» »

[Brown Bear Team] - Rabljena računalniška oprema

[Brown Bear Team] - Rabljena računalniška oprema

M1_Abrams ::

Pozdravljeni!

Prejel sem eno ponudbo rabljene računalniške opreme s 6 mesečno garancijo od podjetja Brown Bear Team za osnovno šolo in me zanima vaše mnenje, pripombe, izkušnje če se splača kupiti to rač. opremo.

Uradna stran podjetja

Vsi komentarji v zvezi z tem so dobrodošli.
Hvala že v naprej.
PHP & MySQL

Han ::

Se splača, je pa dobro pred tem opremo videt in stestirat (predvsem ekrane). So prijazni, vse se da zmenit...

#000000 ::

Če se splača vzet rabljen LCD za 85 evrov, medtem ko za 83 evrov dobiš novega led KLIK sem jest papež, enako je pri večini krame ki jo prodajo.

Aja pa še to, isti majstr ki mi dela centralno mi ne bo prodal računalniške opreme.

stock ::

Res je cene so navite adijo, za tiste pol leta garancije. Zdaj je pa res, da za nakup preko šole verjetno rabiš račun itd. ampak v tem primeru potem raje nov(e) računalnik(e)!

Tribal ::

Zastarela roba, katera je bila svoj čas veliko denarja. Trenutno pa ni vredna nič, saj je za delo čemur je namenjena neuporabna. Cene so močno pretirane.

Poldi112 ::

Ja, BBT ima hudo previsoke cene, vsaj za pc-je (serverjev nisem gledal). Molek servis jih glede tega povozi, je pa res da imajo manjšo izbiro in moraš slediti, da dobijo tisto kar rabiš.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

MIHAc27 ::

Enkrat smo tudi mi nabavljali pri njih (že kako leto nazaj ali še več). So kar v redu. Mislim da je od 5 računalnikov bil eden fuč, pa še tega so brez komplikacij zamenjali.

Zdej če se pa cenovno splača je pa drugo.

zlatoust ::

Stara slaba roba, ki se pogosto kvari, to prodaja. Kupil sem prenosnik za 350EUR in imam težave z SSD, komp redno zmrzuje in se ugaša.Da ne govorim o ekipi v servisu saj so izjemno neprijazni,lażejo in so popolnoma nekooperativni, kot da jih neki sili, da delajo tam....SEKRETARJI. Mojega denarja ne bodi nikoli več videli. v glavnem zame so BBT en velik NATEG in SRANJE. AMATERJI

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Gejspodar ()

mahoni ::

Procesor Core i5 - 7. generacije, Quad Core, ultra majhno ohišje, izredno tih, vgrajena WiFi kartica, visok procesor!
Visok procesor pomeni kaj?

opeter ::

Da je procesor pod konstantno obremenitvijo ali pa, da ima visoka hladilna rebra. Kot tole:


Morda pa je samo slab google prevod (high-end CPU). ;)

Ne, ne, samo se hecam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

anketar ::

zlatoust je izjavil:

Stara slaba roba, ki se pogosto kvari, to prodaja. Kupil sem prenosnik za 350EUR in imam težave z SSD, komp redno zmrzuje in se ugaša.Da ne govorim o ekipi v servisu saj so izjemno neprijazni,lażejo in so popolnoma nekooperativni, kot da jih neki sili, da delajo tam....SEKRETARJI. Mojega denarja ne bodi nikoli več videli. v glavnem zame so BBT en velik NATEG in SRANJE. AMATERJI


ker prenosnik, model etc.?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP ZBook 15 Workstation - se splača?

Oddelek: Strojna oprema
212073 (1489) Bezukhoff
»

Prenosnik 15,4" s svetlečo tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
141279 (823) Saul Goodman
»

Zmogljiva delovna postaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716903 (4369) špela113
»

Računalnik s serijskimi vrati in Win 7 Pro

Oddelek: Kaj kupiti
141377 (936) bijoloh
»

Izbor za MISS Slovenije 2003 in Matrix predloga?!

Oddelek: Sedem umetnosti
473036 (1839) Ziga Dolhar

Več podobnih tem