» »

Elektrotehnični "odpad"

Elektrotehnični "odpad"

Blup ::

Ali kje obstaja mesto, kejr recikliraji elektrotehnični material?

Da bi pol šou jst tja in bi si nabrou kkšne stvari, ki bi jih rabu za modifikacijo računalnika...

Blup
:\

bmen ::

Ja

BLOK D.O.O. RECIKLAŽA ODPADNE ELEKTRONIKE IN ZBIRANJE ODPADNIH BARVNIH KOVIN
ŠLANDROVA ULICA 4A
TELEFON: (01) 5635561
TELEFAKS: (01) 5635563

Če pa imaš slučajno še kakšen SDRAM ali pa EDO ram 32 ali 64 MB pa ga z veseljem vzamem jaz (samo ram :D)

Lep pozdrav
bmen

Blup ::

Hvala za odgovor... ampak za enkrat še nimam tok dnarja, da bi jst stran metu zadeve... rabm to zato, da bom jst tm kej pobrou :D

Blup
:\

madmitch ::

BMEN: mam jaz neki RAMa, ti ga dam, če daš tut ti men kej. (128MB)
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Tero ::

Obstaja slucajno se kaj takega v Mariboru?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

mersol ::

pozdravljeni fantje.. jaz delam na tem odpadu in za kaj več informacij se obrnite name na gsm 031 668815

mile ::

Stari, jest rabm eno staro skrino. Dej zrihti :D

Blup ::

mersol: na kermu odpadu točno pa delaš?
a mate kej pametnga tm... kkšne stare fršterkerja npr... da bi kkšn "heatsink" dol sneu, al pa kej s potenciometri, LEDicami, stikali in podobnimi zadevami?

Blup
:\

BoGo ::

Mersol, bolje da das svoj mail namesto gsm-a, da se lazje pogovarjamo. Ali pa da das npr. kaksen "katalog" razpolozljivih zadev na internet

EjTi ::

Ja. Če je recimo kej 16MB al pa več edo ram čipov (iz starih 486tk).

bmen ::

Ja kot sem v drugem postu napisal bi tudi rabil kake stare rame, grafikulje itd...

A bi se res dalo kje dobil kak seznam stvari ki so na voljo?

mersol ::

no fantje tko je ...jest tm delam točno na tem odpadu in valda da je dost stvari k so se uporabne tko da če kej nucate mi mailite na miha.mersol@siol.net in to je to
za ceno se bomo pa zmenil
aja pa se neki odpad je zaprtega tipa in uradno se ne sme odnest nč vn!

JH84 ::

pozdravljeni,

ubujam staro temo, ker bi nujno rabil nekaj starejših komponent zase, kot tudi za druge (tudi monitorje, tipkovnice in hišja). Ali mi lahko prosim povete, kje so kakšni zbiralniki elektronskih odpadkov, najraje v okolici Celja, lahko pa tudi drugje?

Plačam tudi kakšno simbolično ceno, vendar iščem odslužene a delujoče računalniške komponente.

lp

čuhalev ::

Imam dva CRT monitorja 15", dobite samo, če pridete iskat v KK. (:

Brane2 ::

mersol je izjavil:

no fantje tko je ...jest tm delam točno na tem odpadu in valda da je dost stvari k so se uporabne tko da če kej nucate mi mailite na miha.mersol@siol.net in to je to
za ceno se bomo pa zmenil
aja pa se neki odpad je zaprtega tipa in uradno se ne sme odnest nč vn!



Zanimivo. Spomni se, da sem bil pred časom tem in so mi pustil pogledat. Tud s šefom se je dalo pogovort in ni bilo videt, da se česa ne bi smelo, le ni se mu dalo pogovarjat o ničemer, kar je bilo manj kot viličar. Pa AFAIK nisem mogel dobiti celih naprav ( saj so morale iti na uničenje ) ampak posortirane kose pa komot. Recimo ene kišta starih CD driveov ne bi bila problem.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene smeti/surovin (zamaški,pločevinke,...)

Oddelek: Loža
117991 (7431) mancini
»

pomoč glede računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
191176 (601) krneki0001
»

Pentium I 133 MHz in 16 MB rama

Oddelek: Pomoč in nasveti
201459 (1295) Hayabusa
»

Izdelava prikolice

Oddelek: Loža
68406 (8273) Karaya 52
»

Nakup radiatorja za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221821 (1610) mloncar

Več podobnih tem