» »

mesec brez interneta

mesec brez interneta

nojus ::

a bi preziveli cel mesec brez neta?

jest sem ziv dokaz da je to mozno:D
(odklopil sem se od telemacha in 1 mesec cakal na adsl, ki sem ga dobil danes)

povezan nisem bil niti 1x, tolazil sem se pa z discovery chanel.

zdej pa moram nadokndit zamujeno, ajt
sovražim Gargamela.

rh^ ::

hehe,.. ti si bil prisiljen bit 1 mesec brez neta :)

msmiha ::

Ja zakaj pa ne. Res je da bi malo pogrešal Slo-Tech ampak kaj pa ko grem za mesec pa pol na morje :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

nojus ::

st sem pa res pograsal:'(

ko so me priklopil, sem bil pol ure kot ena kura (nisem vedel kam naj grem) oz. kot da bi prvic zalavfal net.
hecno ampak resnicno
sovražim Gargamela.

Trupl0 ::

jst sm bil brez 3 mesce..ker so rekli da bo pršu adsl,jst sm pa tkoj modem prodal:8) :D
If you are going through Hell, keep going !

Tomi ::

Največ, kar sem zdržal, je bilo en teden lani na poletnem taboru, nekju bogu za hrbtom v Beli krajini, kjer še mobitel ni vlekel.
Drugača pa imam toliko možnosti dostopa, če ne drugje, na faksu, da ne bi mogel zdržati.
metrodusa.blogspot.com

fRiK0 ::

Jaz sm 2 mesca iz principa (pred pol leta še na dial-up) k je bla finančna kriza pa nism hotu stroške dalat...
Hvala

LP Tadej

smash ::

in kakšn se ti zdi ADSL v primerjavi s kablom?

Soldier ::

tudi js sm bil med novoletnimi prazniki brez neta skupaj 3 tedne, 1 teden se mi je zdel da mam krizo, tk kot heroinski odvisniki, no pol sm se pa mal umiril, zato pa ze zdele 2 dni nadoknajam za nazaj)))):D

nojus ::

leti, leti.
prej sem imel po 20 izpadov/dan zdej pa zaenkrat se nic.
vzel sem pa 2mbit linijo (zaenkrat)
sovražim Gargamela.

Thrivial ::

Enkrat od junija naprej, pa do septembra sem bil v povprecju na internetu enkrat na teden za kaksni dve urici. Bi mi bilo pa cisto vseeno, ce ne bi bil. Je bilo precej zanimivejsih stvari za poceti od buljenja v ekran.

:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

zetko ::

Najdl sm zdrzu 12 dni k sm biu na morju pa chillu na plazi :D
Living it another way.....

Kaboom ::

plaža - zabava - karkoli kar me zanima :D pa ne rabim ne interneta, računalnika, tvja...

ko pa sem doma pa začne net štrajkat (ADSL - se zgodlo parkrat) se mi skoraj podre svet... prvih par minut :D pol pa že začnem ugotavljam da še je kaj drugega kot računalnik na svetu... ;) /mala šala/

drugače pa doma brez interneta dva mesca (nisem htel kupit dial up modem). vmes sem pa občasno pri kolegih ali v šoli bil gor in pogledal slotech seveda
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Dr_M ::

hm..jest sm biu 10 mescov....ok..kdaj pa kdaj sm prsu mal pogledat....po ene 3 mescih:)) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DavidJ ::

Jst bi težko. Sem vezan na šolo in sošolce preko neta. Ceneje kot mobiteli. ;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Ziga Dolhar ::

14, morje :)).

Ampak okej, tu ni bilo prisotnega računala, prenosnega pa sem lepo doma pustil (zavedno/namenoma).

Predhodni rekord je bil maturantski tridnevni izlet v Prago/Salzburg. Cyberkafiči vsepovsod, a ni blo cajta ://. No ja. Saj je blo v redu :]. Le za Salzburg bi si mislil, da je Mesto Komunizma. Vse v rdečem...

atubbuta ::

Ena sama zguba cajta je s tem netom!:D

the_unborn ::

na netu ne pocnem nic res nujnega, vendar brez njega nekano ne morem:\

IceIceBaby ::

Rekord sem postavil lani poleti ko celo poletje nisem imel compa. Vec kot 3 mesece. Racunalnik sem prodal pol pa nisem mel se takoj za novega, pa poleti je blo veliko zanimivga za delat in sem cist pozabu da je treba met comp. Potem sem dobil racunalnik je blo pa tko kot ponavad, cele dneve bulim v ekran :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559279 (6711) slovenček
»

Hipkom.net internet povezava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26820700 (9808) rontajzel
»

siol ali t2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766670 (4413) Nixxon
»

Koliko lahko brez interneta zdržite?

Oddelek: Loža
321752 (1058) korenje_ver2

Več podobnih tem