» »

'Girls around me' letel iz AppStora, Foursquara

1
2
»

mn ::

antonija je izjavil:

Poanta je, da bo ta en ujet, preden bo prisel do tvojega avta.
Uf, pol je pa vse vredu. To kar je po TVju in cajtngih se ubistvu ne dogaja, ker vse ze prej ujamejo. Jst silly person se pa sekiram za brezveze...

Ne razumem te? Kaj potem meniš, da bi bilo vseeno če zakonov sploh ne bi bilo? Po tvoje bi bilo bolje, da če lopova dobijo, ga malce okrcajo pa spustijo?

antonija ::

Kaj potem meniš, da bi bilo vseeno če zakonov sploh ne bi bilo?
Kar ne pomeni da zakonov ne potrebujemo (kar si verjetno hotel sklepati iz napisanega)
Po mojem bi bilo bolje ce beres vse poste, ne samo selektivno.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BlueRunner ::

@antonija: No ja. Vidim, da se zelo trudiš. Eno vprašanje kar tako mimogrede: kakšno mnenje imaš o obveznem cepljenju? Za, proti ali nobenega?

Zgodovina sprememb…

mn ::

antonija je izjavil:

Kaj potem meniš, da bi bilo vseeno če zakonov sploh ne bi bilo?
Kar ne pomeni da zakonov ne potrebujemo (kar si verjetno hotel sklepati iz napisanega)
Po mojem bi bilo bolje ce beres vse poste, ne samo selektivno.


Nič ne berem selektivno. Mislim, da se vsi strinjamo s tem, da posledice lastnih slabih odločitev nosimo sami. Pa naj bo to dejstvo da moram peš v službo ker sem pustil ključe v avtu ali pa da službe sploh nimam ker sem pisal bedarije po Facebooku pa pozabil da imam šefa med frendi. Ampak ne razumem pa poante vseh teh tvojih postov?

antonija ::

kakšno mnenje imaš o obveznem cepljenju? Za, proti ali nobenega?
Moje mnenje je, da neglede na obveznost se lahko posamezniki odlocijo da se ne rgejo cepit (oz. tako odlocitev sprejmejo za svojega otroka). Ce se iskaze, da so se zmotili (in oni/njihov otrok zboli ali umre zaradi bolezni, ki bi jo cepljenje preprecilo/ublazilo), naj nosijo tudi povezane stroske in odgovornost. Na kratko: Vsak ima pravico biti neumen, dekler skoduje samo sebi.

Bi pa spremenil ime iz "obvezno" na "priporocljivo" ali kaj podobnega, ker kolikor vem te policaji ne odvlecejo iz stanovanja do najblizjega zdravstvenega doma, ce se noces cepit.

Nič ne berem selektivno. Mislim, da se vsi strinjamo s tem, da posledice lastnih slabih odločitev nosimo sami. Pa naj bo to dejstvo da moram peš v službo ker sem pustil ključe v avtu ali pa da službe sploh nimam ker sem pisal bedarije po Facebooku pa pozabil da imam šefa med frendi. Ampak ne razumem pa poante vseh teh tvojih postov?
Poanta je ravno to, da neglede na zapise v zakonih se vedno na koncu posamezniki nosimo posledice za svoja dejanja. In cisto nic drugace ni pri doticni novici: tisti, ki veselo delijo svoje osebne podatke po spletu, naj ne jokajo kako jih zdaj hocejo argerirati, zreklamirati, prodati, itd. Sami so dali svoje podatke gor, zdaj pa naj se se obnasajo tako kot si sam rekel:
posledice lastnih slabih odločitev nosimo sami
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BlueRunner ::

antonija je izjavil:

kakšno mnenje imaš o obveznem cepljenju? Za, proti ali nobenega?
Moje mnenje je, da neglede na obveznost se lahko posamezniki odlocijo da se ne rgejo cepit (oz. tako odlocitev sprejmejo za svojega otroka). Ce se iskaze, da so se zmotili (in oni/njihov otrok zboli ali umre zaradi bolezni, ki bi jo cepljenje preprecilo/ublazilo), naj nosijo tudi povezane stroske in odgovornost. Na kratko: Vsak ima pravico biti neumen, dekler skoduje samo sebi.

OK, hvala za info. V tej temi več ne bom odgovarjal na tvoja stališča, ker k problemu pristopaš iz zornega kota, ki je hkrati tudi takšen, da drugih zornih kotov ne moreš niti razumeti, kaj šele upoštevati.

Zgodovina sprememb…

mn ::

antonija je izjavil:


Nič ne berem selektivno. Mislim, da se vsi strinjamo s tem, da posledice lastnih slabih odločitev nosimo sami. Pa naj bo to dejstvo da moram peš v službo ker sem pustil ključe v avtu ali pa da službe sploh nimam ker sem pisal bedarije po Facebooku pa pozabil da imam šefa med frendi. Ampak ne razumem pa poante vseh teh tvojih postov?
Poanta je ravno to, da neglede na zapise v zakonih se vedno na koncu posamezniki nosimo posledice za svoja dejanja. In cisto nic drugace ni pri doticni novici: tisti, ki veselo delijo svoje osebne podatke po spletu, naj ne jokajo kako jih zdaj hocejo argerirati, zreklamirati, prodati, itd. Sami so dali svoje podatke gor, zdaj pa naj se se obnasajo tako kot si sam rekel:
posledice lastnih slabih odločitev nosimo sami


S tem se seveda strinjam. Iz tvojega pisanja sem zmotno razumel, da poskušaš reči da so zakoni brez veze in da naj kar vsak poskrbi zase. Je pa treba reči, da se je vedno pametno izobraziti in poskušati čim bolje razumeti morebitne posledice lastnih dejanj.

MrStein ::

antonija je izjavil:

----> common sense. Try using it sometimes
Se moram naucit nehat futrat trolle :8) Touche.

Oh, že spet ad hominem.
Ni kaj, špricaš argumente.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

antonija je izjavil:

kakšno mnenje imaš o obveznem cepljenju? Za, proti ali nobenega?
Moje mnenje je, da neglede na obveznost se lahko posamezniki odlocijo da se ne rgejo cepit (oz. tako odlocitev sprejmejo za svojega otroka). Ce se iskaze, da so se zmotili (in oni/njihov otrok zboli ali umre zaradi bolezni, ki bi jo cepljenje preprecilo/ublazilo), naj nosijo tudi povezane stroske in odgovornost. Na kratko: Vsak ima pravico biti neumen, dekler skoduje samo sebi.

Torej ko škoduješ otroku, škoduješ samo sebi? Otrok ni druga oseba?
(mogoče si le slučajno slab primer izbral...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook tone še globlje

Oddelek: Novice / Zasebnost
4513989 (7649) Jarno
»

Wikileaks saga: kateri podatki s Facebooka so na voljo policiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8320015 (13892) mailer
»

Prvi alfa test Diaspore

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
245617 (3808) lebang1
»

Nova funkcionalnost na Slo-Techu: socialna omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
15732765 (25702) CaqKa
»

Diaspora pokazala kodo

Oddelek: Novice / Zasebnost
309220 (7584) Jst

Več podobnih tem