» »

Anketa - avtomobilsko zavarovanje

Anketa - avtomobilsko zavarovanje

nucnik ::

Pozdravljeni!

Kot predstavnik skupine študentov mariborskega EPF, vključenih v letošnjo marketinško dirko, ki se ukvarja z raziskovanjem dejavnikov, ki vplivajo na sklenitev avtomobilskega zavarovanja, vas prosim, če si vzamete 15 minut časa za izpolnitev spodnje ankete.

Anketa je namenjena vsem, ki imate sklenjeno (ali nameravate v kratkem skleniti) najmanj osnovno avtomobilsko zavarovanje, ter ste stari med 26 in 60 let.

Anketa bo odprta do 24.3., je seveda povsem anonimna, izpolnjujete pa jo lahko samo enkrat. Povezava se avtomatsko odpre v novem zavihku ali oknu.

http://kwiksurveys.com?s=LNIOMI_f99698aa

V imenu skupine se vam najlepše zahvaljujem!
  • spremenil: nucnik ()

nucnik ::

Najprej se vsem, ki ste do sedaj glasovali, lepo zahvaljujem!

Pozabil pa sem posebej opozoriti na to, da je anketa na 2 straneh in ne samo na eni, tako da je bilo nekaj odgovorov polovičnih. Upam, da bo s tem pojasnilom lažje tistim, ki boste anketo izpolnjevali v prihodnje.

Lep pozdrav,
nucnik

Aston_11 ::

Zakaj komaj od 26 let? Da se izloči omladino, ki kvari statistiko? Glede promocije ZM mi tudi ni nič jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

nucnik ::

To pa ne morem odgovoriti, ker bi ugibal. Takšne so pač zahteve raziskovalne naloge. Sem tudi sam izključen iz lastne ankete :P

black ice ::

Aston_11 je izjavil:

Zakaj komaj od 26 let? Da se izloči omladino, ki kvari statistiko? Glede promocije ZM mi tudi ni nič jasno.

Se pridružujem zgornjemu komentarju. Razumel bi, če bi bila ta starost pogoj za sklenitev avtomobilskega zavarovanja, tako pa anketa izgubi na kredibilnosti.

nucnik ::

Jaz si nisem izmislil kriterijev, samo upoštevam jih. Če bi dal anketo za vse bi pa s tem vsem do 26. leta tratil čas, ker njihovih podatkov sploh ne bi uporabil.

black ice ::

Razumem.
Jamranje je letelo na tiste, ki so postavili te kriterije. Priporočam, da jim preneseš sporočilo ali podaš povezavo do te teme.

Zheegec ::

Pri 26. letih starosti človek kar naenkrat začne samo-refleksijo o smiselnosti svojega trenutnega avtomobilskega zavarovanja :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nucnik ::

Zheegec je izjavil:

Pri 26. letih starosti človek kar naenkrat začne samo-refleksijo o smiselnosti svojega trenutnega avtomobilskega zavarovanja :)


Kriza mlajših let?

@ black ice: že imajo svoje razloge za takšno postavitev starostnih mej, če bom pa kdaj v takšnem položaju, da bom moral jaz postavljati meje, bom pa upošteval tvoj komentar ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera zavarovanja imate in kaj ste že koristli?

Oddelek: Loža
456897 (5290) ;-)
»

Odgovornost iz obveznega zavarovanja in civilna tožba

Oddelek: Na cesti
244375 (3503) MrStein
»

Zavarovanje študenta po 26. letu kot občana?

Oddelek: Šola
202891 (2040) hojnikb
»

Zavarovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
102621 (2125) Quantum

Prekinitev zavarovanja - VZAJEMNA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7723609 (22086) Gandalfar

Več podobnih tem