» »

ko se bruc v oražnu upre

ko se bruc v oražnu upre

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

St235 je izjavil:

Pripadnost?


Če je to zate opravičili za sistematično kršenje človekovih pravic in dostojanstva se mi iz dna duše smiliš.


Žide si ti ven potegnil, v Oražnu pa ni nič takega.


Glede na opisano po tvoje ne gre za kršitev osnovnih človekovih pravic in poseganjev človeško dotojanstvo?

-bujenje sredi noči
-prisilno tuširanje z mrzlo vodo
-prisilno delo
-zmerjanje
...

Aston_11 ::

Ne. Oražen je priprava na delta force bruce. Nihče jih v nič ne sili. Vrata so za vse odprta, gredo lahko ven, kadar hočejo. Naj še rečem, da je na prostovoljni bazi?


V glavnem, ne in ne, se mi ne smilijo. Bolj se mi smilijo razni pussiji, taki pa itak nimajo kaj delati v oražnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

St235 ::

SaXsIm je izjavil:

Dejstvo je, da nikomur ni treba biti v Oražnu. Gre za študentski dom MF, kjer zadeve tako stojijo že od nekdaj, imajo pa medicinci še en svoj študentski dom, kjer teh zadev ni in je isto poceni. Glede na dejstvo, da veliko Oražnovcev poznam, je to njihov "way of life," za katerega se odločijo in za njih funkcionira. Če pa enemu brucu to ni všeč, pa se mi ne zdi prav, da se cel dom spreminja zaradi njega - sploh pa to odpira eno večjo problematiko mladih, ki so razvajeni in povsod vidijo samo pravice, zaradi česar kvaliteta šolstva drastično pada.
Mali bi lahko šel v drugega študenta in pika.


Svaka čast. Jaz mam doma tradicijo, da vsak večer enga pošteno nategnem. Mi daš tvoj naslov? Saj ne boš imel nič proti, če je tradicija oziroma moj way of life. Nenavsezadnje se lahko odseliš, če ti ne bo všeč.

Nobena tradicija ne more in ne sme bit opravičilo za opisano obnašanje. Če je 10% opisanega res potem bi, če ne drug se mora varuhinja človekovih pravic zganit in naredit zdraho. Treba pač ločit med vzgojo, tradicijo in preprosto sadizmom, zakompleksanih idiotov.

Aston_11 je izjavil:

Ne.


predlagam v branje:
http://www.varuh-rs.si/index.php?id=108

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Aston_11 ::

Zakaj predlagaš to branje?

St235 ::

Da boš vedel kaj so to človekove pravice. Potem boš mogoče vsaj začel dojemat, da govoriš neumnosti.

Matako ::

St235 je izjavil:



Svaka čast. Jaz mam doma tradicijo, da vsak večer enga pošteno nategnem. Mi daš tvoj naslov? Saj ne boš imel nič proti, če je tradicija oziroma moj way of life. Nenavsezadnje se lahko odseliš, če ti ne bo všeč.


Odpri svoj študentski dom. Lakotnikov dom - vazelin častimo mi!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Ni mu ga treba. Oražnov dom ni zasebna ustanova.

St235 ::

Tukaj pa lahko vidimo kvaliteto vzgoje Oražnovega doma.
http://orazen.net/2011/02/izlet-na-krf/

Aston_11 ::

Aha, razumem. Nima pa to z oražnom nič. Prostovoljno so noter, prostovoljno gredo ven. Kot da bi pri urjenju kakšne pametne vojske vojak jokcal o kakšni konvenciji.

St235 ::

Res delta force bullshit.

Aston_11 ::

Evo ti delta force bullshit

 Oražem

Oražem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Matako ::

Še enkrat vam pravim, fantje in dekleta: pazite na zdravje, da vas ti ne dobijo v roke na stara leta!
/\/\.K.

Aston_11 ::

Mene bolj skrbi, da me ne dobijo uni pussiji, ki niso dali delta force treninga skozi. Kar jih poznam medicincev in poznam jih dosti, so najbolj prekaljeni študenti v raznih bitkah tudi najboljši doktorji. Bati se je tistih, ki nisi žurali, ki se se preresno jemali, teh je tudi par, ni pa nič z njimi, top of the top pa so oražnovci.

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

Aha, razumem. Nima pa to z oražnom nič. Prostovoljno so noter, prostovoljno gredo ven. Kot da bi pri urjenju kakšne pametne vojske vojak jokcal o kakšni konvenciji.


ROFL, sam to je res pomilovanja vredno.

