» »

Varčevalni ukrepi vlade

Varčevalni ukrepi vlade

Temo vidijo: vsi
««
32 / 91
»»

Okapi ::

Nimam ne otrok, ne 2k place. Zato bo naslednji korak vlade privatizacija vrtcev, komplet.
Kakšna veličastna parada sebičnosti. Karaya nima otrok in bo šparal na vrtcih. Valvoline nima faksa in bo šparal na visokem šolstvu. Saj verjetno se niti sama ne zavedata, kakšne bedarije trosita.

O.

Sc0ut ::

solatko je izjavil:

Morda ima kdo od vas doma kakšno medicinsko sestro, mamo, sestro ali teto, pa naj na tem forumu razloži, kakšne pridejo domov, po 12-ih urah dela v nedeljo ali soboto zjutraj, kakšno je njihovo zdravstveno stanje, po nekaj letih, takega mučnega dela.
Morda ima kdo celo policista v familiji - pa ne mislim tistega iz pisarne, temveč takega, ki dela na terenu, je zraven pri nesrečah, samomorih, nepričakovanih smrtnih primerih, požarih, ko vlačijo ven na pol zoglenele človeške pečenke ali pa v končni fazi, preiskujejo baričevičevem podobne primere (na srečo jih je bolj malo).

Koliko ima družina od teh ljudi, za ušivih 600-1000€ neto dohodka, v katerem so tudi minula leta, vsi dodatki in malica, ter prevoz.

Potem pa s temi ljudmi primerjajte njihove šefe, ki praviloma delajo samo od 9-17, imajo cel kup privilegijev, dodatke za izredno uspešnost......, suma sumarum za 3000€+ (veliko jih ima tudi služben avto), obvezno rezerviran brezplačni PP, da ne govorimo o zastonj "poslovnih" kosilih in večerjah, s partnerji, pri katerih za odlično ceno, naročajo obratna sredstva.
Kolikokrat so udeleženi na "strokovnih" izletih enakih parazitov, drugih držav, kamor potujejo na stroške raznih farmacevtskih ali oborožitvenih gigantov.......,

Ko boste to preštudiral, pa začnite udrihat po pravih parazitih te države, skupaj z vso politično elito zadnjih 22 let+ dodatki od prej (redki so namreč obrazi, ki niso bili tako ali drugače, politično aktivni, že v totalitarnem sistemu.
Veliko jih je tudi na seznamu sodelavcev bivše UDBE.



Točno to. Paraziti so vsi nastavljeni in oligarhni aparatčki, ne pa delavci ki dejansko za mizerno plačo delajo petek i svetek. Ko boste to ločili, pa lahko začnete udrihati po res tapravi javnosektoraških priliznikih in občinskih sorodnikih itd.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Timurlenk ::

Okapi je izjavil:

Nimam ne otrok, ne 2k place. Zato bo naslednji korak vlade privatizacija vrtcev, komplet.
Kakšna veličastna parada sebičnosti. Karaya nima otrok in bo šparal na vrtcih. Valvoline nima faksa in bo šparal na visokem šolstvu. Saj verjetno se niti sama ne zavedata, kakšne bedarije trosita.

O.


hehe, to je desnica lejga

Matako ::

Timurlenk je izjavil:

http://www.demokracija.si/v-fokusu/slov...


Glede na "rokopis" grafita se mi zdi da je eden od 15ojevcev (EDIT: ne bi podrobneje)- samo njih je menda 99% prebivalstva, tako da ravno neka pomoč v preiskavi to ni.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

-valvoline- ::

Okapi je izjavil:

Nimam ne otrok, ne 2k place. Zato bo naslednji korak vlade privatizacija vrtcev, komplet.
Kakšna veličastna parada sebičnosti. Karaya nima otrok in bo šparal na vrtcih. Valvoline nima faksa in bo šparal na visokem šolstvu. Saj verjetno se niti sama ne zavedata, kakšne bedarije trosita.

O.

Nebuloze,do 18tega leta vse brezplačno,po 18tem vse iz svojega žepa.Edino pravično.

