» »

S-T Šola pecanja

S-T Šola pecanja

«
1
2

Matako ::

K odprtju teme me je prepričalo večje število tako ali drugače ljubezensko povezanih vprašanj, ki nekako ne najdejo mesta drugod. Nekdo ima dve ali tri sošolke, ki bi se jim rad romantično približal, kdo sanja da bi lepo policistko povabil na pijačo, spet tretjega vznemirjajo FB-lajdre povsod. Po drugi strani so ta vprašanja vedno povzročila plaz bolj ali manj koristnih nasvetov - nekaj znanja o tem torej je!

Sam se tudi z nostalgijo spomnim časov, ko nas je še Jonas Ž na TV učil teh veščin - takih oddaj ni več a so še kako potrebne . Zakaj torej ne najti nekega nadomestka.

Skratka... mislim, da je čas za krovno temo v kateri se bodo zbirali nasveti, kako osvojiti srce in nekatere druge vitalne organe nasprotnega spola.

Upam, da stvar ne spada najprej med predloge...

Kaj pravite? Izmenjajmo izkušnje!
/\/\.K.

popster ::

pecam po netu, pozna kdo kak dober free dating site?

blackbfm ::

Ne verjamem da lahko koga "osvojiš" z nekimi triki in nasveti. Človeku si simpatičen (četudi narediš budalo iz sebe) ali pa pač ne.

jype ::

blackclw> Ne verjamem da lahko koga "osvojiš" z nekimi triki in nasveti.

Seveda lahko, vprašanje pa je, čemu bi to želel. Ko ti uspe, je zabave konec.

Matako ::

Saj ne gre nujno za praktične nasvete s skicami kje in kako zagrabiti. Mogoče bolj kakšen moraš biti. Življenski stil ipd.
/\/\.K.

blackbfm ::

Moraš bit tak da ne mutiš in čakaš, nakažeš čimbolj direkt (všeč si mi greva na pijačo?), da vidiš a se ma smisel še naprej matrat al ne

coolijo ::

Kako že pravijo... Samo bodi to kar si! Yea, right :P

cebelar123 ::

blackbfm je izjavil:

Moraš bit tak da ne mutiš in čakaš, nakažeš čimbolj direkt (všeč si mi greva na pijačo?), da vidiš a se ma smisel še naprej matrat al ne


V keri risanki naj bi to palilo? Celotna stvar pecanja temelji na pretvarjanju. Resnica pride s časom in nato ugotoviš kako je na stvari. To velja za tistega, ki "peca" in tisto osebo, ki je "pecana"

Zgodovina sprememb…

genesiss ::

simplepickup @youtube :>

Janac ::

kaj se pa pogovarjas na pijaci? sta ves cas tiho?

to mene zanima

Matako ::

Janac je izjavil:

kaj se pa pogovarjas na pijaci? sta ves cas tiho?

to mene zanima


Če misliš biti ves čas tiho, saj naroči kaj s slamico, da boš imel izgovor. Ali še bolje, naroči kaj takega njej - izgleda bolje. Pa v učke jo glej ko vleče.. pijačo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

THEjanac13> kaj se pa pogovarjas na pijaci?

Kakšni pijači? Dekle se povabi na izlet, ne pa v pajzl.

Janac ::

saj ni pomembno

no kaj se pa na izletu pogovarjas?

Mr Hilter ::

Matako je izjavil:

Janac je izjavil:

kaj se pa pogovarjas na pijaci? sta ves cas tiho?

to mene zanima


Če misliš biti ves čas tiho, saj naroči kaj s slamico, da boš imel izgovor. Ali še bolje, naroči kaj takega njej - izgleda bolje. Pa v učke jo glej ko vleče.. pijačo.


Jaz jim naročam kokakolo v steklenici brez kozarca. Naj iz flaške pije da ocenim če je vredna truda!

cebelar123 ::

Najbrž ne kaj doti ker ne greš na izlet sam.

Matako ::

Janac je izjavil:

saj ni pomembno

no kaj se pa na izletu pogovarjas?


1. Izlet ni dober za prvič ker tipično predolgo traja. Če nisi kak domiseln tip ti bo hitro zmanjkalo niti. Glede tega je kaka pijača (zunaj saj je pomlad) boljša, ker tiste pol urce programa boš pa že skupaj spravil - saj v bistvu je bolje, da že prej namigneš, da si blazno bizi (maš lajf pa to).

2. Tole se bo slišalo malo grdo, samo pecarija ni fair-play: namoči mimoidoče. Opazuj okrog in najdi kak neroden-smešen lik ali kakšen zajeb in napleti _nežaljiv_ štos okrog tega. Razen če ni kaka analno-retentivna borka za pravice ljudi in živali (itak je nočeš) bo to razumela, kot da dobro opazuješ in nisi vase zaprt. Pitaj boga zakaj. Nek psihološki trik.