Oražnov dom je študentski dom v katerem imajo pravico bivat študenti MF. In te pravice jim nihče ne sme kratit. Ravno tako nihče z njimi nima pravica ravnat v nasprotju z obstoječo zakonodajo in človekovimi pravicami.

Lahko is pogledaš tudi hišni red:
http://www.mf.uni-lj.si/dokumenti/49db2...

Jaz nisem našel niti ene besdice o tem, da se bo stanoavlce tega doma sistematično poniževalo, jim kršilo temeljne človekove pravice in se jih tako fizično kot psihično zlorabljalo.

Aston_11 ::

Imam občutek, da se preresno jemlješ. Hišni red? wtf?

jype ::

Se bojim da bo prej en mulc naredu neumnost ki bo par ljudi stala življenja.

Aston_11> Bati se je tistih, ki nisi žurali, ki se se preresno jemali, teh je tudi par, ni pa nič z njimi, top of the top pa so oražnovci.

Nice bullshit, but no cigar. Mene so operirali takšni, nad katerimi se ni nihče znašal, pa bi zelo težko trdil, da so bili na kakršenkoli način prikrajšani za karkoli glede njihovih strokovnih sposobnosti.

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

Mene bolj skrbi, da me ne dobijo uni pussiji, ki niso dali delta force treninga skozi. Kar jih poznam medicincev in poznam jih dosti, so najbolj prekaljeni študenti v raznih bitkah tudi najboljši doktorji. Bati se je tistih, ki nisi žurali, ki se se preresno jemali, teh je tudi par, ni pa nič z njimi, top of the top pa so oražnovci.


Daj mi povej, kaj ima sadistično izživljanje nad mlajšimi vrstniki skupnega z kvaliteto zdravnika?

Kaj ima sistematično poniževanje, britje glav in peka palačaink celo noč pred kolokvijem skupnega z kvaliteto zdravljenja?

Ravno tako žuranje ali pretirano učenje nima ničesar s sadističnimi frustracijami o katerih je tukaj govora.

Aston_11 ::

Kje si našel sadizem? Kakšno poniževanje nekaj? Si zamenjal s kakšno drugo zgodbo tole.

Lahko vstane in gre? Lahko. Toliko o sadizmu in poniževanju.Res delta force bullshit.

jype je izjavil:

Se bojim da bo prej en mulc naredu neumnost ki bo par ljudi stala življenja.

Aston_11> Bati se je tistih, ki nisi žurali, ki se se preresno jemali, teh je tudi par, ni pa nič z njimi, top of the top pa so oražnovci.

Nice bullshit, but no cigar. Mene so operirali takšni, nad katerimi se ni nihče znašal, pa bi zelo težko trdil, da so bili na kakršenkoli način prikrajšani za karkoli glede njihovih strokovnih sposobnosti.



Hja, kako pa veš tole... kako bi te šele oražnuc operiral? Majke, a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Matako ::

Aston_11 je izjavil:

Mene bolj skrbi, da me ne dobijo uni pussiji, ki niso dali delta force treninga skozi. Kar jih poznam medicincev in poznam jih dosti, so najbolj prekaljeni študenti v raznih bitkah tudi najboljši doktorji.


Seveda, se strinjam. Najboljši so pa tisti, ki so bruce guzili. Menda se radi specializirajo za rektoskopijo!

Uživaj.
/\/\.K.

Aston_11 ::

Preveč osebno jemljete in vidite vraga, kjer ga ni.

jype ::

Aston_11> Hja, kako pa veš tole... kako bi te šele oražnuc operiral? Majke, a?

Je en tak operiral "kolega", pa ga žal ni bolje.

Aston_11> Preveč osebno jemljete in vidite vraga, kjer ga ni.

Ti pa vidiš povezave, ki jih ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Aston_11 ::

jype je izjavil:

Aston_11> Hja, kako pa veš tole... kako bi te šele oražnuc operiral? Majke, a?

Je en tak operiral "kolega", pa ga žal ni bolje.

Aston_11> Preveč osebno jemljete in vidite vraga, kjer ga ni.

Ti pa vidiš povezave, ki jih ni.



That makes you/me better?

ShowDown ::

Novica gre v eter Radia Študent čez slabih 15 minut.

pijavka ::

Bo treba poslušat.

