» »

Koliko lahko brez interneta zdržite?

Koliko lahko brez interneta zdržite?

mtosev ::

Koliko časa lahko brez interneta zdržite?

Jaz grem v ZG za 3 dni in za te 3 dni nosim s sabo en PC (Duron 1800, 128 RAMa,...) da lahko mam net. ;)

Kaj pa vi?

Koliko ste lahko brez?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MEDENA ::

uf komot neomejeno čas.....al sem orenk al pa nič :)

sid911 ::

ja če nimam možnosti da grem na net se pač sprijaznim..lani sem tak zdržal cele tri tedne in dva dni:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

kixs ::

Ze kar nekaj let nisem vec odvisen od interneta :D Doma sploh nimam prikljucka 8-) Edino v sluzbi malo posrfam in to je to...

Imam pa tudi moznost interneta na telefonu, ki ga res uporabim za nujne primere (npr. v nedeljo, ko so objavili rezultate lota - www.loterija.si al pa za kako napoved vremena - prognoza.hr za sedemdnevno napoved)

lp

Luc ::

Če doma težko.. če pa kam grem, pa še pomislim ne.

Le zakaj bi na morju, ob mrzlem pivu in potrebni punci ob tebi pogrešal internet? :\ Tkoj podpišem za celo leto :D

bobby ::

če doma,potem sem online sam sem bolj poredko gor, ponavad ob večerih da mal 24ur al pa slotech,..
v službi sem pa itak spet nonstop connectipn tko da jespet k se mi zahoče,..
ko grem pa vem pa tud pomislm ne na net,.. mi je več do žensk kokr neta :))
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

d0rK ::

Ahhh....K pomislm kok kvalitetnega materjala od tebe bi lahka zamudu...Sej me kr zmrazi!


Ce sm pa resn, pa pomankanje neta ni nuben problem...IRCam ze doug ne, MSN mi tut ze najeda, na forumih pa itaq nikol nc nouga.
Lahka pa recm, da se mi smiljo ljudje, ki nosjo na pocitnice racunalnik :) (v kolikor ni za delo).

Ziga Dolhar ::

Hmmm ... letos planiram it na "podaljšane" počitnice -- dobre tri tedne.

Prenosnik bo, kot vedno doslej, ostal doma.
https://dolhar.si/

bobby ::

d=rk,..se strinjam s tabo,..prenosnik nima kej delat na počitnicah RAZEN za izredno delo,..torej direktor firme etc,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Tero ::

Jah se odvisnik.
Največ sem zdržal 3 dni pa že takrat je bila kriza. Zato pa več ne hodim na morje ker enostavno ne zdržim...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Trubadur ::

O norci....in kaj je tok zanimivga na netu da ne zdržite?

sick
Berite Thomasa!

Tr0n ::

Ravno se selim, zato imam trenutno net samo v sluzbi. Rabim pa svoj vsakdanji internet fix tako, kot nekateri jutrajno kavico ali cigaret (ponavadi ne pijem kave, kadim pa sploh ne).

Na pocitnice pa seveda ne bo racunalnika in posledicno interneta, ampak takrat se zaposlis kako drugace. :)

nokia6310 ::

Joj tri dni?
Blagor tebi jst še en dan sem težko brez neta res je problem.
Nočne debate na skypu se zavlečejo do treh zjutraj ob mrzlem pivu pa zajebavamo se prav super je naredimo konferenco s petimi ljudmi pa se pogovarjamo res je super!
Drugače pa če bi že moral zdržati bi pač zdržal saj nimam izbere.

Tody ::

Huh jest nisem mel neta doma 3 meseca pa nekak je šlo, seveda je bila kriza včasih k bi moral kej pogledat. Ampak v službi sem pač si moral vzet čas in zadevo pogledat, nekak je ful bedno ker moreš takrat vse narest in se spomnit kaj si hotu. Zdej pa guram GPRS/UMTS zadevo.

Sami ::

Doma mi net vsak dan pride prav, že zaradi šole. Na počitnicah pa ga bolj poredko pogrešam, takrat je čas da moje ocke mal počivajo...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mtosev ::

Jaz več kot en dan komaj zdržim brez neta.

