» »

zasebna sporočila

zasebna sporočila

karafeka ::

Ali obstaja možnost prikaza vseh zasebnih sporočil naenkrat?

dzinks63 ::

:)) Ne bi vedel , to vprašaj Sergia

karafeka ::

??

Saj sprašujem vse.

ALi moram gospodu Sergiu poslati ZS?

bond007 ::

Te stvari nimajo nič porihtane tu. Oz tiste ko so, so blesavo narete. Enako iskanje. Ubistvu ko se spomneš na vse te stvari vidiš kak v k.... je ST. To so osnovne stvari pri forumu, ki morajo bit porihtane... Ampak tukaj že par let nič ne dela, kot bi moralo...

Sergio ::

Za te stvari jaz ze nekaj casa nisem pristojen. Imam le to "sreco", da sem avtor HOWTOja za zasebna sporocila. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OldSkul ::

Se strinjam, da je tako iskanje kot ZS zelo slabo izvedeno oz. zanič, samo kaj češ. Ni interesa, da bi se kaj izboljšalo. Iz te strani bi lahko naredili veliko, ostal pa je samo forum.

zcetrt ::

Pa a znate ljudje kaj drugega pocet kot pi___t? Pa da pristavim še jaz svoj piskrček... Vsi bi imeli avatarje... Hvala avtoritetam, da mi ne miga stalno nekaj po ekranu... Iskanje ne dela... Pa saj dela. Dela pač počasi. Pa kaj. ZS ne dela... Meni služijo, tako kot je treba. Svaka čast folku, da zastonj gor drži to opremo in da so sami spisali forum.

Aja. Grafično oblikovanje ni vredno počenega groša. Jade jade. Ni prelivanja barv in transparentnosti in je takoj za en drek... Čiste linije, preglednost, nepočasno delovanje. Super, kar se mene tiče.

SloTech ni bil dosegljiv predvčerajpnjim za 10 minut. Ja pa kva pol... Pa si pojdite takrat noge umit. Pa iz popka bunkice potegnit. Potem pa vsi povprek še hočete vedeti, kaj je bilo narobe. In se gonimo okrog že nekaj časa ne več smešnih hrčkov... Pojdite se raje učit predloge pravilno postavljati. S veseljem bi vam pri tem pomagal z palico in s buzdovanom. Pa preidimo še h naslednjim dejstvom...

In kriki:"Tovariš, moderator mi pa nagaja..." Pa dajte se zresnit in bit enkrat zadovoljni s tem, kar so ljudje naredili in kar ljudje tudi počnejo brezplačno, da se lahko potem odpirajo teme ala:"Jaz bi rabil en predlog za nick." Seveda ni napisano vsaj približno prav.



Khmmm. Saj sem kul. Pa brez zamere. Se ne tiče nujno in celostno oseb v tej temi:8)
4.

nevone ::

> Svaka čast folku, da zastonj gor drži to opremo in da so sami spisali forum.

Zastonj ja. To samo ti verjameš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Gandalfar ::

Ali obstaja možnost prikaza vseh zasebnih sporočil naenkrat?


Ne da se. Se pa govori da je na TODO listi :)

(bi dodal se kaj o kleti in leopardih samo ne vem ce bi bilo to cenjeno ;)

;-) ::

Men sploh ni jasno kak naj brskam po starih zasebnih....kliknem "zasebna sporočila" pa je vse prazno, potem pa brskam po straneh naprej da najdem vsakih 39 strani eno xD neki trotl načini. Kak pa vi to delate?

Gandalfar ::

Da, edini nacin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odkar ne hodim več na FB sem naredil v par dneh več dela kot v mesecu

Oddelek: Loža
151689 (1072) shadeX
»

Zasebno sporočilo?

Oddelek: Slo-Tech
323095 (1345) Dr_M
»

Kateri forum?

Oddelek: Slo-Tech
181601 (1270) link_up
»

Kako nekoga obvestiti, da ima ZS???

Oddelek: Slo-Tech
402019 (1137) CaqKa

Več podobnih tem