VelikiTun ::

Aston_11 je izjavil:

Lahko vstane in gre? Lahko. Toliko o sadizmu in poniževanju.Res delta force bullshit
Oprosti, vendar je država tista, ki določa pogoje za mesto v tem domu. Samo bivanje pa preko davkov plačamo vsi, tudi bruci, ki so v tem domu zaradi socialnega statusa.
Posledično niti slučajno niso neki gumpeci, ki se imajo za glavne carje, tisti ki bi določali in postavljali pogoje bivanja. Če komu ni do buzeriranja, potem ga sicer lahko ignorirajo (s tem seveda izpostavijo lasten nizek nivo), nimajo pa mu pravice odrekati uporabe skupnih prostorov.

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

Kje si našel sadizem? Kakšno poniževanje nekaj? Si zamenjal s kakšno drugo zgodbo tole.

Lahko vstane in gre? Lahko. Toliko o sadizmu in poniževanju.Res delta force bullshit.

.


Bravo, res briliantna logika. Kot sem že rekel, tudi židi so lahko leta 45 šli domov.

Aston_11 ::

St235 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Kje si našel sadizem? Kakšno poniževanje nekaj? Si zamenjal s kakšno drugo zgodbo tole.

Lahko vstane in gre? Lahko. Toliko o sadizmu in poniževanju.Res delta force bullshit.

.


Bravo, res briliantna logika. Kot sem že rekel, tudi židi so lahko leta 45 šli domov.


Razen tistih, ki tega niso mogli in so jih zmetali v peči, pobili itd.

Res briljantna primerjava.

gendale ::

Drugače pa obstaja tudi čisto ekonomsko-pridobitniški razlog za tako izživljanje nad bruci;
Kot že verjetno veste je bivanje v oražnu praktično zastonj, medtem ko zna biti najem stanovanja v lj kar drag špas. In ker marsikateri oražnovec ni ravno briljanten študent oziroma so zaradi kakih drugačnih razlogov ne izpoljuje kriterijev za obstanek v domu se more iz doma izseliti. Ampak izselitev se zgodi le na papirju. In tako so tudi edino na papirju prosta mesta v domu. In na ta prosta mesta se vselijo bruci, bi so po miselnosti marsikoga v domu odvzeli mesta starim bajtam. Zato je naloga vseh njih, da se nad bruci izživljajo in pospešijo njihov odhod iz doma. In v svojem početju so zelo uspešni.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

pijavka ::

Lahko vstane in gre? Lahko. Toliko o sadizmu in poniževanju.Res delta force bullshit.

Seveda lahko vstane in gre. Samo zakaj?
Ker noče prenašati mučenja in noče, da ga drugi cel prvi letni zaj.. in da zaradi tega posledično pade letnik?
Hm. Malo sumljivo. Če nočeš nobenemu nič, se v nobenega ne vtikaš, ne povzročaš težav in nočeš likati tujih haljh in naslednje leto nočeš mučiti drugih, nisi v domu zaželjen? Res huda logika. Ne zdi si mi fer do tistih, ki nobenemu nič nočejo in bi radi samo študirali.

Na info dnevu je tudi omenjeno, da imajo študenti možnost brezplačnega bivanja v Oražnovem domu.
"uuuu, brezplačno bom bival, če mi uspe. To imajo pa res lepo porihtano." Nikjer v brošurci ni omejeno izživljanje.

Matako ::

Hehe, po mojem jim stare bajte na info dan izvedejo "demo", kjer je vse super. Idila, bruc si misli "uuu, ko fajn - tole pa moram ubosti"... pa ga majo! :))
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Aston_11 ::

Če ne znate drugega, kot žaliti, potem je to pač tako - pussy na pussy, pa imaš lesbo. Ste se pač malenkost preveč poistovetili s pussiji, ki so najbolj glasni.

jype ::

Mene predvsem zanima čemu na MF nimajo v predmetniku poniževanj, glede na to da tako dobro vplivajo na kvaliteto kadra, ki ga sproducirajo.

St235 ::

Ja, lahko bi uvedli obvezno rektalno penetracijo pred kolokvijem. Glede na opisano nekateri verjamejo, da to pozitivno vpliva na možganske procese.

Aston_11 je izjavil:

Če ne znate drugega, kot žaliti, potem je to pač tako - pussy na pussy, pa imaš lesbo. Ste se pač malenkost preveč poistovetili s pussiji, ki so najbolj glasni.


Lol, ni prijetno, če te nekdo žali? Kaj ko bi šel še ene 500 palačink speč potem nam boš pa še po kebab skočil.

Boš počasi le dojel, da delta force bullshit ni optimalen način dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

34054 ::

Aston_11 je izjavil:

Če ne znate drugega, kot žaliti, potem je to pač tako - pussy na pussy, pa imaš lesbo. Ste se pač malenkost preveč poistovetili s pussiji, ki so najbolj glasni.