Zgodovina sprememb…

Timurlenk ::

točno tako, kot si moral sam 8-)

s tem do 18 leta si me res močno spomnil na in time, ampak tam so jim dali vsaj 25+1 leto, lol

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

dronyx je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Ko Karaya naredi vrtec, bodo tile javni zgledali kot vietnamske tovarne petard. :))

LOL! Prvo kar boš naredil je, da boš šel k ministru jokat za koncesijo, čez čas pa še enkrat jokat, da se s tako koncesijo ne da živet! Samo to ni niti p... od privat! To je samo eden izmed načinov za cuzanje denarja iz proračuna.


Koncesije se bodo crtale. Nobenih kvot, nicesar. Kdor hoce postaviti vrtec ga bo. Moj bo tak, da bodo otroci lahko tepli vzgojitelje!

Okapi je izjavil:

Nimam ne otrok, ne 2k place. Zato bo naslednji korak vlade privatizacija vrtcev, komplet.
Kakšna veličastna parada sebičnosti. Karaya nima otrok in bo šparal na vrtcih. Valvoline nima faksa in bo šparal na visokem šolstvu. Saj verjetno se niti sama ne zavedata, kakšne bedarije trosita.

O.


In zakaj bi moral placevati za vrtce, ce nimam otrok? Logika ne spila najbolje?

solatko ::

Karaya 52 - Če nisi pripravljen prispevati prostovoljno, bomo obdavčili družine brez otrok, v višini polne cene oskrbe v vrtcih za enega otroka in pol. Tako je pač povprečje rojstev v državi, ko se bo povečalo (ljudje bodo imeli ogromno časa), se davek poviša - linearno po excelu.
Samce pa obdavčimo v višini preživetja družine.
Vsi problemi čudežno rešeni.
Koruzniki plačajo polovico davka, ne glede na število otrok.
S porokami se viliko zasluži, pa še cerkev bi se drugače financirala - uvedba obvezne cerkvene poroke, tudi za homoseksualce.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Karaya 52 ::

Otroski dodatek ostane, z njim starsi placajo vrtec. Slednji pa seveda ne dobijo niti centa nasega denarja!

P.S.: Ze imam ime vrtca, Karajcek. Comments?

Timurlenk ::

lahk ti samo facepalmam

Truga ::

Karaya 52 je izjavil:

P.S.: Ze imam ime vrtca, Karajcek. Comments?

Kje pa bo ta vrtec?

Timurlenk ::

http://www.zurnal24.si/ali-poslujejo-s-...


kri s krvodajalskih akcij, ki jo folk prostovoljno donira, kot pomoč sočloveku, vozijo prodajat v tujino



now i have seen everything

Karaya 52 ::

Mislis da ti bom zaupal rezultate analize trga? Pff! Glede na probleme obcin glede teh ustanov, ki imajo v osnovi zelo preprosto nalogo (cuvanje komaj hodecih posranih mulcev v zaprtem mehkem prostoru), se bom izpogajal za nizji komunalni prispevek ali kaksno drugo olajsavo. Glede na to, da vrtci ze sedaj jemlejo varuske na napotnico bom kmalu imel celo aramdo zeljnih simpaticnih varusk. Otroke bodo v vrtec pripeljali samo se ocetje!

-valvoline- ::

Timurlenk je izjavil:

http://www.zurnal24.si/ali-poslujejo-s-...


kri s krvodajalskih akcij, ki jo folk prostovoljno donira, kot pomoč sočloveku, vozijo prodajat v tujino



now i have seen everything

Kaj si se dokončno zbudil in ugotovil da je konc komunizma in socijalizma? In da je socijalna država nateg z namenom neupravičenega ohranjanja privilegijev določenega sloja prebivalstva?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

solatko ::

Karaya 52 - Ko pa ti bodo lastniki konkurenčnih vrtcev, ponoči potolkli stekla, uničili igrala in zažgali vrtec, boš pa poklical privat PP, kjer te bo dežurni najprej vprašal, če imaš 10k€ za plačilo preiskave, sicer sploh ne bo pošiljal ekipe, gasilce boš pa tko zamudil, ker smo državne ukinli, prostovoljci pa zastonj niti pod razno, ne bodo več hodil gasit.

