» »

TV Tuner In Odkoderanje Satelitskih Kanalov?

TV Tuner In Odkoderanje Satelitskih Kanalov?

Pero_SLO ::

Mislim si umisliti TV Tuner(TerraTec Cinergy 400 Tv Stereo) in me zanima, kako bi jaz odkodiral kakšne kanale s satelitske(Discovery, Cartoonnetwork:D , Animal Planet,...). Predvsem bi vas prosil, če bi mi dali kakšne linke do kakih strani, ali kakšne nasvete iz vaših lastnih izkušenj kako bi to najbolje izpelal, pa katere programe se kaj uporablja, itd. Predvsem čim več informacij glede odkodiranja kanalov, ker sem glede tega res n00b:\ .

Thx, Pero
  • zaklenil: podtalje ()

Alexius Heristalski ::

Ja mene tud zanima, a lahko kdo tem pove kaj več?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Jst ::

Jaz sem nekaj časa nazaj bral o tem na eni strani od box.sk. Poglejte, najbrž boste našli kar vas zanima...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

s4sH ::

hm mislis analogno ali digitalno satelitsko? :D npr.Premiere Analog se da dekodirat kot keks :D Samo hm neven kako se bodo odzvali "varuhi foruma":\ ce napisem programcke katere so uporablja itd... a je to legal ? 8-O

Pero_SLO ::

No pol bi te pa prosil če mi lahko pošlješ na e-mail: peter_zupan@siol.net. Da ne bo kakšnih problemo. Če mi lahko pošlješ imena programov, način kako se to dela(ali stran), ...

Hvala, Pero

govno ::

ne ne, kr tu napište programe ...

borchi ::

dvomim, da boš mel velik uspeha s to kartico, ker so domala vsi ti programi pisani za bt8x8 čip. cinergy ma pa nek čist drug (nov) čip kolker js vem!
l'jga

Lucifix ::

Ker se glih selim na bajto, in tam imamo analogni satelit, in ker sem že malo odvisen od discovery-ja (kwa čmo, če pa ma najboljše programe), ne vem kako bom na bajti zdržu brez njega... Ok... če se res na forumu ne sme pogovarjat o tem... mail... :8)

Binji ::

Mene bi tud to zanimalo pa se kartico z bt8x8 cipom mam..:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Pero_SLO ::

Bomo probal pa bom vidu če bo delal, probat ni greh;) . Ko sprobam sporočim ok.

Pero

Alexius Heristalski ::

No. pol pa kar. Jaz mam Ati tv Wonder z bt878 čipom. Na kateri strani se to dobi?
Kaj pa glede sat tv v obi-ju za 13000sit, se splača?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

birdy1 ::

Po mojih iskušnjah se Premiere da full dobro odkodirat, res pa je da potrebuješ tv karto z čipom bt848 ali bt878. Program za dekodirat tako imenovanega Nagra/Syster sistema, ki ga uporablajo za kodiranje Premiere (analognega seveda), je na tem naslovu http://www.tvfreak.cz/ (pojdi pod Download, na desni strani poišči Dekodéry klikni Nagra/Syster in si downlojdaj enega od programčkov). Če ti nebo kaj jasno mi sporoči.
birdy

mirage ::

Linki za download na tisti strani ne delujejo.

Alexius Heristalski ::

Pismo, že dvakrat sem vas vprašal, če se splača kupit kak poceni sat tv komplet (analogen, jasno, do 20.000 sit), oziroma koliko časa bodo sat programi na analogni tehniki? Ker kmalu bodo menda vsi prešli na digitalen sistem, imam prav?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gogo ::

Torej zadeve so takšne:
1. analogne sat sisteme NE KUPOVAT, ker so v zadnji fazi izumiranja. Kupi digitalni SAT sistem.
2. Priporočam naslednje sat sprejemnike: Humax 5300, Humax 5400, Samsung 9500, Echostar etc.
3. Nekaj liknkov
Telstar, Montsat, Sat-update, Sat-key.
4. Za SAT kartice v PC pa poišči HappySat na Google.

LP
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

birdy1 ::

seveda se splača kupit sat tv komplet v tem tenutku če nimaš kabelske pa še zmontiraš si ga lahk sam saj ni neč kaj kompliciran, vedet mor edin katere programe boš gledal, najbolš je da ga nastaviš na ASTRO

birdy1 ::

mirage na kater naslov ti lahko pošljem program za dekodirat

Gogo ::

Pozabi na Astro, nastavi na Hot Bird ali še bolje na oba skupaj, pa dodaj en LNB za Sirius. >:D

Alexius Heristalski ::

Dva zanimiva, a nasprotujoča si odgovora. (uau, kaj sem ugotovu:D ) Ja zdaj pa res ne vem. Koliko stane digitalen sat tv komplet? Verjetn je bolš, če ti ga montira en majstr, ki se spozna na to?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gogo ::