O kakšnih pussyih pa govoriš, kaj ima to veze s čimerkoli? Kaj pa je tvoje mnenje, da moraš vse povedano prestati in si nato pravi moški? Meni se zdi ravno nasprotno, če si to pripravljen prenašati si pussy, tisti pa, ki to izvaja, pa ni pravi moški; saj niti ne gre za boj 1:1 ampak očitno neko skupinsko in sistematično izživljanje.

Kdo pa se večinoma tako obnaša? Tudi jaz se spomnim nekaj takih, ki so vse gnjavili - v sebi močno ne-sigurni osebki, pogosto neprivlačni, nezanimivi, samski, podvrženi takšnemu ali drugačnemu nasilju v otroštvu. Torej žrtve samih-sebi, oz. svoje preteklosti in okoliščin. Bilo bi seveda na mestu da te težave začnejo aktivno reševati (na primer) s psihoterapijo.

Pravi moški je najbrž samozavesten, pokončen, inteligenten in z vrednotami na pravem mestu. Razni debili pa svojega nizkega razuma in nizkih vrednot pač ne morejo opredeliti kot lastnosti pravih moških. Čeprav jih pogosto želijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 34054 ()

gendale ::

O kakšnih pussyih pa govoriš, kaj ima to veze s čimerkoli? Kaj pa je tvoje mnenje, da moraš vse povedano prestati in si nato pravi moški? Meni se zdi ravno nasprotno, če si to pripravljen prenašati si pussy, tisti pa, ki to izvaja, pa ni pravi moški; saj niti ne gre za boj 1:1 ampak očitno neko skupinsko in sistematično izživljanje.

Pravi moški je najbrž samozavesten, pokončen, inteligenten in z vrednotami na pravem mestu. Razni debili pa svojega nizkega razuma in nizkih vrednot pač ne morejo opredeliti kot lastnosti pravih moških. Čeprav jih pogosto želijo.

se strinjam s tem

če se že gremo neke kao prave moške, pravi moški sigurno ne bi šel enemu bedaku sredi noči po burek

niti ne bi pravi moški maltretiral brucov zarad neke kao tradicije

ShowDown je izjavil:

Novica gre v eter Radia Študent čez slabih 15 minut.

a je kdo slišal kaj so rekli?

jst sm glih za par minut zamudil in je blo neki o minah
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

pijavka ::

Jaz tudi nisem nič slišal.

kr1ženska ::

Otroci. Če se človek pri 19 letih ne zna vsaj malo zase postavit, pol pa res ne vem. To ti je en mamin sinček. Namesto, da gre na forumu jokat naj gre preprosto do predstavnika šd, oziroma da prošnjo za premestitev. Glede na opisan problem ga bodo takoj premestili.
Sicer je pa to v tem študentu tradicija odkar šd stoji.
Jao, s kašnimi problemi se to ubadate :))

St235 ::

Kaj vse ste nekateri pripravljeni kupit pod besedo tradicija...

Aston_11 ::

O, mojstri, moti vas žaljenje, samim pa vam ni problem žaliti. Kaj ste, pussiji ali pravi deci? Tole s pravimi deci mi je vedno zanimivo, ponavadi pride od kakšnega pussija.

To je tudi res, mamini sineki jokajo po forumih. Bo nekaj na tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

VelikiTun ::

kr1ženska je izjavil:

Otroci. Če se človek pri 19 letih ne zna vsaj malo zase postavit, pol pa res ne vem. To ti je en mamin sinček. Namesto, da gre na forumu jokat naj gre preprosto do predstavnika šd, oziroma da prošnjo za premestitev. Glede na opisan problem ga bodo takoj premestili.
Sicer je pa to v tem študentu tradicija odkar šd stoji.
Jao, s kašnimi problemi se to ubadate :))
Kot sem že napisal glede premestitev in podobnega:

VelikiTun je izjavil:

Oprosti, vendar je država tista, ki določa pogoje za mesto v tem domu. Samo bivanje pa preko davkov plačamo vsi, tudi bruci, ki so v tem domu zaradi socialnega statusa.
Posledično niti slučajno niso neki gumpeci, ki se imajo za glavne carje, tisti ki bi določali in postavljali pogoje bivanja. Če komu ni do buzeriranja, potem ga sicer lahko ignorirajo (s tem seveda izpostavijo lasten nizek nivo), nimajo pa mu pravice odrekati uporabe skupnih prostorov.

pijavka ::

Namesto, da gre na forumu jokat naj gre preprosto do predstavnika šd, oziroma da prošnjo za premestitev. Glede na opisan problem ga bodo takoj premestili.