Razmisli malo, kakšne nebuloze mečeš ven.

Ko bo najnižja plača, primerljiva s plačo vsaj v A in povprečna tudi, cene skoraj vsega pa precej nižje, ali enake kot so v D, potem pa pridejo na vrsto taki pojavi in skoraj popolna privatizacija javnih služb - pa še takrat ne vseh.

Timurlenk - Upam, da se slučajno enako ne dogaja z človeškimi organi, z velikim reklamiranjem privatnih zdravstvenih ustanov, me bo počasi postalo strah, hoditi k zdravniku.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Truga ::

Karaya 52 je izjavil:

Mislis da ti bom zaupal rezultate analize trga?

Ne, zgolj zanima me. Svojih otrok sicer nimam, bom pa vsekakor svetoval znancem ki jih bojo imeli kam ne vpisat otrok.

-valvoline- ::

Starejšim gospam z vecnadstropnimi praznimi bajtami v penzij ki so se(se bodo) lotil varstva otrok dejansko noben ne more konkurirat,pa še froci bodo deležni pravih domačih kuharskih mojstrovin.Cene za varstvo pr njih trenutno 150-200e mesecno,na stajerskem koncu.

Karaya 52 ::

solatko je izjavil:

Karaya 52 - Ko pa ti bodo lastniki konkurenčnih vrtcev, ponoči potolkli stekla, uničili igrala in zažgali vrtec, boš pa poklical privat PP, kjer te bo dežurni najprej vprašal, če imaš 10k€ za plačilo preiskave, sicer sploh ne bo pošiljal ekipe, gasilce boš pa tko zamudil, ker smo državne ukinli, prostovoljci pa zastonj niti pod razno, ne bodo več hodil gasit.

Razmisli malo, kakšne nebuloze mečeš ven.

Ko bo najnižja plača, primerljiva s plačo vsaj v A in povprečna tudi, cene skoraj vsega pa precej nižje, ali enake kot so v D, potem pa pridejo na vrsto taki pojavi in skoraj popolna privatizacija javnih služb - pa še takrat ne vseh.


Armada slamnatih moz, dovolj mocna da bi razbila JLA v devetih dnevih. :))

Kdo je pisal o privat policiji, gasilcih? Se vedno pa nihce ni odgovoril na preprosto vprasanje, zakaj bi morali biti vrtci drzavni? Da se stanca bodoce uradnike? :))

Okapi ::

Če mogoče nisi opazil - kar se varčevanja tiče, je čisto vseeno, čigavi so vrtci, važno je, kdo plačuje oziroma subvencionira oskrbo otrok v njih. Vse javne ustanove bi bile lahko dobičkonosne, če bi uporabnikom zaračunavale tržne cene.

O.

Matako ::

Zakaj se pri nas nikoli ni šlo na dnevno varstvo v službi? V povampirjenem kapitalizmu je to standard že desetletja - je pa res, da se to izplača res le fizično večjim podjetjem.

Ampak v JS (upravnih zgradbah ipd.) bi z lahkoto našli parazitko ali dve, ki bi namesto za okencem pač bila varuška in to z veseljem - prostorov imajo pa itak dovolj. Če se še malo kapitalistično povampiril bi lahko taki JS vrtci celo sprejemali vse otroke, ne le od uslužbencev - za keš. Dobro?

Samo zdaj se bo usul 1001 razlog zakaj je to slabo.. :/
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

-valvoline- ::

Okapi je izjavil:

Če mogoče nisi opazil - kar se varčevanja tiče, je čisto vseeno, čigavi so vrtci, važno je, kdo plačuje oziroma subvencionira oskrbo otrok v njih. Vse javne ustanove bi bile lahko dobičkonosne, če bi uporabnikom zaračunavale tržne cene.

O.

Ki so kot vidimo najmanj za 50-70% nižje cifre kot nam jih servirajo komunistične ustanove.Če je 70% kadra odveč in je bolniška odsotnost kar ustaljena praksa,ter so *zaposleni* upravičeni do 100 dni letnega dopusta pač ni druga za pričakovat k to.

mikic007 ::

@Okapi

Pri nabijanju trosarin na tobak se ni nihce prevec zavzemal za kadilce, se huje, vecina bi jih se zvisala.