Hja, cena je cca 100K sit, odvisno od sat sprejemnika.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Zheegec ::

Mi imamo digitalni sat. sistem z motorčkom, stane cca 75K.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mirage ::

birdy1: m_kodela@hotmail.com

Lucifix ::

a se da dobit kej več programov če imaš kabelskega ponudnika TV storitev? Imam pa tv tuner na 848 čipu (al tko nekak)

Binji ::

birdy1: lahko se meni?
binji@email.si
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

cekr ::

V analogni tehniki je še veliko programov. Če ti je vseeno, če so programi nemški, imaš veliko programov na Astri. Na Hotbirdu se programi počasi poslavljajo, tako da jih je vedno manj. Kot sem informiran, naj bi se še letos poslovili vsi italijanski programi. Ostali ti bodo samo še poljski, arabski, madžarski programi, kurdski in še DW in BBC.
Analogni programi na Astri bodo ostali toliko časa, dokler bodo Nemci videli prednosti v njih. Cena za digitalni sistem je zaenkrat še vedno previsoka - tudi za Nemce.
Sat-sistem v Bauhausu se splača kupiti, če ti je vseeno, kakšno sliko boš imel, drugače ti pa priporočam, da se zapelješ čez mejo in si kupiš kakšen sprejemnik od Grundiga, ki ga dobiš za okoli 20.000 sit.
Dekodiranje: Premiere lahko dekodiraš neglede na to, kakšen čip imaš na TV-tunerju. Obstajajo programi, ki delujejo z večino karticami. Tu se ti ni potrebno bati, da ti katera ne bi delovala.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Jose ::

birdy,

tudi jaz se priporočam za dekoder. Moj naslov je:

platina007@gmx.net

Hvala

govno ::

še jaz: govno@volja.net:D

KontraCepec ::

Birdey, mene zanima, če se da s tem tvojim dekoderjem odkodirat samo Premiere ali še kaj drugega. Js iščem za 1) Discovery, 2) Animal planet, 3) National Geographic, 4) MTV Europe, 5) VHL (al nekaj takega - spoti)
Drugih ne rabim....
Prosim poslji se meni (s čim več dodatnimi info ;)): kontracepec@hotmail.com
Aja pa za cinergy_400 me skrbi, ker je res dobra kartica za svoj denar. A ni nobenega programa za ta čip, ki bi odkodiral programe, ki jih hočem?

KontraCepec ::

na keri strani bi se dalo kaj več zvedet o teh stvareh v praksi?
mail: kontracepec@hotmail.com

Lucifix ::

A je komu ratal odkodirat kabelski TV?

goba ::

miki2323 ::

Društvo če kdo rabi dekoder programe naj javi nekaj jih imam na zalogi8-O Pomoč pri dekodiranju TV kartic

speedy ::

Jst mam tud CINERGY:P Pliz pošljite mi program za odkodirat. Moj mail Tanks ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: speedy ()

speedy ::

KontraCepec ::

bi lahko še meni kdo povedal na mail?
pa kaj je na tem linku tvtools? a je to kaj za odkodirat?

Zgodovina sprememb…

gumby ::

poslovil se je tudi analogni premiere, tako, da pozabite na vse skupaj... analogna satelitska TV je mrtva - zdaj so samo še reklame gor>:D

vojkoz ::

Pozdrav!
Tud jst sem kandidat, če bi mi lahk kdo pomagal razkodirati te sat programe!!!!
Moj email TUKAJ
L.p.

saxy ::

Če koga zanima izdelava "piratskih" Goldwafe kartic, mu z veseljem pomagam z nasveti oz. opisom postopka.

saxynet@netscape.net

NE prodajam kartic, zato ne me niti ne spraševat o tem....

mzagy ::

zdravo!

mam en problem pa se obračam na vas. Foter ma na svojem TV-ju prklopleno Satalitsko ko jo je kupu...Pa me zanima če bi se slučajn dal, če bi jo js prklopu na svoj comp pa odkodiru kanale...pol pa spet na fotrov TV, pa če bi njemu pol delal tist ko je blo odkodirano!!

=)
tnx
Zagy

podtalje ::

Pravila, 9. člen
Prepovedano je objavljanje in iskanje snovi, predmetov, navodil za postopke ali dejavnosti, katerih promet je prepovedan z zakonom.

Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
859128374 (29736) chrush
»

Dekodiranje sat programov!

Oddelek: Zvok in slika
115549 (3386) J`Mavr0
»

satelitski programi in sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7215511 (13843) BlackHole
»

Saelitska tv ali kako do eurosporta

Oddelek: Loža
161911 (1683) spitavc
»

Snemanje zvoka na Tv tuneru, odkodiranje kanalov

Oddelek: Zvok in slika
91668 (1370) gumby

Več podobnih tem