobno. :D

iggy ::

jump bible je zdej in, air alert pozabte fantje, staro in neučinkovito za količino vloženega dela
Hey, you're fat!

Volleyman ::

Fantje. košarkarski obroč in zabijanje ni merilo za odriv. jz mam 196cm igram odbojko že cev lajf doseg z sonožnim odrivom kot ga imamo pri odbojki je 340 cm pa ga vseen ne zabijem. ker je pri zabijanju pri košarki zelo pomembna tehnika. tko da trenerat košarko pa bo. vsi tisti k mate pa pr 14. letih okol med 170 in 180 cm vs bo bl mal zrastl do 190cm. tko da umislte si nogomet :D pa lep pozdrav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za odriv ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420804 (10040) STU-III
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827952 (24890) Okapi
»

mišična masa na nogah

Oddelek: Loža
396428 (5415) Vajenc

Odriv v višino!!

Oddelek: Loža
103269 (3099) OwcA
»

Vaje za odriv

Oddelek: Loža
83072 (2910) Steinkauz

Več podobnih tem