Pac, vsak pride nekje na vrsto, ko pride do "demokracije". Poisces davke za 40% populacije in sfuras vse. Itak noben ne pomisli, da bo naslednji ...

Karaya 52 ::

Okapi je izjavil:

Če mogoče nisi opazil - kar se varčevanja tiče, je čisto vseeno, čigavi so vrtci, važno je, kdo plačuje oziroma subvencionira oskrbo otrok v njih. Vse javne ustanove bi bile lahko dobičkonosne, če bi uporabnikom zaračunavale tržne cene.

O.


Pravim da so drzavni vrtci drazji in manj ucinkoviti kot privatni, kar dokazuje tudi hiter pregled po bolhi. Mislis da gre za kaksno posebno znanje? Berem da bi polovica upokojencev rada delala dlje, marsikomu je dolgcas in bi z veseljem za majhen denar pazil mulce. Tako so mene pazili mimogrede, vsega skupaj sem jih imel 5, same fejst tete! Nocemo pa nobenega super drzavnega vrtca, ki defacto pomeni monopol in visje cene. Konec koncev samo pobiranje denarja za vrtce STANE!

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Pozabljaš, da je danes za vrtec treba imeti posebno licenco - nakar so na to vezane potrebne izobrazbe, bla bla bla. Standardna SLO pašta. Samo to bi se dalo urediti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

AFAIK je to tudi v koalicijski pogodbi. Deregulacija poklicev ali kako se temu rece.

Buggy ::

Matako je izjavil:

Pozabljaš, da je danes za vrtec treba imeti posebno licenco - nakar so na to vezane potrebne izobrazbe, bla bla bla. Standardna SLO pašta. Samo to bi se dalo urediti.


...poleg tega veljajo tudi kaksni standardi, ki niso zaradi lepsega, od ureditve prostorov, jedilnikov, higiene in vzgojnovarstvenih programov...


...menda si ja ne zelis, da ti otroka vzgaja neuravnotezen vlivalec plastike v zakajeni delavnici in otrokom za jest daje po roku preteceno suho hrano (SDO), ker je pac cenejsa?

Karaya 52 ::

Lahko najdete kaksen pameten argument ali ni druge argumentacije proti, kot pisanje oslarij o vlivalcih plastike v zakajeni delavnici?

Matako ::

Buggy je izjavil:

Matako je izjavil:

Pozabljaš, da je danes za vrtec treba imeti posebno licenco - nakar so na to vezane potrebne izobrazbe, bla bla bla. Standardna SLO pašta. Samo to bi se dalo urediti.


...poleg tega veljajo tudi kaksni standardi, ki niso zaradi lepsega, od ureditve prostorov, jedilnikov, higiene in vzgojnovarstvenih programov...


Ja samo to ni problem. To se da zrihtati za relativno malo denarja. Težava je dovoljenje. Je pa res, da so mogoče ti standardi preveč kruti in čisto malček namenjeni, da se zjebe free-lance bakice in poizkuse varstva v podjetjih. Tako.. drobec, čisto malo. Ne bi šel v zarote.. samo je možno!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Buggy ::

Karaya 52 je izjavil:

Lahko najdete kaksen pameten argument ali ni druge argumentacije proti, kot pisanje oslarij o vlivalcih plastike v zakajeni delavnici?


skaksnimi argumenti pa si mislil da se bo operiralo na tvoje pisanje bedarij o vrtcih karajcek kjer se tepe vzgojitelje...

genij

Matako ::

Buggy je izjavil:


...menda si ja ne zelis, da ti otroka vzgaja neuravnotezen vlivalec plastike v zakajeni delavnici in otrokom za jest daje po roku preteceno suho hrano (SDO), ker je pac cenejsa?


V bistvu me je strah edino le.. da bi ga v roke dobil Jype ali ga. Jypova.

Tu me pa oblije mrzel pot.
/\/\.K.

krneki0001 ::

-valvoline- je izjavil:


Ne seri. Še froci bodo počas postal privilegij za javnosektoraše.V zasebnem sektorju se frišne nosečnice takoj nogira na zavod,brez pardona.