Kam ga bodo pa preselili?

KernelPanic ::

jype je izjavil:

BigWhale> Kaj bi pa naredil, ko bi te 14 dni zapored budili po petkrat na noc?

Kakšno neumno vprašanje.

http://www.thinkgeek.com/gadgets/electr...
Jst bi mu zazetu, nej neha sikat, pol pa sam se KABOOOOOM. :D

Aston_11 ::

Saj niso mamini sineki, da si ne bi mogli ali znali pomagati, čeprav jih obravnavate tako. Kaj bo pa z njimi, ko bodo v službi, ko jih bodo maltretirali vsi po vrsti? Bodo tudi na radiu?

Ali pa bo KABOOM? Dvomim.

Jao jao, ste eni občutljivi. Motijo spore v zraku razpoloženje? Dež?

Pol pa je država v qurcu, ker je pol teh pičkic v državni upravi, ker za drugam niso. Tam pa jamrajo o regresih, dopustih itd.

Matako ::

^^^ Evo rešitev za JS parazite: čebovanje! Najemimo stare bajte, da jih pretelovadijo. Še prosili bodo, če _lahko_ imajo tistih 15%!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

pijavka ::

Kaj bi človek naredil, da pride do njega šef in mu reče, naj mu gre po burek, naj mu opere pobruhan pulover, da vzame mašinco in ge zabrije po glavi? Če tega ne naredi, se lahko poslovi od službe. Seveda je to nekaj povesem običajnega pri tem tipu, taka je tradicija. Vsak lahko prostovoljno odide kadarkoli.
Bi odšli in bili zaradi tega pussyji?

gendale ::

v burek bi mu dal strup za podgane, pulover bi opral z varikino, zastojn striženja bi bil pa vesel
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

KernelPanic ::

pijavka je izjavil:

Kaj bi človek naredil, da pride do njega šef in mu reče, naj mu gre po burek, naj mu opere pobruhan pulover, da vzame mašinco in ge zabrije po glavi? Če tega ne naredi, se lahko poslovi od službe. Seveda je to nekaj povesem običajnega pri tem tipu, taka je tradicija. Vsak lahko prostovoljno odide kadarkoli.
Bi odšli in bili zaradi tega pussyji?
Ce bi to rekel z normalnim tonom, ker recimo ve, da bi sel jaz tudi iskat hrano, ni nobenega problema. Ce pa to spada pod ponizevanje, bi mu pa kupljen burek zarinil raje ne povem kam. :D V svoji prvi sluzbi sem po kakem letu prisel na hudo bojno nogo z direktorjem (jaz sem bil zelenec, del krivde je moje za situacijo) in ko je zahteval, da zamenjam desko na straniscu pri njemu doma (kot razvojnik), je pocilo. :D

St235 ::

In če bi se naslednji dan znašel na zavodu zaradi tega, bi si bil seveda sam kriv, ker si pussy in se nisi pustil izkoriščat, a ne Aston?

kr1ženska ::

pijavka je izjavil:

Namesto, da gre na forumu jokat naj gre preprosto do predstavnika šd, oziroma da prošnjo za premestitev. Glede na opisan problem ga bodo takoj premestili.

Kam ga bodo pa preselili?


V Lj je 19 šd. http://www.stud-dom-lj.si/domovi/lokaci...
Študentje se ves čas vseljujejo, preseljujejo... Glede na to, da ima konkreten razlog, mu bodo takoj ko bo frej kako postelja sporočili, on se bo pač odločal če mu je frej postelja v ponujenem šd všeč in bi šel tja ali ne.
Še vedno ne moram vrjet. Kako človeka toliko ni v hlačah, da gre po forumih stokat namesto, da bi nekaj konkretnega storil :| Kva to danes znajo ljudje še sam jambrat? Revčki :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12144959 (22691) Marat
»

Študentski dom v rožni ali mestnem logu, ki je vstopil v 21. stoletje

Oddelek: Šola
487617 (6112) Meizu
»

A še koga moti, da je študij za diplomirance plačljiv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10822830 (10193) AndrejO

Študent medicine spregovori o ustrahovanju s strani univerze (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
536668 (5476) zee
»

Študentski domovi izselitev

Oddelek: Loža
4011209 (10211) nuclear

Več podobnih tem