Kakorkoli tudi zaradi tega rabiš prostor, kjer je dovolj ljudi - tišina gorske doline je sicer veličastna ampak tja se bosta lahko vrnila, ko jo boš že upecal. Ne pozabi na piknik deko.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_IKE_ ::

TOLE je pa tema za hipija, se bo lahko razgovoril ( ponovno !!!) o svojih "bogatih" izkušnjah z osvajanjem ....

blackbfm ::

V keri risanki naj bi to palilo? Celotna stvar pecanja temelji na pretvarjanju. Resnica pride s časom in nato ugotoviš kako je na stvari. To velja za tistega, ki "peca" in tisto osebo, ki je "pecana"


Pri meni deluje. Če imaš pa ti veselje se zajebavat 1 mesec ali kolikor pač rabiš, preden ti reče da sta lahko največ kolega potem pa tudi ok.

1. Izlet ni dober za prvič ker tipično predolgo traja. Če nisi kak domiseln tip ti bo hitro zmanjkalo niti.

Zakaj bi pa vse moralo bit na tebi, lahko tut tista druga oseba kaj pove:)) Jz sem šu na morje za en dan z eno tak na blef sva se na hitro zmenila, pot tja je bla res čudna, za nazaj pa niti ni blo treba več kaj dosti besed:D

cebelar123 ::

Tukaj je pro:

Daliborg ::

Prides v bar / diskoteko , vidis par deklet na kupu, se jim priblizas z hinavskim nasmehom in vprasas : "...ej bejbe , kva pijem?!" :D (joke)

Resno je pa samo to: ni ga tolk grdega moskega na svetu kakor ga lahko denar naredi lepega.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

cebelar123 ::

Daliborg je izjavil:

Prides v bar / diskoteko , vidis par deklet na kupu, se jim priblizas z hinavskim nasmehom in vprasas : "...ej bejbe , kva pijem?!" :D (joke)

Resno je pa samo to: ni ga tolk grdega moskega na svetu kakor ga lahko denar naredi lepega.

in ti tak grde punce kolko lahko jaz spijem.

Janac ::

@blackclw: sta se vedno skupaj?

Matako ::

blackbfm je izjavil:


Zakaj bi pa vse moralo bit na tebi, lahko tut tista druga oseba kaj pove:)) Jz sem šu na morje za en dan z eno tak na blef sva se na hitro zmenila, pot tja je bla res čudna, za nazaj pa niti ni blo treba več kaj dosti besed:D



No seveda. Samo govorimo na splošno. Plus avtor vprašanja je nekako namignil, da ni najbolj zgovorne sorte in torej so mogoče boljše sigurnejše variante.
/\/\.K.

jype ::

THEjanac13> sta se vedno skupaj?

Zanj ne vem, midva pa sva, ja.

Je blo pa treba hodit eno leto na precej dolge izlete, da sva predelala vso filozofijo.

Mr Hilter ::

Naj en prilepi tisto sliko od včeraj (ko peca lep).
Tam je vsa znanost. Vmes je še jypova punca.

blackbfm ::

@blackclw: sta se vedno skupaj?


Nisva ravno par, bolj za sex, no eno leto je bilo fino zdaj pa malo pavze:P

No seveda. Samo govorimo na splošno. Plus avtor vprašanja je nekako namignil, da ni najbolj zgovorne sorte in torej so mogoče boljše sigurnejše variante.


Sigurnejše varjante so iluzija, tega ni. Razen če si neuravnovešen:D Jah lej, problem je v strahu pred zavrnitvijo, ampak to je v večini primerov itak neizogibno. Sem pa tja pa se najde vzajemna simpatija, zato pravim da nima smisla delat preveč kompleksih planov ampak je boljše čimbolj direkt.

Matako ::

Čakaj malo no! Pa ne boš zdaj rekel, da normalni ljudje vozijo punce ducate kilometrov na izlete... iztirjenci pa na pijače?

Kaj ne veš, da se marsikateremu dekletu preprosto ne da na neke izlete v bistvu še z neznancem? Enostavno se počutijo udobneje na kaki krajši varianti v mestu. Je bolj sproščeno!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Čakaj malo no! Pa ne boš zdaj rekel, da normalni ljudje vozijo punce ducate kilometrov na izlete... iztirjenci na pijače.

Ja ja, tko je! Iztirjenost je obratno sorazmerna z razdaljo! Je članek v zadnji številki medicinske revije!

Matako ::

Hm, neka čudna, izprijena logika je v tem, jype - dejansko so razni posiljevalci, pedofili in geji pogosto ravno znanci, sosedje...

Nekaj bo na tem!
/\/\.K.

blackbfm ::

@Matako, saj nobenega ne silim na izlet:D Sam pravim, če sta si 2 všeč, ni nič takega, tudi če se nimata nič za pogovarjat...se stvari odvijejo same od sebe.