Zato pa nikam skoraj negremo. ;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bzp ::

mtosev: resno me zanima kaj tako nujnega imas na netu?

d0rK ::

Ns more zasuvat z random bullshitom, d0h!

Slowenc ::

mtosev je dežurni slo-tech prognostik. On vse ve in vse zna.
Kaj bi naredu, če bi ti strela skurla comp? Hitr u cyber cafe skoču na net.
Skiny gate.

miguel ::

Men pa to ni problem - pač odmislim internet. To poletje bom 7 tednov skup na morju brez interneta.

lp Miha

mtosev ::

@Slowenc

Meni strela nemore PCja skurit pa protinapetnostno zaščito. ;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Slowenc ::

hehe, mtosev, motiš se, motiš.
Tudi čez prenapetostno zaščito vžge. Verjemi. Pa si že razmislil kaj bi takrat delal, ko ne bi bilo compa?
Skiny gate.

sid911 ::

saj jih ma ziher več ne sam enega...bi pač drugega vklopo...

aja btw, doma cev januar nisn neta mel ker smo podstrešne sobe delali pa soba kje je bil prej priključek je bila ''predelana'' v stopnišče...pa sem zdržal
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Tilen ::

Zna bit kr additcitve, se pa lahk tut komot odpovem za 14 dni, ko grem na morje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mr_Globus ::

Vsako poletje "zdržim" en mesec bres. Me sonce in voda dovolj zamotijo. Po krampanju pa itak na net sploh ne pomisliš :D Sicer pa ko sem doma morem vsak dan prebrat nove teme na slo-techu >:D

G-man ::

Hmmm ... letos planiram it na "podaljšane" počitnice -- dobre tri tedne.


Tudi računalniki potrebujejo počitnice :D

DominusSLO ::

ko sem doma ne delam drugega kot brskanje po forumih, večinoma pa igram americasarmy(seveda online)...
Ko pa nisem doma, tega ne pogrešam... sploh če sem na plaži z mrzlo pivo v roki ali kšn jointek ali bejba ali 2 bejbi itd. >:D

Defero ::

Se strinjam!

Fajn ga je met in ko sem doma sem 24 ur povezan!
Samo ko pa grem v "lajf" pa sploh ne pogrešam... še posebaj če so pri roki zgoraj navedene stvari!

Gandalfar ::

Najprej se moras odocit ali ti internet predstalvja en del stika s svetom/druzbo in hobby ter delovno obveznost.

Neta vsekakor ne rabim, da bi spile igral ali pa random po slotechu brskal in pisal.

Je pa bad, ker je vecina mojih hobijev netbased in tudi za ven hodit se ponavadi preko neta menim.

fRiK0 ::

Hm pr men je tako ce sem doma sem na netu, ce pa nism pa ni neta pa kokrces cajta brez :)
Hvala

LP Tadej

Loki ::

net je jeba, ja. sem rabil doooolgo casa, da sem to koncno spoznal. sedaj je problem, kako se odvaditi starih navad.

pri meni je nekako takole: 0.
tudi ce sem kje brez racunala, bom prek mobitela se vedno bral slo-tech, sux....
osebno to stejem kot svojo zelo veliko pomanjkljivost, na splosno pretirano uporabo neta v ne-izobrazevalne namene - forumi, irc. v bistvu bi lahko rekel, da mejim ze na zasvojenost. kdo drug bi spet rekel, da sem jo ze zdavnaj presegel.
problem pa je, da ne vem, kje se zaceti lotevati resevati problema. oz. bolje receno kako.

Tic ::

Prve 3 dni je kriza. FUL. pol je pa ze tolk mim da je usen.
persona civitas ;>

korenje_ver2 ::

ce bi mel punco bi komot zdrzu za vedno... sam tko se pa pocutm ka en fegget ka je skos na netu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26146311 (38687) opeter
»

Svet brez interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619700 (7736) amigo_no1
»

Kam se odpravljate na dopust? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577683 (5928) MadMicka
»

mesec brez interneta

Oddelek: Loža
181717 (1198) IceIceBaby

Več podobnih tem