Moja dela v zasebnem sektorju in ni dobila noge, ker je noseča. Še na porodniško jo domov kličejo, če jim lahko pomaga kaj delat (sem ji zrihtal, da lahko kdaj tut kaj od doma naredi).

Tako da ne nakladaj, ker to ni res.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Karaya 52 ::

Buggy je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Lahko najdete kaksen pameten argument ali ni druge argumentacije proti, kot pisanje oslarij o vlivalcih plastike v zakajeni delavnici?


skaksnimi argumenti pa si mislil da se bo operiralo na tvoje pisanje bedarij o vrtcih karajcek kjer se tepe vzgojitelje...

genij


Ne biti tako zapet, naglas sem razmisljal, zdaj grem v smeri da na jedilniku nebi bilo brokolija in spinace.

dronyx ::

Buggy je izjavil:

...menda si ja ne zelis, da ti otroka vzgaja neuravnotezen vlivalec plastike v zakajeni delavnici in otrokom za jest daje po roku preteceno suho hrano (SDO), ker je pac cenejsa?

Valvolina to preveč ne moti, ker pač nima svojih otrok.:|

Okapi ::

Če je zasebno varstvo boljše & cenejše - zakaj za vraga se vsi grebejo za javne vrtce in dajejo otroke v zasebno varstvo v glavnem samo tisti, ki izvisijo v javnih vrtcih?

O.

PaX_MaN ::

Če bi bili zasebni vrtci boljši, cenejši, itd; skratka, bolj zaželjeni, sploh ne bi oglaševali na bolhi - ker bi bile njihove kapacitete zapolnjene od šuba...

jrtjtejtt ::

Okapi je izjavil:

Če je zasebno varstvo boljše & cenejše - zakaj za vraga se vsi grebejo za javne vrtce in dajejo otroke v zasebno varstvo v glavnem samo tisti, ki izvisijo v javnih vrtcih?

O.


amen. ampak na to ne bo odgovora :)

dronyx ::

Zanimiva zgodba so tudi "zasebne šole", ki so kot kaže predvsem pralnice denarja za posvečene. Jaz sem slišal, da je nek minister kar prek službenega e-naslova obvestil vse zaposlene, da se lahko brezplačno vpišejo na tako šolo in z odebeljeno pisavo poudaril, da je vse brezplačno, ker krije vse stroške država! Njegov interes? Očitno solastnik in predavatelj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

noraguta ::

Karaya 52 - Ko pa ti bodo lastniki konkurenčnih vrtcev, ponoči potolkli stekla, uničili igrala in zažgali vrtec, boš pa poklical privat PP, kjer te bo dežurni najprej vprašal, če imaš 10k€ za plačilo preiskave, sicer sploh ne bo pošiljal ekipe, gasilce boš pa tko zamudil, ker smo državne ukinli, prostovoljci pa zastonj niti pod razno, ne bodo več hodil gasit.

glede policajev danes ne naredijo kaj dosti več.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Timurlenk ::

Država je v pizdi,
vse na cest stoji,
otepamo se železne srajce,
pa kva, sej jebe se mi
Na koncu bomo vsi pocrkal,
živce bomo vsi zgubil,
pa kva, sej jebe se mi,
za vse stvari

Jebe se mi,
jebe se mi,
jebe se mi,
za vse stvari

Matako ::

Timur, stranka BMK ravno zdaj sprejema nove člane.
/\/\.K.

Timurlenk ::

sej čist bmk ni ane, ker pač ne more bit


sam si trudim čim manj k srcu jemat vse bedarije, ki jih so jih zadnje 3 vlade počele

Pšenični ::

"Tudi to je premalo kar v prvem koraku predlaga Janša za rešitev finančnega zloma Slovenije.Čez eno leto bo potreben drugi še bolj radikalnejši rez v javnem sektorju.Kajti tudi če sprejmemo reforme javnega sektorja se bo Slovenija še vedno zadolževala za 1,4 milijarde evrov.Kar pomeni da temu prvemu koraku reform sledi še drugi.Žal druge rešitve ni razen če ne sprejmemo reform potem bo sledil diktat Bruslja in finančnih trgov in verjemite da slovenski sindikalisti javnega sektorja še niso doživeli česa podobnega.Verjetna formula tega diktata bo 30% nižje plače javnim uslužbencem,20% nižje plače in 10% nižje pokojnine.Tako da predlagam sindikatom da reforme podprejo v celoti ker si jem v nasprotnem primeru piše zelo črna prihodnost,za katero bodo v prvi vrsti krivi sami saj niso sprejemali reform takrat ko je še bil čas za to."