Matako ::

Že samo taki ne rabijo (fanfare)... S-T šole pecanja!
/\/\.K.

jype ::

Point.

Mr Hilter ::

Matako je izjavil:

Hm, neka čudna, izprijena logika je v tem, jype - dejansko so razni posiljevalci, pedofili in geji pogosto ravno znanci, sosedje...

Nekaj bo na tem!


Ravno to sem hotel napisati, plus da s takim kot je jype bi se malokatera rada kazala v javnosti.

jype ::

Mr Hilter> malokatera

je tolk dobra, da bi se sploh lahko.

Pšenični ::

Eh, pecanje, ja.......

Kaj bi mi brez Jonasa.....naša generacije. No jaz sem mlajši od njega, kr neki, ampak sem si njegove nasvete zapomnil, in čez nekaj let so mi prišli prav.

"Ravno to sem hotel napisati, plus da s takim kot je jype bi se malokatera rada kazala v javnosti."

Nekej ne razumete, da bejbe sploh ne grejo na to, če se bo lahko z pobom kazala v javnosti. Tko, da je fino če nisi lih lep, ker te tud bejbe podcenjujejo. In pol jih presenetiš....

Matako ::

** ERRATUM **

V naslovnem sporočilu se mi je po pomoti zapisal diskriminatoren stavek:

Matako je izjavil:


Skratka... mislim, da je čas za krovno temo v kateri se bodo zbirali nasveti, kako osvojiti srce in nekatere druge vitalne organe nasprotnega spola.


Mislil sem seveda "sočloveka" - na S-T sprejemamo _vsa_ vprašanja v zvezi s tem.

Za napako se oproščam.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

cebelar123 ::

Še zmeraj če ti ne uspe, se lahko na koroško zapelješ.

Pšenični ::

http://video.google.com/videoplay?docid...

Še pomnite ...tovariši....

Matako ::

Ah ja.. zlati časi, ko je bil Jonas še mlad in vesel. EDIT: in je še IRCal! In v tej epizodi celo razloži, kaj je to Internet - neprecenljivo!

Danes se mi zdi nekako namrgoden in naveličan vsega ...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Janac ::

kaj vas pa privlaci na puncah?

Tero ::

kaj pa če si geek, pa ni nobenih geek punc (v bližini) ?
:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

jype ::

Tero> kaj pa če si geek, pa ni nobenih geek punc (v bližini) ?

Slab geek si, če ne znaš locirat forever alone dekleta ki v kleti sosednje hiše nažiga WoW.

THEjanac13> kaj vas pa privlaci na puncah?

Intelektualna ostrina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

blackbfm ::

Ponavadi nas privlači tist, česar sami nimamo:D Tko da jype fino si povedu..:D

jype ::

blackclw> Ponavadi nas privlači tist, česar sami nimamo:D Tko da jype fino si povedu..:D

Jaz nimam luknje v kolenu, pa me te nič ne privlačijo.

Matako ::

Predstavljam si, da v Jypevem gospodinjstvu zgolj intelektualna ostrina ni dovolj, ženska mora biti tudi mojstrica dialektike. Primer:

Ona: Daj Jype, pomij prosim posodo.
On: Sem jo že.
One: Zakaj jo je potem polno korito, nepomite?
On: Ne pa jo ni!
Ona: Saj vendar vidim, da je.
On: To še ne pomeni, da je res!
...
itn.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako me razume!

Kljub temu jaz z veseljem pomijem posodo, ker je potem ni treba dekletu in ima čas za delo, v katerem bolj uživa kot pri pomivanju posode.

Matako ::

Ja pa dobro, to je bila samo retorična naprava, itak. Namesto "pomij posodo", bi lahko napisal samo "X". ;)
/\/\.K.

Vajenc ::

matako> Sam se tudi z nostalgijo spomnim časov, ko nas je še Jonas Ž na TV učil teh veščin

Res je bil popestritev v tistih časih. Jaz sem si posnel na VHS, ko sta men se zdi da z Magnificom pela en komad, katerega sem si potem nevem kolkokrat zavrtu, da sem akorde pogruntu in to je pol ob petkih zvečer kar dobro palilo :)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Matako ::

Vajenc je izjavil:


Res je bil popestritev v tistih časih. Jaz sem si posnel na VHS, ko sta men se zdi da z Magnificom pela en komad, katerega sem si potem nevem kolkokrat zavrtu, da sem akorde pogruntu in to je pol ob petkih zvečer kar dobro palilo :)


Opa, YouTube kliče. Saj na RTV ne bodo vedeli, ker nihče ne bo povedal. _Kajneda_??? ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Povedal česa?.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539777 (29569) vostok_1

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684838 (76905) bluefish

Več podobnih tem