"Sindikalisti javnega sektorja se obnašajo kot butalci.Oni ne vedo da država že desetletja troši več kot ustvari in da se za njihove varne službe in neproduktivnost ter nadpovprečne plače država zadolžuje.Torej si delijo nekaj kar jim ne pripada in kar še nismo ustvarili.Sedaj ko so prišli računi za brezglavo trošenje najetih državnih kreditov pa v javnem sektorju ne želijo plačati cene tako kot jo plačujejo delavci v gospodarstvu z nižanjem plač in odpuščanjem 60.000 zaposlenih."

Z portala Finance.

Se strinjam popolnoma z napisanim.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

jrtjtejtt je izjavil:

Okapi je izjavil:

Če je zasebno varstvo boljše & cenejše - zakaj za vraga se vsi grebejo za javne vrtce in dajejo otroke v zasebno varstvo v glavnem samo tisti, ki izvisijo v javnih vrtcih?

O.


amen. ampak na to ne bo odgovora :)


Mene pa zanima, kako lahko izvisiš v javnem vrtcu in kaj je tisto, kar ga dela javnega?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Timurlenk ::

izvisiš tako, da je premalo vzgojiteljic in prostorov, pa so vrtci natrpani, še preden so vsi v generaciji dobili svoje mesto

PaX_MaN ::

Mene pa zanima, kako lahko izvisiš v javnem vrtcu [...]

Tko da se trenirkarji preveč množe in mesta klenim slovencem zasede.

nevone ::

zvisiš tako, da je premalo vzgojiteljic in prostorov, pa so vrtci natrpani, še preden so vsi v generaciji dobili svoje mesto


Zakaj je potem javen, če ne služi vsej javnosti?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

para! ::

Mene pa zanima naslednje:

Zakaj se smatra, da je zastonj šolstvo (srednje in visoko) the thing to have? Verjetno ne zaradi medsebojne solidarnosti, ampak se sklepa, da ima država od tega posredno ali neposredno korist. Zdaj pa me zanima, če lahko kdo našteje te koristi, ki jih ima država od tega, da čim več ljudi čim ceneje študira? Delovna mesta niso samo za visoko izobražene, in država s samimi izobraženci samo zaradi tega še vedno ne bi bila "družba znanja". Rad bi, da se ugotovi relevantne, aktualne koristi, ki jih zastonj študij prinaša državi in posredno vsem državljanom ne pa zgolj vedoželjnim posameznikom, ki bi đabe do znanja.

Ker kolikor vem, je brezplačen študij bolj kot ne redkost v tujih državah, pa me res zanima, če mi vemo toliko bolje kot oni? Zakaj nam ne verjamejo?

lp
Death before dishonor!

Timurlenk ::

nevone je izjavil:

zvisiš tako, da je premalo vzgojiteljic in prostorov, pa so vrtci natrpani, še preden so vsi v generaciji dobili svoje mesto


Zakaj je potem javen, če ne služi vsej javnosti?

o+ nevone



zato ker "javna" vlada ne da pogojev za to, zdaj jih misli pa še celo več ukinit

nevone ::

zato ker "javna" vlada ne da pogojev za to, zdaj jih misli pa še celo več ukinit


Kako pa "javna" vlada to naredi, da imajo vsi vse?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

PaX_MaN ::

Tako da vrne 60 milijonov €, recimo.
««
32 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stavka javnega sektorja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26746567 (40687) dstr17_
»

Stavka (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
531137746 (129044) poweroff
»

Ima Slovenija prevelik javni sektor? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20782323 (77907) lexios

Več podobnih tem